Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirka P

Jak leczyć przebarwienia?

Polecane posty

Gość Mirka P

n1: Hej. Już od jakiegoś czasu zauważyłam, że mam na twarzy przebarwienie. Po rozmowie z dermatalogiem wiem, ze są to głównie przebarwienia posłonecznne. Czy znacie jakieś sprawdzone zabiegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antena0987
:Ja słyszałam jedynie o laserowym usuwaniu przebarwień, może ktoś wie coś z własnego doświadczenia, bo sama sie na to nigdy nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuga6923
Lasery są różne. Generalnie musiałbyś wybrac klinikę medycyny estetycznej, pokzac problem i podjac z lekarzem decyzje. Zabiegi laserowe trzeba powtarza co kilka tygodniu, żeby pozbyć się konkretnego przebarwienia. Ja miałam plamy w okolicy skroni, al elubie spinac włosy, wiec chciałam się tego pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po laserze mozesz miec jeszcze wiecej przebarwień niz przed. Moja znajoma własnie ma ten proboem. O wiele skuteczniejsze są zabiegi z peelingami medycznymi. Ja w zeszłym roku miałam robione 3 zabiegi i wszystko ładnie zeszło. Chodziłam co miesiąc na zabieg. Polecam gabinet beauty premium w Poznaniu www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka P
a gdzie wykonywałaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papuga6923
W klinice Vesuna w Bonarce w Krakowie. Fajna obsługa, wsyztsko zostało mi wytłumaczone. Ceny nie są niskie, ale nie odbiegają w żaden sposób od normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Whilee
Na mnie bardzo dobrze podziałały kosmetyki z serii White&Beauty Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antena0987
a mają jakiś cennik, żebym mogła sobie cenny zobaczyc i ewentualnie jakies promocje. Boje sie, ze to sa jakies szalone ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seria kwasów u kosmetyczki+ produkty drogeryjne które w składzie maja jakieś stęzenia kwasów (np magic peel z bielendy). serum z witaminą C także rozjaśnia nieco przebarwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrufcia
ja polecam kwas migdalowy jeśli juz mowa o kwasach, ale tez tylko i wyłącznie w sprawdzonym salonie, najlepiej bardziej pod kątem medycyny estetycznej, ale jeśli chodiz o przebarwienia sprawa może być trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabcia rr
Antena0987 cennik jest na stronie internetowej www.vesuna.pl/cennik. Ale warto sparwdzac stronę bo często są jakieś promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda66
moim zdaniem leprze jest leczenie laserowe. Wiem, ze to nie jest tanie, ale można sie pozbyc przebarwien po tradziku, słóńcu, wszytskim. Dodatkowo cała skóra na tym zyskuje,. a zabiegi są krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na moje przebarwienia pomogły zabiegi innoaethetics, które mialam robione w salonie BeautyPremium w Poznaniu. Zabieg bardzo intensywnie złuszczający skorę, ale bezbolesny -polecam bo efekty są lepsze są niż po cosmelanie, który wg mnie jest już przestarzały i przereklamowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przebarwienia super działa laser , ja usuwałam swoje przebarwienia w klinice https://mediartclinic.pl/ i efekty sa rewelacyjne, nie muszę się teraz martwić, zeby czerwone plamy zatuszowac fluidem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×