Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alma33

Jak schudnąć ?

Polecane posty

Cześć:-) Mam 18 lat i waże 69 kg w dodatku jestem niska bo mam tylko 157 cm wzrostu. Większość osób pyta mnie czy jestem w ciąży bo wygląd mojego brzucha na to wskazuje :/ chciałabym pozbyć się zbędnych kilogramów tym bardziej że sama czuje się źle w swoim ciele. Znacie jakieś sprawdzone sposoby na odchudzanie ? Jakieś ćwiczenia, może dieta ? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
Mniej żreć i to jest jedyny sekret odchudzana. Można się robić w wała wydając kasę na suplementy, które poza nabijaniem kabzy sprzedawcy nic nie dają. Wybór jest prosty. Co wybierasz-wpierdzielanie szitu i popijanie slimfastem, czy redukcja kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowe odżywianie, odstawienie słodyczy i tego co niezdrowe, ćwiczyć, biegać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta
Taki brzuch poza nadwagą wskazuje na niewłaściwe odżywianie, schudnąć z acetomale to nie problem ale pozbyć się brzucha bez ćwiczeń i lekkostrawnej diety się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaggieMagMag
Oblicz swój wskaźnik bmi i dobierz sobie dietę redukującą od dziennego zapotrzebowania spożycia kalorii. Mi wyszło 1700 kcal/dzień i odjelam od tego 400 kcal. Moja dieta ograniczała się więc do 1300 kcal/dzień. Do tego 3 razy w tygodniu długi spacer i od listopada do lutego zlecialo 15 kg. Licz kalorie, dużo wody, czerwona herbata, suplementuj olejem z wiesiołka i omega 3. Jedz warzywa, innych węgli bym nie polecała. Zero chleba. Ryby i chudy nabiał. Czasem jakiś ryż czy makaron. I kilogramy polecą. Smaruj ciało codziennie aby nie zwisło. Teraz po ponad pół roku jestem o 17 kg lżejsza. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że znamy. Jest bardzo szeroka gama ćwiczeń i diet. Dieta, oczywiście dobrana do Twojego organizmu. Ćwiczenia podobnie. Jesteś jeszcze młoda i myślę, że na razie to wystarczy.. Sprawdź jakie będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim nie stosuj żadnych diet cud z internetu bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Ja polecałam bym Ci raczej konsultacje u dobrego dietetyka, który zapozna się z Twoimi potrzebami, Twoim stanem zdrowia i pod to opracuje jadłospis. Mogę Ci polecić swoją dietetyczkę, jest bardzo skuteczna i niedroga http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-online/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1430
Jajka Jajka i jeszcze raz Jajka oczywiście gotowane jeśli to nie problem jedz bez Żółtka. W miesiąc 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to jeść co 3 godziny o stałych porach i oczywiście mniejsze ilości, ograniczać do minimum cukier i węglowodany... przez pierwszy okres trochę trudno obejść się bez słodkości jeśli zresztą wcześniej spożywało się je w nadmiarze ale po chwili organizm się przyzwyczaja i kilogramy lecą stopniowo w dół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćedminka09
Nie słuchaj podszeptów i genialnych rad typu "mniej żreć". Sama wiem, że innym jest łatwo powiedzieć, a gorzej zrealizować. Możesz się czymś wspomóc, popytaj albo w aptece, albo idź do lekarza dietetyka - jesli Cię stać oczywiście to najlepsze rozwiązanie. Ja byłam ostatnio w Kwiatach Polskich i widziałam sporo ciekawych nowości na odchudzanie. U mnie w Ostrowie Wielkopolskim to jedyna całodobowa apteka, bardzo fajnie wyposażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie jest takie proste zwłaszcza jak się ma nawracające problemy hormonalne, problemy z tarczycą i nerwicę to wszystko do kupy powoduje że ja ćwicząc 3-4 razy w tygodniu nie chudnę ,na diecie od dietetyka też byłam nie raz, teraz zaczełam wspomagać się ziołami jeśli to nie pomoże to zostaje mi już tylko medycyna alternatywna bo mam już dosyć co chwila jak nie antydepresanty to kuracje hormonalne i nawet gdy udało mi się schudnąć 10 kg to okazało się że z powodu depresji musze brać leki i będąc na tej samej diecie zaczęłam tyć praktycznie z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie da się schudnąć tylko z brzucha, jak się chudnie to z całego ciała ale spokojnie potrzeba tylko wytrwałości. Pij dużo wody, nie jedz smażonych rzeczy, a więcej surówek typu sałatka z tortellini http://www.codogara.pl/8439/salatka-z-tortellini/ nie jedz po 18.00 staraj się chodzić. Ogranicz sól i cukier i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na diecie oczyszczającej warzywno-owocowej schudłam 8 kg w 6 tygodni oprócz oczyszczenia organizmu mam super sylwetkę. Na diecie byłam bo cały czas choroawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż jeśli chcesz schudnąć parę kilo, to szybkie diety są niezłym pomysłem, o czym możesz tutaj http://pieknojestwtobie.com/jak-szybko-schudnac/ poczytać. Ale ogólnie te diety są dosłownie na jakieś parę tygodni, bo można sobie nimi bardziej zaszkodzić niż pomóc. Najlepiej po prostu zdrowo się odżywiać, zażywać trochę ruchu (nie mówię o siłowni, ale jeśli do szkoły jeździsz autobusem to wysiądź z przystanek wcześniej, albo dwa, i przejdź się trochę). Dodatkowo najgorsze jest obżeranie się w nocy. Najlepiej iść spać z lekkim uczuciem ssania. Dodatkowo zielona herbata (jak i czerwona) wspomaga odchudzanie (oczywiście bez cukru :D), ostre potrawy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsylwiafii
dieta,******* przede wszystkim pozytywna motywacja. Nie mozna tez zapominać o dbaniu o skórę, którą trzeba dobrze odżywiać szczególnie teraz kiedy est coraz chłodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie pic duze ilosci wody, systematycznie cwiczyc, masowac cialo.. i przede wszystkim zdrowo jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×