Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fufel

Jak się pozbyć bolącego wielkiego pryszcza-guli.

Polecane posty

Gość fufel

Zrobiła mi się na czole wielka gula. Boli... Za cholere nie da się tego wycisnąć. Jak się pozbyć tego świństwa, bo zamaskować się niczym nie da :( Słyszałam o jakimś sposobie z sodą, ale nie bardzo wiem o co chodziło. Pomozecie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko BENZACNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posmaruj
pastą do zębów, może wysuszy to cholerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufek
Tormentiol jest na rozdrapane rany, więc odpada. Pasta do zębów też nie pomaga 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do o ludzie
baaaaaaardzo mądry pomysł--- spadaj jak nie chcesz pomóc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufek
ok to spróbuje na noc z ta maścia :) dziekjue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufek
ok dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poradniq
w rejonie głowy nie wolno stosować sody, bo ma właściwości ściagające i podobno jest to niebezpieczne ze względu na stan zapalny i gromadzące się bakterie. Co innego ręka czy noga, ale to jest głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krosty
NAPISZ JUTRO CZY TA MASC CI POMOGLA, BO SAMA JESTEM CIEKAWA, JAK TAK TO BYM SOBIE KUPILA JA TEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufek
z tego co pamietam, to ta masc kosztuje ok 2 zł, wiec nawet jak nie pomoze, to majatku nie stracisz :P ok na wieczór wiec sobie posmaruje i rano napisze co tam sie z gadem stało! Oby zniknął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Nie rozumiem dlaczego niby Tormentiol ma byc na rozdrapane rany... Mnie tam leczy wszelkie syfki, jakie sie pojawia, a ich nie drapie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowitta
no wlasnie,tez jestem ciekawa sposobow na te paskudztwa,ktore pojawiaja sie wtedy,kiedy najmiej sa potrzebne.ze swoich doswiadczen wiem ,ze lepiej nie wyciskac na sile,bo na bank zrobi sie jeszcze gorzej.niestety chyba najlepiej poczekac az zmieni forme na biala krope.i wtedy dopiero zaczac akcje z wyduszaniem. kiedys probowalam benzacne i tormentiolu...ale zadna z tych masci nie pomogla.zycze powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Acnofan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhh......
tormentiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treflsop
polecam "atrederm", roztwór, bez recepty, w aptece, cena ok. 7 zł, wziac patyczek, namoczyć, przytrzymać na guli 15 min, moze dłuzej, zalezy od wielkości. Roztwór działa na zasadzie doskonałego wysuszania i łuszczenia. Nic innego, próćz Atredermu nie pomaga mi na takie gule. "Sprzedałam" ten patent koleżankom i w sytuacjach awaryjnych tylko to stosujemy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oni poszli stąd
najwyraźniej ten syf siedzi głęboko :( Napprawde tam maść jest skuteczna i polecam Ci dziś powtórzyć zabieg - jeśli pryszcz zaczerwienil się to znaczy że "pcha się do góry" musisz przecierpieć ale zastosuj jeszcze raz ichtiol - on naprawdę pomaga!! Naprawdę trafiło Ci sie paskudztwo skoro jednorazowe zastosowanie maści nie pomogło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość używałam tej
brązowej maści - ichtiol - pomogła mi na czyraka na plaecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwndjehjkxnk
ehh z takim pryszczem też mam problem... a właściwie u mnie znajduje się tak jakby na czole a to jest tak jakby jeszcze nos tak między brwaimi i jest to okropne też mam że białe coś tam nie wychodzi ale spróbuj wycisnąć tak żeby krew się lała i wyciskaj dalej żeby trochę tej krwii wyleciało później przetrzyj i nałóż dużą ilość maści cynkowej ( ok. 2-3zł w aptece) później po np. godzinie zetrzyj i daj temu paskudztwu odetchnąć... a na noc nałóż maść ichtiolową ale nie zaklejaj ani nie zakrywaj bo to musi oddychać ale niestety pobrudzisz trochę poszewkę... rano zmyj wacikiem i umyj twarz mudłem i powtórz tą czynność kilka razy... niestety efektów na początku nie widać bo robi się bardziej czerwone i zaczyna zasychać ale nie zdrapuj tylko używaj jak już pisałam m. cynkowej i ichtiolowej to to zaschnie i będzie znikać aż już nigdy tego nie zobaczysz ale przez ten czas nie jedz słodyczy- a owoce i warzywa i pij dużo wody ( żadnej coli i wgl. sama woda, nieraz herbata no i sok) a po pewnym czasie zniknie. TYLKO MUSISZ MIEĆ CIERPLIWOŚĆ I ZROBIĆ JAK MÓWIŁAM I SIE NIE PRZEJMOWAĆ ŻE CZEROWNY SIE ROBI BO SERIO PÓŹNIEJ ZNIKNIE!! Myśle że pomogłam.... POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna97
stosowałam maść ichtiolową, czasami pomaga czasami nie, akurat teraz nie, zastanawiam się nad tym czosnkiem, ale przaraziła mnie ta "dziura w skórze"a tez chciałabym sie tego do jutra pozbyc ;ccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra pryszcz
mi też zrobił się taki OGROMNY pryszcz.nad brwią Ma chyba z centymetr!! Bardzo boli jak dodykam!! Coś radzicie? Ja w tym pomencie mam na pryszczu maseczkę z cynamonu - niby taka moca a nic nie działa :( czy podacie jakieś przepisy na domowe maseczki? Tylko baardzo silne, bo nic na mojego PrYsZcZa nie działa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polopiryne rozpuść w wodzie pokruszyć i posmaruj zostaw na 30 minut i obmyj woda mi to niezbyt pomogło! A znalazłaś skuteczny sposób jak tak to napisz bo ja mam na brodzie od sierpnia i to parę i nw już co rb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz problem z bolącą skórą to mozna uzywac kremu znieczulajacego z lidokaina. Niby to nie jest przeznaczone do tego ale to lagodzi kazdy ból na skórze. Wiem ze ludzie kupują lidokaine gdy maja robiony tatuaż( czyli cos podobnego) Mi kolezanka polecila jakis czas temu i kupilam na www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś z was surowego ziemniaka? Trzeba go zetrzeć na papke i nałożyć na duży pryszcz. Zakleic plasterki em lub gazikiem żeby tak zostało na całą noc. Rano jest 90 %lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izotroteinum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawazon czy jakos tak zel punktowy na trądzik zrobi sie bialutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×