Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak polepszyć cerę

Polecane posty

Gość gość

jak 28 lat, no prawie 29 :-P jestem po 2 ciążach i mam dość wyprysków, nie ma ich dużo ale wyskakuje mi np na środku czoła :-D na policzku, brodzie i wyglądam źle :-( zaczęłam od diety,unikam ostrych przypraw,jem warzywa, owoce,dużo piję, do tego nie palę i za często nie pije alkoholu. a co mogę użyć bezpośrednio na skórę ? dzień cyklu u mnie nie ma znaczenia jeśli chodzi o wypryski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwasy: salicylowy w oleju, azelainowy (najlepiej w liposomach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulnina
u mnie sprawdziła się dopiero kuracja "od środka", te zewnętrzne specyfiki niewiele mi dawały.. przez 3 miesiące brałam tablekti iqface i dopiero jak zaczęłam je brać to zauważyłam różnicę. teraz trądziku już nie mam kilka miesięcy po tej kuracji, walczę teraz tylko z kolorytem cery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama nic nie kombinuj z twarzą, jeszcze tylko pogorszysz stan jak zaczniesz wprowadzać w życie te cudowne porady przeczytane na forum. Każdy ma inną skórę i nie doradzi Ci nie widząc Ciebie. Najlepsze co możesz zrobić to wybrać się do kosmetologa na konsultacje. Dobierze Ci kosmetyki, ewentualnie zabiegi i powie jak dbać o cerę w domu. Czasem takie konsultacje są bezpłatne. Ja trafiłam na wspaniałą panią kosmetolog w Poznaniu w salonie Beauty premium. Dzięki niej nabrałam pewności siebie, nie muszę już maskować się toną podkładów i korektorów. Nawet zauważyłam większe zainteresowanie ze strony płci przeciwnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowotorka
U mnie bardzo ładnie po ciąży zadziałało zastosowanie IQface. Nie wiem spróbuj, może to ci też pomoże... nie wiem.A tak w ogólne byłaś może u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćvika
jeśli mowa o iqface to moja przyjaciółka brała te tabletki i pięknie wszystko jej z twarzy zeszło. nie ma teraz już ani jednej krosty. no i w końcu uporała się ze swoim odwiecznym kompleksem chociaż łatwo nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby rozpocząć leczenie trądziku najpierw należy wybrać się do dermatologa i wykonać wszystkie potrzebne badania. A co do sposobów leczenia, to można sobie poczytać na: https://portal.abczdrowie.pl/leczenie-tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam IQface i jestem bardzo zadowolona z efektu, po trądziku nie ma najmniejszego śladu, w końcu udało mi się go pozbyć, a co mnie zaskoczyło, to wystarczyły 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie dlaczego wszystkie specyfiki podajecie z najwyższej ''półki''naciągacze?towar nie schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulnina
za jakość się płaci i nie uważam że iqface mnie oszukało lub cokolwiek innego. zapłaciłam za nie i nie żałuję ani złotówki bo wiem że mi pomogły. pewnie gdyby było inaczej to bym tak nie uważała ale to wiadome:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×