Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edi97

Jak się pozbyć intymnego sadełka ?

Polecane posty

Gość Edi97

No więc tak... ... od dziecka miałam figurę ciosanego klocka, wmawiałam sobie, że to rodzinne, bo moja mama tak wygląda, babcia... Nie to, żebym była gruba, bo pilnuję wagi, ale mimo biustu wyglądałam jak prosta rura, bez krągłości. Stało się jednak tak, że moja ciocia po rozwodzie poznała kogoś innego i mimo wieku w ciągu niespełna pół roku zmieniła się nie do poznania, na plus oczywiście. Dało mi to dużo do myślenia, sama zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam dietę, przysięgłam sobie że na 18 urodziny powalę wszystkich moją figurą. I teraz tak... widać już delikatne wcięcie w talii, mam płaski twardy brzuch a nie jak wcześniej taki misiowaty, ale pod brzuchem jest gorzej niż było, chodzi mi o wzgórek łonowy. Wcześniej jak miałam misiowaty brzuch to zlewał się on z wzgórkiem, teraz brzuch jest płaski no i niestety bardzo mi widać ten wzgórek. Wiem, może dramatyzuję, ale stojąc przed lustrem w legginsach od razu rzuca mi się to w oczy. Jak się pozbyć sadełka z tego miejsca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś szczupła to chyba zawsze się bedzie odznaczał wzgórek łonowy. Ja jestem szczupła, a nie zwróciłam na to uwagi, może być tak, że masz trochę więcej tłuszczu, ale chyba nie da się go pozbyć :( ewentualnie odsysanie, ale nie wiem, czy robią w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi97
Do szczupłej mi jeszcze odrobinę brakuje, noszę 38 a chciałabym nosić 36, ale pozbyłam się boczków i mam już delikatne wcięcie w talii. No i najważniejsze, twardy płaski brzuch w miejsce misiowatego. Zdaję sobie sprawę, że u szczupłych osób widać każdą krągłość, również wzgórek, ale mój jest taki jakby pulchniutki, kiedyś chyba taki nie był, nie pamiętam. Może jakaś gimnastyka na uda albo pupę ? Sama już nie wiem. Czy te żele i kremy wyszczuplające w ogóle coś dają ? Może w moim przypadku by to coś pomogło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię. On chyba już taki ma być. Nie dramatyzuj po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mam takiego czegoś, ale dużo kobiet ma stąd zakaz chodzenia w legginsach, ja chodzę i wyglądam normalnie nie muszę się martwić czy bluzka się podwinie jak usiądę, ale inne już patrzą z daleka bo w legginsach idzie nie powiem że mnie to nie cieszy nie chciałabym jakiegoś pieroga bo z tym kojarzy mi się wystająca pipka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi97
No cóż, na temat pieroga czy też wystającej pipki, nie będę się wypowiadać. Kiedyś miałam z tego powodu straszne kompleksy, że mi to "tak wystaje", ale mój chłopak twierdzi, że uwielbia mojego motylka, więc nie przeszkadza mi to już tak bardzo. No może na plaży w bikini, wkurza mnie jak mi się tam patrzą. Z tych samych powodów w legginsach nie wychodzę poza dom. Mimo wszystko chciałabym z pewnych względów pozbyć się tego sadełka na wzgórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam we wstydliwych chorobach czy innym podobnym programie, jak operowali kobietę po odchudzaniu. Właśnie na brzuchu nie miała problemu, skóra się ładnie obkurczyła, a na wzgórku taki flak miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi97
Robię Aerobiczną 6 Weidera, na brzuch rewelacja, ale tam na dole nie widzę efektów. Bardziej już skręty tułowia na twisterze, czuję jak mi się tam naciągają mięśnie, ale to za mało widocznie. Całe szczęście żadnego flaczka wiszącego tam nie mam, jest po prostu taka pulchniutka, dokładając do tego spore wargi, wyglądam tam po prostu monstrualnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i już
Może spróbuj te żele wyszczuplające co o nich wspomniałaś tylko lepszy jakiś a nie te najtańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyAntyk
A mnie się podoba taka pulchniutka cipulka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pulchniutka cipka z dużymi wargami mniam :P dziewczyny nie dajcie sobie wmówić że najlepsze są małe cipki my kochamy wielkie soczyste cipki ze sporymi wargami pulchne z dużymi łechtaczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy tak po prostu mają, nawet jak są od zawsze szczupli. Ale spróbuj może ćwiczeń typowo na mięśnie podbrzuszne, od niedawna wiem, że jest coś takiego :D Choć nie wiem czy to załapie, na wzgórku za bardzo chyba nie ma już mięśni, no ale będziesz czuć, czy coś ćwiczenia napinają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi97
A jakie to są te ćwiczenia na mięśnie podbrzuszne bo pierwszy raz słyszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi97
A jakie to są te ćwiczenia na mięśnie podbrzuszne bo pierwszy raz słyszę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż ją to ocenimy czy aby nie przesadzasz :D Ciężko coś doradzić nie widząc problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edi97
Tak na pewno już będę pokazywać Niedoczekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×