Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mieć mocne włosy?

Polecane posty

Gość gość

Mam strasznie słabe i łamliwe włosy. Podczas czesania i mycia wypadają, są pozbawione blasku, totalnie bez życia. Jakie macie sposoby wzmacniania włosów? Co zrobić żeby nie wypadały? Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale syntetyczne witaminy kiepsko się wchłaniają i są w dodatku drogie. Lepiej zmienić dietę na bardziej wartościową, płukać włosy np. naparem ze skrzypu polnego. Na włosy dobrze działa olej z wiesiołka. Znajdziesz go m.in. pod postacią kapsułek (np GAL). Regularne i długotrwałe łykanie kapsułek z wiesiołkiem na 99% spowoduje zatrzymacie lub ograniczenie wypadania włosów, odrost nowych włosków i poprawę kondycji istniejących :) Zresztą warto poczytać o wiesiołku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carson Beckett
Jest taki fajny kosmetyk ELESTABion R - Serum multifunkcyjne do włosów. Powinien pomóc na twoje problemy. Ja widziałam różnicę już po tygodniu używania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcierać w umyte włosy olej arganowy w czystej postaci. Co prawda nie jest to produkt tani, aczkolwiek do natarcia włosów niewiele go potrzeba, a i nie trzeba robić tego codziennie. Od środka również możemy wzmacniać włosy np. siemieniem lanianym lub olejem z wiesiołka (znam tylko wiesiołek w zielonym opakowaniu bodajże GALA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałaś olejowania włosów? Kup nierafinowany olej kokosowy i/lub arganowy. Na noc wetrzyj we włosy i skórę głowy, załóż jakiś czepek i idź spać. Rano umyj włosy. Powtarzaj 2-3 razy w tygodniu. Jeśli nie dasz rady iść spać w czepku, wcieraj olej we włosy w najbardziej dogodnych dla ciebie godzinach. Im dłużej masz olej na włosach, tym lepiej. Od środka łykaj np. olej z wiesiołka (np. Gal w zielonym opakowaniu). Zobaczysz, że po kilku tygodniach włosy przestaną wypadac i zaczną rosnąć nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej, dwa fajne sposoby - olej kokosowy i kofeina w proszku.. naprawdę wzmacniają włosy ;) testowałam sporo swego czasu bo mam długie włosy dosyć i grube.. zostaw taką mieszankę na noc i będzie super ;) http://kofeina-sklep.pl/14-kofeina chodzi o kofeinę farmaceutyczną oczywiście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pomaga biotyna, po prostu kupuje tabletki na włosy i paznokcie,ktore maja w skladzie biotynę, biore ze 3 miesiące i po kłopotach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od niedawna stosuje na włosy olejek arganowy, który przywiozłam z Maroka jak na razie nie ma wielkiego WOW ale tez nie szkodzi, stosuję go dopiero od 2 tyg więc może za wcześnie na widoczne zmiany. 2 lata temu też stosowałam przez niemal 5 miesięcy h pantoten i mogę powiedzieć iż włosy odzyskały blask i przestały wypadać. Na stronie prasa24h.pl jest artykuł Piękne włosy? Nic trudnego w którym można poczytać jak dbać o włosy http://www.prasa24h.pl/13345/piekne-wlosy-nic-trudnego.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Varianna
Seria Keratin Chantal załatwi ci sprawę. I to - słowo honoru - bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Varianna
Seria Keratin Chantal załatwi ci sprawę. I to - słowo honoru - bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TulipLover
Cała seria ELESTABion Flosleka. Pomoże już po 10 dniach od stosowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka8412
próbowałaś suplementy diety ja stosowałam Class a Collagen jak i Biotyna na włosy + Krzem bardzo dobre 2 produkty spróbuj zrobić sobie taką 3-4 miesięczną kurację a na pewno zobaczysz efekty na +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest sienie lniane pite codziennie, to nie ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka61
Ja też mam okropnie łamliwe i cienkie włosy... dla mnie najlepsze okazały się surowce kosmetyczne, szczególnie na włosy olej arganowy! Odbudowuje strukturę włosów, do tego jest zdecydowanie tańszy niż cała ta sztuczna suplementacja dostępna na rynku! Polecam zajrzenie na stronę http://vivio.pl/pl/. Są tam oleje arganowe dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej z wiesiołka w kapsułkach, np. Gal. Do tego kosmetyki najlepiej profesjonalne, bo mają o wiele bogatsze składy i tym samym lepiej odżywiają włosy i skórę głowy. Spróbuj również oryginalnej maski WAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ClaryFray
Jest cała seria do włosów Sessio z olejkiem arganowym od Chantal. Fantastyczne produkty właśnie na twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łykaj kapsułki z olejem z wiesiołka Gal. Ktoś już o nich wspominał, a ja mogę tylko potwierdzić, że działają. Ponadto zainwestuj z oryginalny olejek arganowy i wcieraj go w umyte włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałaś o czymś takim jak warzywa owoce,pieczywo z ziarnami?Jedz tego dużo,a do kolejnej zimy,będziesz miała piękne zdrowe i lśniące włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A probowałas jakichs specjalistycznych preparatów? mam na mysli takie profesjonalnie, nie pierwsze lepsze z drogerii z masą silikonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tealc777
Ja też próbowałam Chantal, z bardzo dobrymi rezultatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×