Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krystyna10023

Jak pozbyć się zmarszczek

Polecane posty

Gość krystyna10023

Hej dziewczyny. Jak to się mówi, życie zaczyna się dopiero po 40-stce, więc zaczęłam dbać o cere. Jakie kremy stosujecie na zmarzczki wszelkiego rodzaju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Q 10 i kwasem hialuronowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzysz Eryczku-jak dostałam jakiś drogi jak cholera w prezencie to dostałam koszmarnej wysypki-najbardziej podchodzi mi Ziaja-tanie i nie uczula...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest też krem AA 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna10023
no właśnie stosowałam Q 10 ale nie ma żadnych efektów, wolała bym spróbować czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorciaporcia
Ja polecam Krem firmy NCTF Revolution, skutecznie i warto a efekty widać juz po kilku dnia. Ja własnie skonczylam kurace i sadze ze zmarszczki zmniejszymi imi sie o jakies 30%. czekam na lepsze efekty i zaczynam kolejny miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lat 40
Mnie baaaaaaaaaaaaaaaaaaardo odpowiadają kremy z AA Mezzo laser. Warto wypróbować bo są niedrogie a naprawdę miód na dziób...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze sa z Aldi prowadza w testach w kremach przeciwzmarszczkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy przynoszą efekty, jednak nie tak wyraźne jak zabiegi z medycyny estetycznej oraz kosmetologii. Może nad nimi warto się także zastanowić? Wypełnianie zmarszczek to krótki zabieg, a przynosi bardzo wyraźne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam mojej mamie krem z internetu NCTF Revolution i byłą bardo zadowolona. Efekty juz po tygodniu miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też słyszałam o NCTF, moja babcia to brałą. Faktycznie efekt był piorunujący!!!! Masakraaaa. Ja na szczescie nei musze jeszcze używać, ale jak mam polecić to tylko NCTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna15454
KOchane, mogę szczerze polecić Wam CNTF Revolution. Stosowałąm go i widziałam rewelacyjne efekty!!!! Musicie to spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debilny spam :D to musi być jakieś straszne guano, bo dobre produkty takiej żałosnej reklamy nie potrzebują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kremem z nctf to se mozecie d... posmarowac. NCTF to bardzo dobra substancja ale jesli sie ją wstrzykuje lub aplikuje po dermarollerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wstrzykuje? Idioto to są kremy!!! I bardzo skuteczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam NTCF i jestem bardzo zadowolona z efektów, po kilku dniach widziałam różnice już!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korneeelaaa
krem NTCF Revolutionna serio POMAAGAAAA!!!!!!! warto sprawdzić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiajalbojutro
kornelia!!! a gdzie mozna kupić ten kremik Ntcf Revolution??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panikasiatomysl
dosc dlugo nie moglam sie uporac ze zmarszczkami w okilicach oczu i uszu. Stosowalam wielu kremow, ale zadne nie przynosily pozadancyh efektow. Kolezanka poleciła mi NTCF Revolution i na prawde pomogło!!!! Polecam każdj, ktora miala podobne problemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUCHATKOWYTYGRYSEK
ten NTCF, o ktorym pisza dziewczyny z góry faktycznie pomaga. Moja szwagierka go stosowałą i bardzo szybko widziała duze zmiany na skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NCTF to nie są żadne kremy tylko grupa składnikow, która może być wprowadzana do skóry za pomocą mezoterapii. Pan Kaszubski celowo nazwał tak swój kremik, zeby wprowadzac ludzi w błąd. Jeżeli chcecie prawdziwy NCTF to tylko jako zabieg u kosmetologa mezoterapią igłową lub dermarollerem. Tylko wtedy to ma sens. Pewnie zaraz odezwie się grupa pseudodanów, która napisze źe szkoda pieniędzy na zabiegi, bo kremik działa tak samo. Kupa śmiechu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same spamy i reklamy żadne kremy pomagają tylko chirurgia lub profilaktyka i nie żadne cud kremy ale retinol, kwasy, mezoterapie, wit C jako serum kremy to ściemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie kwasów odmładzających polecam F-Peel 20% Purles, czyli kwas ferulowy przywracający mody, świeży wygląd już przy pierwszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy, że na zmarszczki zastosujesz witaminę C, E i A. Nic więcej do szczęścia Ci nie potrzeba. Witamina C i E zabezpieczy twój kolagen przed degradacją powodowaną w szczególności przez wolne rodniki a witamina A (retinol) będzie stymulować kolagen do wzrostu. Podsumowując weź serum CE-Tetra i Retinol 3TR z Medik8 i temat masz zamknięty. Wszystko znajdziesz tutaj http://medikan.pl/ Zaręczam, że żaden krem ci tego nie da, bo w 95% mają za niskie stężenia potrzebnych skórze składników. Możesz wklepywać do woli i może się coś ruszy po 20 słoiczku. Ja też wklepywałam kusząc się na różne obietnice sprzedających aż metodą prób i błędów doszłam do serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko NCTF HA z firmy Filorga w połączeniu z mezoterapią igłową lub mikroigłową jest skuteczny. Ma udowodnione klinicznie działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×