Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grejs anatomi

jak działa xenna extra?

Polecane posty

czy jak wezmę przed snem to mam sobie caly dzień potem rezerwować na siedzenie w kiblu czy szybko pojdzie ?:P Wiem ze to sprawa indywidualna ale jeszcze nigdy nie brałam takich tabletek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tan
wcale nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollaaa
nie probowałam,,,, ale moge polecic activie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie chce tego brać codziennie. Poprostu dawno już nie byłam w łazience z ta druga sprawą :o no i chyba powinnam coś z tym zrobić, no nie?;d Siemie, ślwiki, jabłka itp nie pomagaja to poszłam do apteki po to. No i nie wiem jak to zadziała i czy w ogóle, bo juz nie wiem co robić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie nie działa i na większość znajomych też nie. Ale spróbować warto, może Tobie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierwszy raz w zyciu
wzielam ja parę dni temu. wzielam przed snem, i rano ok 10 mialam wizyte w wc ale nic gwaltownego, po prostu moj uklad pokramowy ruszyl i do tej pory jest wszystko ok a wiec zaprzestalam na tej jednej tabletce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ji8
activia to wam mozgi reklamami wyprala brawa dla marketingowcow zjedz sledzie w oleju i popij mlekiem, jesli nie wyrzygasz to powinnas dostac sraczke ze ho ho :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nic nie dało :o Wzięłam wczoraj przed snem jedną tabletkę i nic. Może dzisiaj wezme dwie, no bo co. Znacie jakiś inny środek? A może czopki? Nie wiedziałam że ta xenna taka nieskuteczna:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyii
Ja polecam radirex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jakies silniejsze będzie? No bo bez przesady, nie bedę z tym szła do lekarza bo i tak nic innego mi nie poradzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gufno wiem ale sie wypowiem
a jadlas musli z jogurtmen naturlanym na czczo? mi zawsze pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestki z dyni? albo idź do lekarza, bo to już trochę niepokojące, ja za przeproszeniem nic, nie jest w stanie Cię pogonić ;) śmiechem żartem, mnie zawsze ruszała poranna kawa+papieros ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz probowałam suszonych śliwek, jakiś herbatek i zero efektu. No po co pójde do lekarza, nic mi nie wymyśli. Pójdę po ten radirex najwyżej. A papierosów nie palę a kawy nie piję, może to błąd bo z tego co czytam to najlepsza metoda hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo dobrze, że nie palisz, tylko chwalić! :D a do lekarza, po to aby zrobić badania w tym kierunku, bo może być coś nie tak, i nie do rodzinnego a do gastrologa. gdy zaparcie utrzymuje się dłużej, to przydałoby się sprawdzić co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie odbieraj tego jako strasznie, ale skoro nie działają leki bez recepty, to gastrolog na bank pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie cenny extra i zadziała ale trzeba być cierpliwym. Niestety ja się uzaleznilam i regularnie przedawkowuje dlatego trzeba baardzo uważać. Cierpienie niesamowite :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby pomaga olej recynowy chociaż na mnie nie działa i jest niedobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rycynowy *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmi
Myślę że działanie xenny to indywidualna sprawa ja wzięłam wczoraj wieczorem jedną tabletkę a do teraz (cały dzień) po każdym jedzeniu chodzę do wc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie nie działa. Lepszy jest sok aloe vera, jogurt naturalny z musli lub mocna kawa. A najbardziej polecam lewatywę, sama woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie działa zwykle jedynie dicopeg ,a jakoś reszta leków przetestowania i zero reakcji na mój organizm. takze pozostaje przy swoim wyborze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko sprawdzać co zadziała, a jak nic, biegiem do gastrologa. :( Kiedyś wypiłam dwie saszetki xenny to miałam taką rewolucję, że myślałam, że z kiblem wylecę w kosmos. Dzisiaj znowu mam "ten" problem i po tym samym środku nic mnie nie rusza. A zeby nie było, drugi raz stosuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaDobrog
Czytam Wasze wypociny i muszę wtrącić swoje 3 grosze :D Na kłopoty z wypróżnianiem składa się wiele czynników, ale najważniejszym jest chyba brak odpowiedniej ilości błonnika w diecie. Warto wzbogacić dietę w takie produkty. Z drugiej strony są suplementy, mające dużą zawartość błonnika. Ja stosuje colon hepato, bo nie dość że błonnik to ma jeszcze w składzie kurkumę, która wspiera przemianę lipidów w wątrobie. A kurkuma jest również bardzo zalecana. To nie jest kwestia dwukrotnego zażycia jakieś środku. Potrzeba regularności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzięłam jedną tabletkę na noc i rano miałam ból brzucha było mi słabo do wypróżnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czczo szklanka ciepłej wody z cytryną. Śniadanie ; 2 łyżki płatek owsianych (górskie)z wodą ,jabłkiem i cynamonem.kromka chleba razowego + margaryna rama _+ ser żółty + pomidor , kiełki,kawa inka bez cukru. 2 śniadanie ; banan +2 łyżki jogurt grecki + pół szkl . mleka + cynamon = bananowy koktajl + kawa czarna mała .Obiad. Zupa warzywna , ryż 2 łyżki ,filet kurczaka z jabłkiem i przyprawami , marchew +jabłko +por( kawałeczek) + jogurt grecki =surówka.Podwieczorek budyń lub kisiel. pół opakowania. kolacja 1 kr chleba +dzwonko śledzia i pomidor. Inka z mlekiem bez cukru.W ciągu dnia 2 łyżki słonecznika i 3 litry płynów. Co dnia wypróżniam się po 2-do 3 razy dziennie bez żadnych wspomagaczy. Nie mam pęcherzyka żółciowego ,jestem cukrzykiem i mam niedoczynność tarczycy. Ale układ trawienny działa bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Xenna owszem pomaga przy chwilowych,rzadko występujących problemach z wyproznieniem (za dużo czekolady,ciemnego mięsa w diecie itp).Jeśli problem jest częstszy warto wybrać się do lekarza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nic nie działa to lewatywa zadziała na sto procent,W aptece można za pare zł kupic zeswaw do lewatywy plus płyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×