Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ATomekKrakówPA19464

Jak pozbyć się pryszczy raz na zawsze za darmo?

Polecane posty

Gość ATomekKrakówPA19464

Trzy stopnie wtajemniczenia pozwolą Ci już po kilku dniach wyczyścić twarz z nawet największych ,oraz największej ilości pryszczy.Dochodziłem do tego przez 5 lat obserwcji i mogę powiedzieć,że robiłem to spontanicznie-stąd ta wysoka liczba.Moja kuzynka i kuzyn posłuchali mojej rady i wszyscy się nadziwić nie mogli jak tak poprostu pozbyli się uporczywych pryszczy.Kuzyn po niedługim czasie znalazł dziewczynę! 1-higiena,2-dieta-zapobieganie,3-dieta zwalczanie. AD1-1).Higiena.Unikaj mycia twarzy mydłem.Poprostu umyj ręce mydłem i przepłukaj twarz wodą przejerzdzając delikatnie dłońmi po twarzy.Zauważysz zwłaszcza za pierwszym razem,że na dłoniach osadzi Ci się tłuszcz i brud.Przemyj dłonie mydłem kolejny raz i umytymi drobną już ilością mydła dłońmi przetrzyj twarz ponownie.Czynność powtarzaj do czasu kiedy poczujesz świeżość na twarzy.Taka procedura zajmuje zaledwie około 45 sekund eliminując użycie mydła do całkowitego wyczyszczenia twarzy bez toksycznego mydła,które niestety wysusza straszliwie skórę. AD1-2).Na dłoniach znajdują się tysiące bakteri zbieranych przez Ciebie z różnych brudnych rzeczy tj.klamki,mysz komputera,czy spłuczka w WC,nie wspominając już o klawiaturze komputera,oraz telefonie no i na koniec pilocie od telewizora.Te przedmioty są najczęściej dotykanymi rzeczami przez Ciebie i innych.Do czego zmierzam?Nie ,nie musisz czyścić ich codziennie!Ale ręce swoje myj jak najczęściej.Nawet 10-15 razy dziennie!Sedno:nie dotykaj swojej twarzy,oraz innych części ciała podatnych na pryszcze tj.plecy itp. WEWNĘTRZNĄ STRONĄ DŁONI.Nie opieraj się w szkolnej ławce o te wewnętrzne strony dłoni.Jeśli już musisz się podrapać,bo coś Cię swędzi to użyj zewnętrznej strony(zewnętrzne załamanie palców).Po jakimś czasie przywykniesz. AD2.Dieta-zapobieganie:unikaj jak ognia przynajmniej na początku kuracji(jedyny sposób na pozbycie się pryszczy!) takich produktów jak(czarna lista):kiełbasa,smalec,masło,parówki,żółty ser też,oraz wszystkie inne produkty zawierające nawet średnie ilości tłuszczu zwierzęcego.Po jakimś czasie ,gdy już Ci pryszcze znikną możesz pomału włączać te smakołyki do swojego menu,ale pamiętaj staraj się je sporzywać w mniejszych niż zazwyczaj ilościach,lub poprostu rzadziej...ale do syta!Po ich spożyciu szczególnie uważaj na dłonie!Najmniejszy dotyk twarzy brudną dłonią po spożyciu takowego produktu jak wyżej *nieuchronnie* spowodować może wystąpienie pana pryszcza-nawet dziwnie dużego. *Gdy czujesz ,że pryszcz zaczyna wychodzić pod skórą możesz zapobiec temu:1-umyj ręce,lub używając zewnętrznej jej strony delikatnie i pomału pogłaszcz miejsce przesuwając palce ,lub dłoń po zainfekowanym miejscu.Nie dotykaj-tylko przesuń dotykając!!!bardzo delikatnie palec ,czy dłoń po tym miejscu.Nie zawsze to działa ,ale już wielokrotnie mi pomogło i uczucie wychodzenia pryszcza zanikło.Wiem to dziwne,ale już sprawdzone i co najważniejsze w połowie wypadków działa! AD3.Dieta-zwalczanie.Najwyższy stopień wtajemniczenia ze względu na wagę działania.Produkty spożywcze polecane również jako antidotum na "czarną listę"wspierające przemianę (wiązanie)tłuszczu zwierzęcego wyzbywające go z organizmu !Krótko!Biała lista:ogórek kiszony,kapusta kiszona,jabłka,moment....małe! ilości alkoholu(polecam jakieś kwaśne piwsko,oraz wino z oczywistego względu-naturalne!),ogólnie owoce cytrusowe o ile nie masz uczucia swędzenia po ich zjedzeniu,czy dziwnych odbarwień na skórze.Istnieje ich oczywiście dużo więcej ,ale jak już widzisz są to poprostu kwaśne rzeczy. Zastosowanie się do powyższych wskazań już po 5-8 dniach daje pewność absolutnie czystej twarzy,przy 2-4 dniowym procesie wstępnego cofnięcia się wszystkich pryszczy.Pamiętaj! Gdy już się ich pozbędziesz nie przesadzaj ze spożywaniem produktów z "białej listy".To samo tyczy się "czarnej"! oczywiście. Nie musisz mi dziękować za zdradę tajemnicy ukrywanej przez producentów kosmetyków,które i tak nie działają,bo to rada nie zdrada!Mam nadzieję,że szybko znajdziesz partner/a/kę.Życzę udanych i ciekawych związków.Kochajcie się rodacy już za młodu co mi niestety dane nie było,he,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomek
Na koniec jedna prożba.Jeśli te informacje pomogą Ci zwalczyć trądzik chciałbym Cię poprosić ,alby ta wiedza została przez Ciebie przekazana chociaż jednej pryszczatej osobie.Poproś ją o to samo co ja Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehna
ciekawe... sprobuje i zobaczymy jakie beda tego efekty kto wie moze to akurat pomorze dzieki za rady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
myślę,że warto spróbować Twoich rad;) Dzięki za nie:-) Pozdrawiam gorąco🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATomcio
Do białej listy dołączam jogurty(wygładzją i odświeżają cerę jak i Awokado),oraz kwaśne mleko.Ostre,pikantne rzeczy w żaden sposób nie powodują u mnie trądziku i nieprawdą jest ,że uszkadzają wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie mam
a jak ja zmyje makijaz sama woda?a nie moge sie nie pomalowac,niestety,codziennie pracuje i musze dobrze wygladac,takze bez makijazu moge chodzic 1 dzien w tygodniu buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda
Atomek nie wiem, czy to Ty jesteś autorem tego tekstu, ale osoba, która to napisała ma doskonały instynkt, intuicję, czy jak to tam nazwać :) Same mądre rzeczy :) od siebie bym jeszcze dodała, żeby kończyć mycie twarzy zimną wodą, to hartuje, uodparnia skórę i zwęża rozszerzone pory pytanie mam --> normalnie się zmywa :) kwestia przyzwyczajenia, siebie i skóry. Ach, chyba że Ci chodzi o tusz do rzęs, to nie wiem, bo nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to takie
"podaj dalej" sie zrobi :D jesli ktos ogladał film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
przecież gość sobie z was jaja robi; te same bzdury napisał jakis czas temu na topicu o trądziku, gdzie mozna znaleźć bardziej zdesperowane osoby niż tu i jakoś nikt nie wziął tych bzdur na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
taaaa, zwłaszcza 'masowanie pryszcza' rozbawiło mnie do łez :-o mycie sama wodą: tak, tak świetna sprawa zwłaszcza gdy mieszkamy w mieście, gdzie pełno kurzu i spalin osiadających na skórze i nie pozwalajacych jej swobodnie oddychać bakterie nie są tylko na 'pilocie od telewizora' itd. ale unosza sie w powietrzu i osiadaja na skórze w kilka sekund po umyciu :-o poza tym człowiek powinien mieć na skórze naturalna florę bakteryjną gdyby autor topicu wiedział cokolwiek na temat trądziku to nie pisałby takich bzdur! to nie bakterie są przyczyna tradziku tylko zaskórniki które sa pożywka dla bakterii, a zaskórniki to efekt pracy hormonów w organiźmie/zbyt tłustej diety/nieodpowiednich kosmetyków oczyszczających i do makijażu gdyby to było takie proste, to czy widywalibyśmy tylu ludzi, którzy od lat bezskutecznie walczą z trądzikiem??? :-o no nie moge do czego sie niektórzy posuwają żeby robić sobie żarty z innych dla których tradzik to poważny problem :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram wypowiedz wyzej
zero taktu ludzie ja juz tyle razy plakalam z powodu tych okropnych pryszczy eh a te bzdury o diecie i myciu twarzy wie kazdy masowanie pryszcza - tylko po co przeciez tu nie chodzi o leczenie tylko o zapobieganie (przynajmniej ja wole zapobiegac niz wysuszac tuszowac itp) zreszta i tak to masowanie to glupota (sorry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wlasnie ze tak- to proste
a ile jest diet, badan i produktow odchudzajacych kiedy wystarczy tylko nie jesc za duzo i kontrolowac wage a nie budzic sie z 10-20-50 kg extra! tylko maly procent grubasow ma nadwage z przyczyn niezaleznych. wiec dla tych ktorzy nie sa przypadkiem do leczenia te rasdy sa W SAM RAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczerze polecam.
A Ja w to wierze Sama robie podobnie, z tym ze pomoglo nie po 8 dniach a kilku ms Walcze w podobny sposob od pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryszcz xd
No ja już nie wiem, czy mam w to wierzyć... Być może metoda jest skuteczna tylko osoby ją krytykujące skreśliły ją nawet jej nie sprawdzając (tak było?). Proszę, niech wypowiedzą się osoby, które już to sprawdziły! c:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komorek33
Stosuję podobną dietę od ok. dwóch tygodni z tym, że jem żółty ser. Ilość pryszczy drastycznie spadła i od tamtego czasu pojawił się może jeden ale to przez to że muszę jeszcze zacząć kontrolować dotykanie twrazy brudnymi łapskami ;/ mój jadłospis wygląda tak: codziennie 2jabłka + pomarańcza, śniadanie i kolacja to kanapki z chleba pełnoziarnistego posmarowane margaryną + żółty ser + listek sałaty + plastry pomidora a obiad to różnie ale przestawiam się na sałatki. Pozdrawiam i polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartas23
jeśli chodzi o dietę to bzdura, żadne składniki nie mają wpływu na Twoją cerę, ale jeśli chodzi o higienę to jak najbardziej jest wskazana, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostamjakis
dieta ma ogromny wpływ na trądzik; sam go już mam od kilku lat, po zjedzeniu jakiś fast foodów, czy chipsów, na drugi dzień rano na mojej twarzy pojawiaja się nowe krosty...trudno jest mi się odzwyczaić od prowadzonego do tej pory stylu życia, ale moze skuszę się na tą diete od siebie dodam że stosuje lek Tetralysal, na początku brałem 2 tabletki dziennie, teraz już 1 i efekty są znakomite ;] gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NANUŚA
Pryszcze to sprawa bardzo poważna i nie wiem tego , skąd one się biorą... Ale wiem,że sposób odżywiania MA BARDZO DUŻY WPŁYW NA WYGLĄD NASZEJ CERY.Możesz przez kilka miesięcy jeść tylko warzywa i owoce,a raz zjeść coś ostrego i już na drugi dzień jesteś cały wysypany ... Dlatego nie zgadzam się ze stwierdzeniem,że dieta nie ma wpływu na skórę,a zwłaszcza trądzikową ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia_89
Taaaa, nic nie ma za darmo. Bo nawet jak robisz coś bez stosowania jakichkolwiek preparatów itp, to tracisz czas, a czas to pieniądz:D Ja stawiam na sprawdzone rozwiązania, bo już niejednokrotnie zawiodłam się na takich metodach. Wiem, że odpowiednio dobrany preaprat to podstawa skutecznego zwalczania pyszczy. A wiem co mówię, bo już jakiś 3 miesiące temu skończyłam kurację i do tej pory żaden pryszcz się nie przypałętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pambarara
Niestety za darmo nic nie ma. :D Chociaż zakładam, że poszukujesz taniego sposobu. Polecam przejść się do apteki i kupić sobie Tribiotic i Sudocrem. Używać co dwa dni na zmianę. Co do Tribiotica najpierw przeczytaj "sposób użycia" . :) Ponadto powiem, że ostatnio stosuję produkty Flosleka (żel do mycia twarzy i tonik normalizujący), które również nie są drogie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko woda
A ja musze się zgodzic z tym, że mycie twarzy sama wodą jest skuteczne.. od kilku lat borykam sie z problematyczna cerą (pryszcze małe, duże, bolące,grudki, roszerzone pory, wągry itd do tego naczynka , blada i wrażliwa cera). Do 18 roku życia miałam idealnie gładką cerę..aż postanowiłam w ramach upiekszania się zacząc stowoswać przeróżne żele, maseczki, peelingi, mleczka, kremy. Wczesniej uzywalam zwyklego kremu nivea od czasu do czasu, a tak to myłam twarz tylko wodą. No i zaczeły się niespodzianki. Potem dermatolog , leki i antybiotyki. Cera była zarazem tłusta i przesuszona na wiór. Nic nie pomagało, a ja zataczalam błędne koło stosując coraz to nowe kosmetyki. Drogie apteczne, tanie drogeryjne, nawet oleje. Pryszczy nie tolerowalam więc je wyciskałam i zostawały brzydkie slady. Nie mogłam oderwac rąk od buzi. W końcu powiedziałam stop i postanowila myć buzię zwykłą wodą jak kiedyś i calkowicie zaprzestac dotykania jej w ciągu dnia. Na początku cera reagowała lekkim zaczerwienieniem i przesuszeniem w okolicach nosa i brody, ale po kilku dniach zaczeła się poprawiać. Obecnie moja pielęgnacja polega na tym że wieczorem zmywam makijaz olejem arganowym, sciągam go wacikiem a potem myję solidnie wodą pamiętając o czystych rękach!! rano przepłukuje tylko twarz zimną wodą, odczekuje 15 min i nakładam makijaz. Od tej pory cera przestła się tak błyszczeć, wyrównał się koloryt, pory zmniejszone a do tego nauczyłam się trzymac lapy z dala od twarzy. jednym słowem wszystko wraca do normy, tak jakby cera sama zaczęła radzić sobie z regulacją sebum. Jestem zdecydowanie zwolenniczką zasady im mniej tym lepiej!! a dieta nigdy nie powodowała u mnie drastycznych zmian, czy lecialam na samych warzywach i owocach czy na pizzy i zupkach chinskich stan cery był zawsze taki sam. (ewentualnie po zrobieniu maratonu z chipsami przez kilka dni zauwazałam nowe niespodzianki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia_89
Myjesz twarz samą wodą?! Przecież to ci tak wysuszy skórę, że szok. Może faktycznie pozbędziesz się pryszczy, ale raczej będzie to chwilowe, a potem pojawi się duuuuży problem. Zupełnie nie polecam takiej metody i żadnych tam spirytusów salicylowych itp. Ja stosuję http://dermalab.pl/15,revitol-anti-blemish-spot-gel.html i nie mam żadnych problemów. Sporo kosztuje, ale wolę wydać raz porządnie, by potem nie wydawać kupy kasy na likwidację skutków tych bzdetnych domowych sposobów. Mówię oczywiście o takim spirytusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
stek bzdur! ja mam tr hormonalny, ale nie zdecydowałam się na przyjmowanie hormonów, ze względu na późniejsze skutki uboczne doraźnie stosuję olejek herbaciany, vitla ictamo i poszłam na laser, zmiany od zaraz były widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakieś szybsze sposoby i trwałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maginnka
Wypowiem się na bazie własnego doświadczenia. Jak chcecie na trwałe pozbyć się trądziku to radzę udać się na kilka zabiegów jego leczenia do Yasumi epil. Powiem Wam, że na mnie to podziałało. Wiem, jak denerwujące są pryszcze. Człowiek chciałby wyglądać normalnie, a tu te wstrętne pryszcze. Na szczęście mnie już ten problem nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tam napisał, że dieta nie ma wpływu na trądzik... Owszem ma! Dieta to najważniejszy element walki z trądzikiem. Wiadomo, niektórzy ludzie nie są w stanie zrezygnować ze smakołyków i np. alkoholu, ale jak kto chce. Wiem sama po sobie (a miałam stany zapalne skóry), że dieta ma najistotniejszy wpływ na naszą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam zapper nunczako J.Taratajcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtodzi
W temacie trądzika mogę się wypowiedzieć ponieważ doskwierał mi kilka lat póki nie natrafiłem na lek o nazwie nonacne . Na mnie zadziałał bardzo dobrze w końcu zacząłem wyglądać jak "człowiek" miałem straszne kompleksy przez ten trądzik ale z tym już koniec . Kupić możecie tutaj http://nonacne.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tabletki ze strony tabletkinatradzik24.co.pl Miałam ogromne problemy z trądzikiem. Właściwie miałam w krostach całą twarz, dekolt i często wyskakiwało mi coś w innych miejscach. Byłam gotowa zrobić wszystko, żeby się wyleczyć. Wzięłabym każde świństwo, tylko że mój lekarz powiedział, że jestem jeszcze młodziutka i nie ma sensu niszczyć sobie wątroby bardzo inwazyjnymi lekami. Przypadkiem trafiłam na tą stronę i kupiłam tabletki z 1 miejsca. Kuracja trwała 6 miesięcy, ostatni okres kuracji miał utrwalić efekty. Dziś mam czyściutką cerę, śliczną i świeżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta "strona" face to jest kolejne oszustwo Piotrusia Kaszubskiego, dokładnie takie samo jak Lipocare, Lipoxine, NCTF, Whitetime, Błonnik Beta... i z 50 podobnych. Mechanizm jest identyczny: - strona bez żadnych danych kontaktowych (kto przy zdrowych zmysłach na takim czymś wyda choć grosz?) - zero regulaminu - firma nie do odnalezienia w rejestrze REGON - podobno "Cudo z hameryki", tyle, że na żadnej amerykańskiej czy w ogóle międzynarodowej stronie nie ma ŻADNYCH opinii OSZUSTWO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×