Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Celincia20

Jak długo się goi POPARZENIE?

Polecane posty

Gość Celincia20

Poparzyłam sobie nogę (poparzenie II stopnia). Bąbel o średnicy około 6cm pęknął. I poszłam do lekarza. Doktorka przepisała mi maść. Ale ja ją stosuję już od tygodnia i to wcale się nie goi. Wręcz przeciwnie - zaczęla odłazić mi ta skóra i odsłoniło się poparzenie. Czy mieliście kiedyś coś takiego? Jak długo się to goi? Więc moje pytanie jak długo mam jeszcze czekać aż to się zagoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze troche nie na temat,ale ja sparzylam sobie rany pooperacyjne spirytusem salicylowy i wygladalo to jak oparzenie 2 stopnia:) lekarka przepisala mi Curiosin żel i krwisty odcien i rana zbledly. w aptece kosztuje ok 20zl.zdzierstwo,ale jakby moglo Ci pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celincia20
Dzięki za odpowiedż :) Ale czy ktoś jeszcze ma doświadczenie w tych sprawach? Bo ja mam to już od dwóch tygodni i w ogóle się nie goi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze przestań
smarować, wtedy rana wyschnie i sie zagoi. i nie zaklejaj tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seawinds
Moze sie dlugo goic. Kup koniecznie w aptece masc SOLCOSERYL, ktora bardzo przyspiesza naskorkowanie. Moj ojciec mial uciety prawie caly opuszek duzego palca u nogi (!!!) (przygoda z kosiarka do trawy) i dzieki tej masci wygoilo sie praktycznie bez sladu. Drugi srodek, ktory dobrze robi przy ubytkach skory, to Pantenol w spreju, ale sa tez specjalne antybakteryjne zele na oparzenia, pianki, opatrunki okluzyjne - moze popytaj w aptece, czy farmaceutka nie poleci czegos lepszego niz ta masc, ktora przepisal lekarz. Tak, to, ze babel pekl i odslonila sie rana, jest normalne. Jakby cos sie papralo, zakazilo - idz koniecznie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×