Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak pokonać cellulit?

Polecane posty

Gość gość

Moze którejs z was sie udalo? Próbuje sie go pozbyc, ale bez wiekszych efektow. Zaczynam zastanawiac sie nad zabiegami, bo to moja ostatnia deska ratunku :( Niedlugo wiosna, lato - chce miec ladna skorę :( jakie zabiegi polecacie? na jakie chodzicie i jakie sie u was sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a probowalas juz diety, cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zabiegi okazaly sie wybawieniem, bez nich chyba nadal chowalabym sie latem w dlugich spodniach, bo wstydzilabym sie pokazac swoja kiepska skóre. Teraz w koncu czekam na lato, szorty i sukienki :) Mi akurat pomogł dermomasażer, ktory polecily mi na konsultacji panie w coco-time, to salon we wroclawiu i tam wlasnie wykonuje te zabiegi- zdecydowalam sie na serie zabiegow, bo po jednym nie ma co oczekiwac cudow na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna wygładza skórę, ujedrnia i sprawia że staje się bardziej gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to peelingi gruboziarniste dobrze zwalczają cellulit, można dodać jeszcze zmieloną kawę, wtedy efekt będzie wzmocniony :) Oprócz tego warto kupić jakieś preparaty ujędrniające, ja mam serum slim cellu corrector z Bielendy, używam regularnie kilka tygodni i widzę pierwsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The Borg
Na mnie fajnie podziałały kremy Cellu Off Flosleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pomogły właśnie zabiegi. Poszłam do kliniki Esthetique w Poznaniu i poznałam super kosmetolog panią Bogusię Pniewską ( bardzo fajna babka ), która mi zaproponowała program "szyty na miarę" połączenie zabiegu cavi lipo, endermologii i karboksyterapii. Bardzo mi to pomogło. Ciało mam zupełnie inne i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit polecam zabiegi mezoterapii mikroigłowej ze specjalnymi preparatami drenującymi i ujędrniającymi skórę. Miałam robione takie zabiegi w gabinecie Beauty Premium w Poznaniu. Wybrałam tą metodę, ponieważ mam popękane naczynka i szybko robią się siniaki więc endermologia i masaż bańką chińską odpadały. Po mezoterapii moja skóra wygląda idealnie, gładka, jędrna, cellulitu brak. Polecam www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomaga peeling gruboziarnisty z soli morskiej raz w tygodniu, codziennie po kąpieli masaż szorstką rękawicą i kosmetyki na cellulit. Obecnie używam nowości od bielendy slim cellu corrector serum ujędrniające z algami i chlorellą. Serum pobudza krążenie i uelastycznia skórę oraz poprawia jej napięcie. No i oczywiście staram się regularnie trzy razy w tygodniu ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna86
Działanie od zewnątrz to nie wszystko, myślę o wszelakich zabiegach. Trzeba podejść bardziej kompleksowo, zwięźle o cellulicie jest na stronie www.suplementyna.pl w temacie jak pozbyć sie cellulitu. Ja dodatkowo kupiłam tabletki razem z koleżanką w wielopaku 3+3 więc wyszło połowę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam wielokrotnie, czasems ię pozbywałam, ale wracał jak bumerang :P teraz kupiłam chłodzące serum antycellulitowe od bielendy slim cellu corrector- zobaczymy, póki co skórę mam gładszą i mocno nawilżoną- stosuję 2 razy dziennie, czasem tak chłodzi, aż zamarzam :P do tego odstawiłam słodycze- tzn walczę z tym ;) i staram się dużo wody pić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi okazaly sie u mnie wybawieniem! Nie wiem czy to kwestia salonu w jakim wykonuje sie zabieg ( jestem z wroclawia, robilam go w coco-time i polecam!!) czy tez kwestia samego zabiegu- zdecydowalam sie na dermomasażer. Super opcja, skora gladsza, jedrniejsza, zupelnie inna w dotyku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna jest bardzo dobra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało. Po pierwsze trzeba odstawić hormonalna antykoncepcję, po drugie ruch (u mnie rower lub pływanie 2,3 razy w tygodniu), po trzecie zimne prysznice na koniec kąpieli. Przez wiele lat peeling kawowy stosowałam i wcieranie różności plus masaż ud pod prysznicem i nadal to praktykuję, bo wielce przyjemne jest to ale na cellulit pomogło to co wyżej wymieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakorum
Przede wszystkim zdrowe odżywianie, unikanie superobcisłych spodni i ruch! ;) Jeśli nie masz czasu na codzienne ćwiczenia, warto przynajmniej przerzucić się z autobusu na rower! Ja jakiś czas temu tak zrobilam i juz nie pamietam co to cellulit. Fajne rowerki są marki Indiana, sprzedawane m.in w Media Expert, obczaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczenia i duza ilosć wody ;) ja jeszcze stosuje kremy antycell, mam ten z sexi mamy w filoletowym opakowaniu, ale stosuje głównie zamiast balsamów aby ujedrnić nieco ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patinati666
1. Zmiana diety, 2. Uprawianie sportu przynajmniej 3-4 razy w tygodniu 3. Zabieg Karboksyterapi lub lipolizy, ale to już ocenią na miejscu w arkadia-opole.pl/ A następnie powiesz cellulitowi pa pa, tak jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystanie z sauny ma więc wiele zalet dla urody, przede wszystkim wyglądu skóry: 1. gruczoły łojowe odblokowują się, a organizm pozbywa się nadmiaru sebum – dlatego sauna sprzyja osobom odchudzającym się, pomaga również w walce z cellulitem i niedoskonałościami skóry; 2. z organizmu wraz z potem wydalana jest nadmierna ilość soli, co zapobieg zatrzymywaniu wody i puchnięciu; 3. tkanki są lepiej ukrwione, a cera- dotleniona; 4. skóra staje się gładka; 5. organizm wolniej się starzeje; 6. wydalamy nieczystości, metale ciężkie i toksyny; 7. dzięki wytwarzanej w saunie większej ilości endorfin jesteśmy bardziej zrelaksowane; 8. zastosowane po wyjściu z sauny kosmetyki lepiej się wchłaniają. Po ciężkim i stresującym tygodniu warto więc znaleźć wolną chwilę na wizytę w saunie. Na takim zabiegu bardzo skorzysta nasze ciało i skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle się czuję po saunie, a na cellulit polecam dermomasaż podciśnieniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam pielegnacje kosmetykami o Le Petit Marseillais świetne produkty, przepięknie pachną . ŚWietnie pielęgnują skórę, kąpiel w domowym zaciszu jest niczym wizyta w salonie kosmetycznym na najlepszym zabiegu. polecam #ambasadorkaLPM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomagaja kosmetyki- z bielendy, seria cellu corrector. teraz mam karboksyterapię i naprawde dobrze sobie radzi z moja galaretowata skora :D jest coraz lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja recepta jak pokonać cellulit to racjonalne odżywianie plus zwiększona aktywność fizyczna no i oczywiście odpowiednia pielęgnacja tzn. domowy peeling kawowy, masaż dłońmi lub bańką chińską, no i body wrapping (serum plus maska owinięte folią). Planuję sprawdzić jeszcze jak działa masaż derma rollerem. Więcej ciekawych informacji o tym jak pozbyć się cellulitu na http://www.xn--superpikna-knb.pl/2015/03/cellulit-jak-pozbyc-sie-cellulitu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz się do sauny.Kobiety chodzące do sauny nie mają cellulitu bo wygładza skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym poradziła zastosowanie koncentratu z bingoSpa z cynamonem i kawą - jedno tylko ale, działanie super aczkolwiek nie jest to preparat przeznaczony do skóry wrażliwej i naczynkowej bo dopiero po użyciu popękają naczynka. A jeśli to nie pomoże ani zabiegi z bańką chińską itp to może laser frakcyjny? Polecam dobre miejsce - http://www.beauty.com.pl/pl/strona-glowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze i najskuteczniejsze na cellulit jest szwajcarskie serum EVENSWISS - aktualnie jest w bardzo atrakcyjnej promocji w sklepie sheartist.com. Preparat ma formę żelu i co dla mnie przynajmniej ważne - nie ziębi ani nie rozgrzewa skóry. Jak zapewne same zauważyłyście większośc produktów na cellulit deje taki efekt, co wcale nie jest fajne. Dla mne istotne jest też to , że zaraz po nałożeniu można się ubrać - nie klei się ! Ja uzywałam też do przedramion - wstyd, ale skóra i tam wymagała terapii. Polecam - bo to najlepszy preparat moim zdaniem. Efekty są widoczne już w ciągu dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staram sie troche cwiczyc i uzywac regularnie slim cellu corrector z bielendy :) i widze, ze cellulit jest mniejszy. mysle, ze efekty beda lepsze, dopiero co zaczelam przygode z bielenda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że kremy nie pomogą w walce z cellulitem, to bardzo długo i nieefektowna walki. Lepsze są masaże (polecam masaż próżniowy w coco spa, nazywał się tak jakoś śmiesznie). Zabieg sprzętowy, ale wydaje mi się że wychodziło taniej niż w jakimś innym salonie (o ile coś takiego w ogóle można dostać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×