Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tipsiara

Jak się pozbyć tipsów?

Polecane posty

Gość tipsiara

Założyłam sobie tipsy i teraz żałuję, czuję się z nimi bardzo źle. Jak się ich pozbyć, ratujcie!Ijeszcze jedno czy paznokcie bardzo są potem zniszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznockie hmm
jak zdejełam tipsy 3mies.dochodzilam do swoich :/ caly czas albo sie łamaly alebo rozdwajały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jakie amsz tipsy. Ja mialam dwa rodzaje i sama zdejmowalam. 1. Akryl na formie - moczysz paznokcie w zmywaczu acetonowym (choć mnie sie same praktycznie poodklejaly, byly tak fatalnie zrobione) 2. żel na tipsie zerwałam, ale z mała warstwa paznokcia. Mozna też spiłować pilnikiem . POtem tona odzywek. POlecam sally hansen maximum growth. Paznokietki rosną szybko jak opętane i są twarde jak skała.. Juz nigy wiecej tipsów Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsiarka26
Ja tez mialam tipsy ktore doprowadzaly mnie do szalu.Teraz wole swoje paznokcie.Zdjelam tipsy sama w domu.Najpierw moczylam je w zmywaczu,pozniej cazkami je obcielam a na koncu delikatnie podwazylam szpatulka i same odlazly od paznokci moich.Pozniej zgodze sie z przedmowczynia ze trzeba mase odzywek,aby wzmocnic paznokcie,bo sie strasznie lamia i rozdwajaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i po co wam bylo
niedojz ze brzydko tipsy wygladaja, tak sztucznie to jeszcze niszcza paznokie. Teraz to wszystko jest sztuczne, zero naturlnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmi1
A jesli ponosze sobie przez 2 tyg. sztuczne paznokcie zaszkodzi to bardzo moim paznokciom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość light blue
ja nosze tipsy od roku, robilam pare razy odnowa ale zazwyczaj uzupelniam.Jak sciagne na stale to wciagu 1miesiaca dijda do siebie.Zwracam uwage na paznokcie zwlaszcza kobiet i brzydko wyglada kobieta z niezadbanymi paznokciami.Duzo zalezy od zalozenia i sciagniecia tipsa jak robi to amatorka to skutki moga byc o wiele gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej żebyś sama ich nie zdejmowała, bo naruszysz swój paznokieć niepotrzebnie i po co, będą wtedy w kiepskim stanie. Wybierz się do kosmetychki, żeby Ci zdjęła, tylko zapytaj w jaki sposób zdejmuje. Nie pozwól, żeby je spiłowywała, bo poniszczy Twoje pazurki, niech rozpuści je płynem specjalnie do tego przeznaczonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×