Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak myć penis dokładnie

Polecane posty

Gość gość

Witam, Każdy kto tu wchodzi myśli sobie brudas i tak dalej pewnie, ale czasem mam problem z umyciem swojego penisa. Doskonale wiem, golic go, w czasie kąpieli ściągnąć skórę maksymalnie aby żołądź był odsłonięty i pucowac mydłem/żelemdo higieny intymnej , i zazwyczaj jest okej, problem się pojawia wtedy gdy nie mam okazji od razu po wytrysku go umyć i zrobię to dopiero kilka godzin później, zapach jest na tyle intensywny że czasem nawet kilkukrotne mycie nie pozbędzie się całkowicie nieprzyjemnego zapachu... Czy jest jakiś na prawdę skuteczny sposób na takie sytuacje? żołądź tylko tak czasem mocno śmierdzi, mnie już skończyły się pomysły, próbowałem pod na prawdę gorącą wodą, moczyc go jakiś czas pod wodą i umyć, różne żele.. Dopiero np dwa trzy dni później gdy codziennie go myje zanika. To nie jest infekcja żadna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy chcecie do buzi! O nie panowie. A bez gumy tylko w celach prokreacyjnych, żebyście c**ek nam nie zasmrodzili na amen. Ty autorze może się obrzezaj. Mycie myciem ale przewietrzyć nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×