Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co ileeee

jak czesto chodzicie do kosmetyczki?

Polecane posty

Gość co ileeee

ja 2 x do roku ze wzgledow finansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale! nigdy nie bylam i nie pojde! zakazenie na twarzy moge sobie sama zaserwowac,za darmo! precz z kosmetyczkami,brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ileeee
a przepraszam skoro nie bylas to dlaczego jestes az tak strasznie uprzedzona????Ja to bym najchetniej chodzilan co 2 miesiace ,zawsze po wizycie w gabinecie mam cudna twarz....no ale kasa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rob reklamy kosmetyczce
ja mialam kiedys wizytke u takiej jednej! tak mnie powyciskala ze sie 2 tyg goilo! miss sixty---- swieta racja! i trzymaj sie z dala od niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Około 4-5 razy w roku
chodziłabym częsciej gdybym miała forsę. rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1978-mka
ja w ogole nie chodzę !!! to jeden wielki kosmetyczny syf !!i wam też odradzam !! koleżanka poszla, bo miala jakiegos pryszcza, to ta glupia baba tak jej nadusila, ze potem duzy trądzik jej sie przyplątał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfjaosid
dziewuchy a moze polecicie jakas? ja musze sie wybrac na oczyszczanie, albo mikrodermabrazje bo mam pizze na twarzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermika tylko
przynajmniej dla mnie. Raz zaszalałam (premia :) ) i poszłam do Diora. Bardzo miło było. Zabiegi przyjemne bardzo i relaksujace ale zero efektów (na szczęście szkód też nie było) Po Dermice widzę efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdfjaosid
a skad jestes? czy dermika jest w warszawie? i ile kosztuje oczyszczanie? i czy trzeba sie leczyc po takim wyciskaniu? czy na drugi dzien mozna sie pokazywac swiatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermika tylko
Jest w Warszawie (www.spasalon.pl , chyba) Bardzo droga. Kiedy przyszłam pierwszy raz miałam aniedbaną cerę (dużo zaskórników) i kosmetyczka powiedziała, że musi podaczas tej pierwszej wizyty oczyścić twarz mechanicznie. po wizycie wyglądałam w miarę ok. Potem chodziłam około raz na 2 miesiące na tzw. "skinmaster" - rewelacja. Gdyby nie to, że nie miałam makijazu a grzywka, od opaski, sterczała mi na 4 strony świata, mogłabym iśc od razu na przyjęcie. Niestety, dobrze to robić raz na miesiąc ale mnie nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadac juz na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja nie wizu
a to ja nie wiedzialam ze jest dermika,dior,myslalam ze kosmetyczka uzywa produkty na takie na jakie stac salon,czybym sie mylila???? Ile kosztuje oczyszczanie w diorze???Ja place 130zl a kosmetyki sa jakies szwedzkie,ale nie pamietam jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja nie wizu
a ja chodze 2 razy do roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dp przeciwniczek: przeciez do kosmetyczki nie chodzi sie tylko na oczyszczanie! Fakt,z oczyszczaniem trzeba uwazac i trzeba wybierac sprawdzone gabinety. Poza tym jesli wybieramy sie na oczyszczanie, to na twarzy nie moze byc ANI JEDNEGO stanu zapalnego, tzn ostra postac tradziku musi byc wyleczona przez dermatologa. Tak mi powiedziala moja pani dermatolog. Oczyszczanie u kosmetyczki bylo ostatnim etapem leczenia tradziku. Natomiast bardzo fajne sa inne zabiegi u kosmetyczki,np maseczki,masaz twarzy itp. Najchetniej tez chodzilabym co dwa miesiace,ale finanse nie pozwalaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermika tylko
w Diorze płaciłam około 250 zl , dokłądnie nie pamiętam. Dermika niestety droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermika tylko
Z drugiej strony wspaniae efekty u Dermiki to może efekt urządzenia jako takiego (skinmaster) a nie zdolności kosmetyczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szopkacz
ja jestem z krakowa (salon nad parkiem wodnym) i place ze oczyszczanie 140zl,nie jest to malo,nie pamietam niestety kosmetykow jakich uzywa,ale efekt owszem,owszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile mniej wiecej kosztuje masaz twarzy? A jaki efekt? Czy jak mam problemy z cera to mozna wykonac taki zabieg? z gory dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piratkowa
nigdy nie chodze, a wlasciwie bylam 2 razy, podobno u renomowanych i tak mi zniszczyly twarz, ze blizny mam do dzis. Wole sama zadbac o swoja skore i swietnie mi to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie masaz twarzy polaczony z maseczka z alg kosztuje 50-60 zl. Efekt fajny. przede wszystkim relaks i odprezenie. Po drugie algi ujednolicaja kolorty cery, lagodza podraznienia, wygladzaja itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
insane -> kosmetyczka, po obejrzeniu stanu Twojej cery sama powinna ocenić, czy możesz mieć masaż twarzy, czy nie. Masaż ogólnie wpływa bardzo relaksujaco, odprężająco i wygładzająco na skórę. Ceny w zależności od zakładu, czasu trwania masażu, i substancji, którą masaż jest wykonywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze salony kosmetyczne są na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc ja zawsze wszystko robiłam sobie sama (brwi, henna, maseczki, nawet teraz planuje kwasy:D). Lubię tak poeksperymentować, jak na razie wychodzi mi to na dobre;) jedyny zabieg gabinetowy to na cellulit (venus legacy), próbowałam sama robić masaż bańkami, ale był straasznie bolesny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×