Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MartaOlecka

Jak często korzystacie z porad wróżki

Polecane posty

Gość MartaOlecka

Ja regularnie korzystam z porad Akszy www.wrozka.pusku.com i jak na razie wszystko się sprawdza. A Wy korzystacie? Macie jakąś swoją sprawdzoną wróżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieee ,nigdy nie korzystam z porad zadnych wrózek,to nie ma zadnego sensu ani logiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja parę razy skontaktowałam się z wróżem Norbertem na www.wrozby-przepowiednie.pl i powiem szczerze, że byłam zadowolona kiedy w dużej części zaczęło się sprawdzać to czego się dowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem czy nie ma sensu... Miałam okazje nawiązać kontakt z wróżką na www.wrozby-hotline.pl i nie mogę powiedzieć aby mnie oszukała, bo wiele z tego co się dowiedziałam wyszło na to, ze było prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może taniej by było samemu zacząć decydować o własnym życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia17
A ja często korzystam z porad Wróżki Emilii: zagadkilosu.pl/wrozka-emilia/ I czasem jeszcze piszę SMS na szybko do w. Bogumiły: zagadkilosu.pl/wrozka-bogumila/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam osobiście u wróżki Grazyny z http://wrozkagauri.pl to naprawdę niezwykła osoba. Zadziwia zdolnościami i empatią. Jedna z najlepszych wróżek w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oceniam panią Grażynkę wrozkagauri.pl dopiero po roku. Z tej perspektywy sprawdziło się bardzo wiele. Jedna z lepszych wróżek w kraju jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem na świeżo po rozmowie z tarocistą Piotrem którego sobie wyszukałam na portalu abrahadabra.pl i mam tylko dobre odczucia. Świetny człowiek, bardzo przyjemna ale też owocna rozmowa. Dowiedziałam się więcej o samej sobie, o tym dlaczego czasami dokonywałam złych wyborów i jak tego uniknąć na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×