Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak go zmusic do tego

Polecane posty

Gość gość

emigrantka29 wczoraj [14:38] Wracam na emigracje (tam sie poznalismy). Od kilku mc laczy nas cos wiecej.Mowi ze mnie kocha. Problem w tym, ze przez pierwsze 2 tyg dla mnie byloby lepiej, gdybym zamieszkala u niego. Po tym czasie bede miec pierwsze pieniadze na wynajem pokoju. Istotne jest to, ze jade w ciemno, na wlasna reke bede szukac pracy. Mam troche gotowki, ale boje sie ze jak zaplace za wynajem to nie bede miec na zycie. A po tych 2 tyg bedzie bez problemu. Oczywiscie pozniej mu zaplace kase za ten czas co mieszkalam- badz zrewaznuej sie w inny sposob (kolacja, kino etc). Problem w tym, ze nie wiem jak zrobic,zeby to on wyszedl z ta inicjatywa. Dodam tylko, ze nie mieszka sam ;/ mieszka z matka i jej facetem, oraz ze swoim wujkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zapytać wprost albo po prostu narzekać na to, może sam na to wpadnie, ale faceci są mało domyślni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcepytac wprost - bo nie chce go stawiac w niezrecznej sytuacji. chce go zmanipulowac zeby sam z tym wyszedl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to po prostu musisz ponarzekać albo zapytać go, czy nie zna jakiegoś mieszkania/pokoju taniego, może sam na to wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×