Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate18

Jak modelki dbają o urodę?

Polecane posty

Gość kate18

Witam! Mam pytanie do dziewczyn pracujących w modelingu. Jak dbacie o urodę? Jak utrzymujecie szczupłe sylwetki? Wpisujcie tutaj wszelkie porady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl juz poodobny post
ja mam znajoma modelke i razczej nie chcialabys wiedziec jak ona dba o szczupla sylwetke a raczej wychudzona bo szczupla w tym zawodzie to za malo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
Chciałabym :) Jeśli możesz to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byl juz poodobny post
ona ma 175wzrostu a wazy 45!!!!!wyglada jak wieszak!!tej wagi nie da sie normalnymi sposobami utrzymac no chyba za caly czas by glodowala ale zapewne wiesz ze modeling to oprocz satysfakcji takze ciezka praca na ktora trzeba miec sile a zeby miec sile trzeba co robic??jesc!albo?.......no wlasnie ona wybrala ta 2 metode:/szkoda mi jej ,dziewczyna sie niszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita22
Byłam modelką 7 lat główna dieta polega na jedzeniu śladowych ilości jedzenia paleniu niebotycznych ilości papierosów piciu alkoholu i ćpaniu...modelki to nie piekności ale przecietne dziewczyny które na włąsne życzenie się niszczą cały ich urok i image to tony makijażu i efektowne retusze wad..nie warto brac przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moglabys powiedziec
co one cpaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moglabys powiedziec
co one cpaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita22
nie próbój głównie amfetaminę....nie przesadzaj faceci nie lubią modelek..bo to wieszaki i też nim byłam ale odkąd jem normalnie to i tak wyglądam a nie jak chodząca anorektyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawosci
bo wlasnie czytalam ze na amfetaminie chudno wlasnie czesto medelki i np Kate Moss zawdziecza jej taka figure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaaaaa
jak to mowisz ze na fecie sie nie chudnie???co ty pieprzysz ze nie probuj fety!!!przeciez to na niej wszysktie modelki chudna wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita22
nie wiem czy ona dzięki amfie chuda jest ale też powszechna jest bulimia wśród modelek..nie popełniajcie tego błedu i nie próbójcie uczyć się ani odchudzać na amfetaminie moja koleżanka z którą mieszkałam 3 lata w jednym mieszkaniu w Paryżu przedawkowała amfetaminę..umarła w wieku 19lat ..więc nie wiem czy warto ryzykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko dzieki fecie
mozna tak wygladac jak modelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita22
no i co z tego że chudną nie będę namawiac ludzi żeby cpali i sie niszczyli po to aby byc szupłymi bezesnsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita22
no i co z tego że chudną nie będę namawiac ludzi żeby cpali i sie niszczyli po to aby byc szupłymi bezesnsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita22
no i co z tego że chudną nie będę namawiac ludzi żeby cpali i sie niszczyli po to aby byc szupłymi bezesnsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita22
no i co z tego że chudną nie będę namawiac ludzi żeby cpali i sie niszczyli po to aby byc szupłymi bezesnsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieja
ja to nie wiem jak mozna brac specjalnie fete zeby schudnoc i w ogole ja brac!! trzeba byc skonczonym idiota!tak moze po fecie nie odczuwa sie glodu i ma sie fajne jazdy ale najpierw pomyslcie jak to dziala na wasz organizm i psychike !!jestes chuda jak wieszak ale co z tego jak sie od fetki uzaleznisz i nie bedziesz mogla bez niej normalnie funkcjonowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
A początkujące modelki? Np. w Polsce? Jakoś nie chce mi się wierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marita22
Do Beznadzieja wreszcie jakiś inteligentny głos:)w pełni cię popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cpaja glownie kokaine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda koka
a amfetamina niszczy mózg szybciej niż jakakolwiek inna znana wam używka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po fecie nie kazdy chudnie
1,5 roku brania fety w gruncie rzeczy zamiast 40 kg zrobilo sie 60 ! Na zejsciu jest taki apetyt ze slonia mozna zjesc a na rzyganie po pewnym czasie braklo juz sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co lepiej
koka czy feta??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koks nie fete
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
A co z wymiarami? Jak utrzymać takie same wymiary przez cały czas? Jakie sporty uprawiać? Basen, rowerek treningowy, szybkie spacery - czy to coś daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate18
odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhh
Najlepiej nic nie żryj, co najwyzej kilka liści sałaty i jeden jogurt na dzień. Tylko nie upadnij na wybiegu przypadkiem. A po co Ty w Polsce chcesz sie w to bawić? Jak juz ,to postaraj się o zagraniczne kontrakty. A ładna i zgrabna chociaz jesteś? Ile masz wzrostu, jakie włosy, cerę, czy masz miednicę długa czy krótką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahaha
masz racje Fiona 75 :-) Mądzre to powiedziałaś.Zgadzam się z Tobą:-)Niektórzy na tym forum całkowicie zdurnieli skoro zadają takie idiotyczne pytania typu: "co lepiej:amfa czy koks" :-oNiech dalej idioci cpają to już całkowicie zgłupieją(o ile mozna zgłupiec bardziej niz są :-P) hehehehehehehehe:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×