Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Konrad68k

Jak rzucić palenie?

Polecane posty

Gość Konrad68k

Witam, chciałbym rzucić palenie, palę od prawie 14 lat. Wcześniej wszystko było w porządku, ale teraz czuję się z tym coraz gorzej, mam słabą kondycję, jakiś kaszel, którego nie mogę się pozbyć. czy macie jakieś porady jak skutecznie pozbyć się nałogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że ważne jest to, że wiesz, że na pewno chcesz rzucić palenie, masz duże szanse na powodzenie. powoli zmniejszaj sobie ilość wypalanych papierosów dziennie, jest to lepsze niż całkowite odstawienie palenia z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślałem, że pomoże mi przestawienie się na papierosa elektronicznego, ale jednak słabo to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz palil 12 lat,rzucil z desmoxanem:-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosowałem tabletki nicorix i jak je stosowałem nie chciało mi się palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie rzucam z Tabexem, po raz trzeci. Samo rzucanie to luz. Niestety lubię palić i do tej pory po długim niepaleniu, diabeł zawsze mnie podkusił żeby sobie zakurzyć i poszłoooooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad68k
sporo tych rad, wcześniej nie myślałem, żeby kupować coś wspomagajacego rzucenie palenia, ale w sumie ceny nie są wysokie, może warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty z tą reklamą desoxanu ile jeszcze razy dodasz ten sam wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze to chyba znaleźć motywację. Myślę, że chęć zrobienia jest tego dla zdrowia jest ok. Może jeszcze jakieś inne. Oszczędność. Nowe doznania smakowe. Pożegnanie ze smrodkiem w domu czy w aucie. Natomiast można spróbować za pomocą gum. Najpierw zacznij od mocniejszych. Potem polecane są słabsze, ale można też rzuć nadal te mocniejsze tyle, że zmniejszać porcję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz rzucić to rzucisz bez żądnej pomocy.. :) na mojego męża namawiałam 4 lata..w końcu zaczął brać desmoxan..nie pomogło..palił dalej..po 3 miesiącach znowu zaczął brać te tabletki po 3 dniach kuracji pojechaliśmy do lasu, gdy wróciliśmy stwierdził RZUCAM i palenie i desmoxan i nie pali już 3 miesiące :) ciekawe prawda? On sam tego chciał i rzucił nic nie pomoże jak tylko silna wola i chęć ! ..a ja jestem z niego dumna...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile płacą za promocję tego desmoxanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi pomogła silna wola i aplikacja na telefon, która pomaga rzucić palenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy przestawienie się na elektroniczny papieros pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno daje szanse na oszczędzanie, ale jak nie chcesz rzucić palenie to nie zlikwiduje nałogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmniejszaj ilość papierosów z dnia na dzień, powinno pomóc no i silna wola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam jednak oprócz zmniejszania ilości wypalonych papierosów zastosować nicorix, skutecznie hamuje chęć palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również polecam nicorix, dzięki niemu rzuciłam palenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze na rzucanie palenia są ciągłe podwyżki cen papierosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli rzeczywiście jestes uzależniony od nikotyny to już trzeba walczyć o wiele mocniej. Jednak łatwiej zrezygnować, jeśli jest to kwestia nawyku. W moim przypadku sprawdziły się te tabletki http://www.aptekarosa.pl/produkt/873-tabex-15-mg-100-tabl-data-wazn-31032015.html bo stopniowo przestawalem czuć nikotynowy głód, aż w koncu rzuciłem kompletnie, nawet elektroniczny papieros nie jest mi potrzebny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często pomaga lekarz - jego diagnoza, ale to raczej nie jest miłe, gdy odbija się to na zdrowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Nie ma innego skuteczniejszego sposobu na rzucenie jak własna silna wola. Żadne środki farmakologiczne czy inne sposoby nie zrobią tego za nas samych. Własna motywacja i jest najważniejsza. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z michaliną, wola rzucenia jest najważniejsza, jednak środki wspomaające rzucanie palenia nie są drogie, a jesli ma się dzięki nim zmienić życie to chyba warto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceny są takie, że nie trzeba lepszej motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W necie jest do sciagniecia ksiazka Allan Carr "jak w latwy sposob rzucic palenie" czy jakos tak. My z mezem juz nie palimy 3lata od jej przevzytania (jest krotka). Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja 3 razy rzucałem i rzucić nie mogę, nie znam dobrych sposobów na rzucenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
silna wola to podstawa, ale warto też sięgnąć po gumy czy jakieś tabletki na rzucenie palenia, zawsze łatwiej sobie poradzić z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dociekliwy bob
zastanawiam się czy zawsze podczas rzucania palenia przybiera się na wadzę, wielu moich znajomych palących to chude szkapy, więc nie sądzę, żeby rzucenie im pomogło. z drugiej strony czy palenie powoduje małą masę ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×