Odpowiedz na ten temat

Jak schudnąć 10 kg w miarę szybko ?

• gość 2014.03.02 [22:57]
    Za dwa miesiące mam wesele i nie wiem jak schudnąć 10 kg skutecznie i szybko, bo tyle mam nadwagi. Wiem ze to dużo, próbowałam już się głodzić, codziennie jeżdżę na rowerze ale to nie pomaga, macie jakieś sprawdzone sposoby na chudniecie ?
  • Agata_ta 2014.03.04 [12:35]
    ja stosowałam Ultra Slim którą kupiłam na http://www.najlepsze-suplementy24.pl jak dla mnie to świetny suplement. W miesiąc schudłam 4kg a jedynie nieco ograniczyłam jedzenie i byłam aktywna fizycznie no i łykałam te pigułki. Jak dla mnie naprawdę warto. Jeśli bardziej przyłożysz się do aktywności fizycznej może i uda się zrzucić więcej
  • gość 2014.03.04 [14:56]
    no tak szybko jak szybko nabrałaś te 10 kgjezyk.gif
  • gość 2014.03.06 [12:08]
    Podpisuje się pod wypowiedzią "Agata_ta" ja stosowałam UltraSlim przez dwa miesiące a do tego ograniczenie jedzenia i spora aktywność fizyczna (nie oszukujmy się nic samo się nie zrobi, samo też się nie przytyło) no i zrzuciłam ponad 9kg co wydaje mi się bardzo dobrym osiągnięciem. Kupiłam chyba też na tej stronce choć już dobrze nie pamiętam ale coś kojarzy mi się ta nazwa
  • gość 2014.03.06 [15:15]
    Ja tak jak "Agata_ta" również dokonałam zakupu nawww.najlepsze-suplementy24.pl tyle że kupiłam AcaiBerry900 i też jestem bardzo zadowolona z zakupu na tej stronie. Suplement działa w zaledwie dwa tygodnie poleciało ponad 2,5kg. Jem mało i czuje się najedzona a wcześniej ciągle odczuwałam niedosyt. No i pamiętam o aktywności fizycznej bo to podstawa by spalić tłuszcz

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...