Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 30 sekund to

Jak byc piekna ?

Polecane posty

Gość 30 sekund to

ile czasu poswiecacie na to, aby byc piekna i zadbana? co robicie dla siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam taki plan
a więc :) ja wstaję rano ok 6.00 (ok. 7:50 wychodzę z domu) cały czas poświęcam malowaniu się (ok 1, 5 h ) ciuchy szykuję dzień wcześniej żeby jak wstaje wiedzieć już w czym iść bo bym nie zdązyla:D prostuję włosy , tony podkładów, błyszczyków, tuszów, cieni i let's go do szkoły;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaleeenkaa
ojjjjj ja nie przesadzam z pielęgnacją- co nie znaczy że się zaniedbuje;) mój dzień wygląda tak: 6:00 pobudka 6:00-6:30 zimny prysznic, mycie włosów, odżywka na włosy (obowiązkowo!) suszenie 6:30-6:45 śniadanie i ubieranie 6:45-7:00 zaczynam malowanie: przecieram twarz tonikiem (nie myję twarzy wodą choćby nie wiem co!) nakładam krem i delikatnie go wklepuję, nakładam krem pod oczy i podkład (tylko na skórę pod oczami bo zazwyczaj mam sińce po zarwanej nauką nocy) nie nakładam podkładu na twarz, bo skórę mam ładną. maluje oczy kredką i tuszuje rzęsy, podkreślam policzki różem (delikatnie!) 7:00-7:30 układam włosy (czasem spinam w kucyk, czasem w 'banan' ale zazwyczaj nic z nimi nie robię), pakuje się do szkoły, wychodzę o 7:30 ale przed wyjściem maluje usta pomadką ochronną i ręce kremuje 16:00 przychodzę ze szkoły, jak nigdzie później nie wychodzę to zmywam makijaż (oczy) i smaruję twarz kremem 20:00 kąpie się, oczywiście kończę kąpiel zimnym prysznicem (jestem od tego uzależniona:P) smaruję się balsamem lub oliwką, co tydzień robię peeling, codziennie 'pumeksuje' stopy i wcieram w nie balsam, co tydzień robię maseczkę na twarz i włosy, co 2 tygodnie depilacja nóg (depilatorem), co 2 dni depilacja okolic bikini i pach (maszynką, bo nie mogę się przełamać żeby spróbować depilatorem:P), co 3 dni maluję paznokcie na lekki delikatny kolor (beż), a na wielkie wyjścia (raz na 2 tygodnie) na czerwono lub czarno;) ogólnie mi to wystarczy (możliwe że coś pominęłam) i uważam że jestem zadbaną kobietą. :) ogólnie mi to wystarczy (możliwe że coś pominęłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaleeenkaa
chyba się powtarzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata21 lat
Ja wstaje zazwyczaj po 5 jak mam na 8 na uczelnie, zawsze najpier mycie zabkow , potem myje glowe, i biore prysznic, zazwuczaj dzien wczesniej sobie szykuje w co mam sie ubrac. potem susze wlosy, jem sniadanko, maluje sie jakos delikatnie, bo mam cere taka teraz w trakcie leczenia wiec musze troszke o nia teraz intensywniej zadbac, nio i wychodze na uczenie. Ale zawsze raz w tygodniu zazwyczaj w sobote, albo w piatek, robie sobie taki dzien dla siebie i w tym dniu robie jakies maseckzi, piling, paznokcie itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość royy
ja wstaje z reguly ok 6. myje twarz (zel + tonik), nakladam krem, puder. maluje oczy potem ubieram sie, jem i wychodze ok 6.30. wlosy myje wieczorem, nigdy rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik482
mi wystarczy godzinka zeby doprowadzic siebie i dziecko do porzadku przed wyjsciem, gdy bylam mlodsza czasy licealne zajmowalo mi to o wiele dluzej, teraz wprawa i zrezygnowanie z przesady skrocily mi ten czas o godzine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość american pie
przejebane macie:P jak wam sie chce tyle siedziec przed lustrem?:O:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czybit
Wspolczucia:D Potem facet sie budzi po I wspolnej nocy i nie wie, kto lezy obok niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smile smile
usmiech x3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna Pawlak
Mi wystarczy 15 minut dziennie. Raczej stawiam na zmiany nawykowe. Ostatnio rzuciłam palenie i mi się trochę przytyło dlatego będę się odchudzać, miałam wory pod oczami i zmieniłam kosmetyki na beeyes. Czasem jeszcze pod prysznicem się masuję specjalną rękawicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz w miesiącu chodzę do salonu Gnatyshyn na Warszawskim Ursynowie. Mam tam swoją sprawdzoną kosmetyczkę i fryzjerkę. Dziewczyny są świetne w tym co robią, mają talent i smykałkę do tego. Ostatnio zrobiłam sobie zabieg odmładzający na twarz. Nie tylko moja skóra się zregenerowała, ale zawsze po zabiegu bardzo jestem zrelaksowana i w doskonałym nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie lepiej sie czuje gdy jestem umalowana, wiec makijaz jest u mnie konieczny. Wybieram kosmetyki trwale, dobre, a zarazem niedrogie. Moim ostatnim dobrym zakupem byl eyeshadow primer kupiony w golden rose. Baza pod powieki swietnie utrwala makijaz podbijajac dodatkowo kolor cieni. Bardzo wydajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CID
Korzystam z cudownego peelingu coffee miracle z Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci Estetic Center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ważny jest sen, skora wtedy sie regeneruje. Warto pic duzo wody, aby skora byla jedrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim liczy się naturalność. Niestety wiele osób o tym zapomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko o czym mowa powyżej to prawda, ja polecam również stosować dobre i sprawdzone kosmetyki, najlepiej z naturalnym kolagenem , dzięki czemu zachowamy piękny i młody wygląd skóry. Zamawiam je na Lagenko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli macie ochotę na najlepszy, naturalny kolagen, w 100% polski produkt, który sprawi, ze poczujecie się piękne, zdrowe i zadbane, to zapraszam do zapoznania się z ekskluzywną ofertą kosmetyków i suplementów, opartych na kalogenie: https://bebeautybehealth.colwayinternational.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bycie piękną to zasługa w szczególności zabiegów kosmetycznych, przekonałam się o tym na własnej skórze w Studio Zuzanna Słupsk polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhue
Na nawilżanie polecam ci wszystko od Floslek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli 30+ to z każdym dniem będzie coraz trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie, by być piękną, należy zacząć od odpowiedniej diety. Treningi też nie zaszkodzą, a są nawet wskazane. Tutaj z pomocą może przyjść www.igortreneronline.pl I co najważniejsze, trzeba się dużo uśmiechać. A będziemy wyglądać jeszcze bardziej atrakcyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×