Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blou

jak dobrze wyglądać bez makijażu?

Polecane posty

Gość blou

Jak w temacie. Jestem 17-letnią dziewczyną, na co dzień stosuję podkład, puder, róż, podkreślam oczy. Z reguły nie wychodzę z domu choćby bez pomalowanych rzęs. Całkiem naturalna chodzę tylko po domu. Mam trochę tłustą cerę, ale bez żadnych wyprysków na szczęście. Bez nałożenia podkładu jestem blada i ciągle mam zaróżowione policzki. Co do rzęs - mam je długie, ale proste, trochę jasne (nie jakoś bardzo jasne) i codziennie muszę je podkręcać, bo inaczej nie mogę ich ułożyć - każda w inną stronę. W wakacje miałam robioną hennę na rzęsy i brwi, ale tylko dwa razy - czy to mogło je osłabić? Jakie Wy znacie sposoby, żeby ładnie, świeżo i promiennie wyglądać bez makijażu? Wiem, że np. jedzenie marchewki poprawia koloryt skóry, ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabe brwi u kobiety
to słaba gospodarka hormonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serpentynka...
Oj ja tez bym chciała fajnie wyglądać bez makijażu ale to chyba nierealne. Mam nierowny koloryt skóry,przebarwienia,gdzieniegdzie ślady po trądziku,popękane naczynka no dosłownie wszystko co można sobie wyobrazić. Na dodatek jasne rzęsy i brwi. :O jak wychodze bez makijażu to czuję ze wszyscy się na mnie patrza i myslą: "jakie brzydactwo: :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasiaaa
Ja używam smoopalacza co 2, 3 dni i jest dużo lepiej, na rzęsy można sobie zrobić henne i nie będzie trzeba je malować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hihi ja sie bez makijazu
wole nie pokazywac publicznie. Na nosie naczynka, cera z tendencja do blyszczenia, podkrazone oczy, jasne, prawie niewidoczne rzesy (brwi akurat w normie). Nieladnie to wyglada moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze a ja mam 33 lata
i nigdy sie nie malowalam. Mam czarne rzesy, ciemnobrazowe brwi i wlosy. teraz zaczynam doceniac, jaka jestem wolna i ile czasu zaoszczedzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blou
O, to ja zazdroszczę w takim razie. Też mam cerę z tendencją do błyszczenia. Używam antybakteryjnych podkładów, które zmniejszają wydzielanie sebum, ale pod koniec dnia i tak świecę się jak psu na wiosnę nie powiem co :) Chciałabym mieć ciemną karnację, brwi, rzęsy, włosy, żeby ładnie wyglądać bez makijaży. No ale chcieć to ja sobie tylko mogę. Muszę się na solarium wybrać z parę razy, bo tak na wiosnę/lato nie za fajnie wypadnie skóra biała jak mleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie maluję, mam 26 lat. ciemną oprawę oczu i odkąd się nie opalam (już z 6 lat) nie mam problemów z cerą, dbam o nią, używam kremów z filtrem, maseczka 2 razy w tyg i jakoś to daje radę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blou
No ja właśnie też się nie opalam dużo, bo na słońcu długo nie wyleżę, a na solarium za słońce trzeba płacić, a nie zawsze kasa jest. A i tak mam problemy z cerą. Właśnie zależy mi na tym, żeby twarz opalić, bo jestem blada jak ściana. Jeżeli nie mam nałożonego podkładu, to znajomi pytają się czy chora aby nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×