Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zaskoczonaaa

Jak pozbyc sie cellulitu jesli ma sie tez pajaczki na nogach

Polecane posty

Gość Zaskoczonaaa

a przeciez najskuteczniejszym sposobem pozbycia sie cellulitu jest masaz szorstka gabka,a jak wiadomo od takiego masazu powstaje jeszcze wiecej "pajaczkow".Moze ma ktos podobny problem i zna sposoby aby zwalczyc cellulit nie szkodzac nogom????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaskoczonaaa
Nikt nie ma????/??//???//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenkaiw
Ja też mam taki problem i sama nie wiem co robić. Pajączkow mam coraz więcej , a celluit coraz gorszy. Nie trzeba ściskać palcami skóry bo i tak strasznie widać z każdej strony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrop z cebuli
Nie wiem w czym problem :O Wystarczy zrzucić takiego pająka z nogi i już :O Potem masujesz uda specjlaną szczotą + krem i po krzyku :O Ty tak chodzisz z tymi pająkami po mieście? :O Masz jakąś hodowlę czy co? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cellulitu nie pozbędziesz się działając tylko od zewnątrz. Ja walczę w nim od lat i dopiero teraz jak zadziałałam od środka jest poprawa i to znaczna! Stosuję taki preparat na odchudzanie i przy okazji pozbywam się cellulitu:classic_cool:Preparat nosi nazwę Vis vitalis :D Jak chcesz to sobie op jim poczytaj na stronie www.naturals.gweb.pl Pozdrowionka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczyć i stosować preparaty antycellulitowe nie zawierające kofeiny i bez efektu termicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia234
Trzeba połączyć trzy elementy – dietę, trening i odpowiednie kosmetyki. Ja wykonuję peelingi z kawy, do tego uzywam reduktora cellulitu z eveline, to seria scalpel, jest mega, bo bardzo dobrze ujędrnia skórę, dodatkowo też ją nawilża, stosuję zawsze po kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×