Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość waniawas

Jak dbacie o właściwy poziom cholesterolu?

Polecane posty

Gość waniawas

Ja oprócz odpowiedniej diety, stosuje suplementy diety obniżające poziom złego cholesterolu, obecnie biorę Cholestab produkowany prze Avita. Czy wy też stosujecie jakieś suplementy diety tego typu? Jakie macie "dodatkowe" sposoby walki z podwyższonym cholesterolem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idź w żaden suplement diety, tylko i wyłącznie sprawdzone leki i dieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka56
ja suplementacyjnie uzywam gold omega3, działa na cholesterol i serce, niedrogi i łatwo dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA: temat zalozony przez ludzi firm farmaceutycznych. podstepnie reklamuje sie tu rozne specyfiki. wystarczy pic sok z aronii, oczywiscie swiezej i pic tran. poza tym pylek kwiatowy, ktory zawiera prawie wszystkie zwiazki latwo przyswajalne dla organizmu oraz miod. jajka na miekko, owoce, warzywa. ZADNE SWINSTWA TU REKLAMOWANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego przez osoby z firm farmaceutycznych? Czy to źle, że kobieta chce się dowiedzieć czegoś? Szkoda, że niektórzy jak tylko widzą markę lub nazwę od razu myślą że to jakaś reklama. ŻAL!! Natomiast ja faktycznie zgadzam się z opinią, że lepsze są naturalne sposoby i zbilansowana dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórczka
no wlasnie, nie wiem ja trochę poczytałam, popytałam i przynajmniej wybierajac odpowiednie lekarstwa dla mnie, tj pani doktor dobierała, miałam jakąś wiedzę. a fakt ze np gold omega 3 czy inne suplementy są chwalone to moze wnika z faktu ze są to całkiem dobre tabsy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprawić pracę wątroby ,zwiększyć wydzielanie żółci (zioła wątrobowe).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×