Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buźka bez słońca...

Jak szybko poprawic wygląd cery???

Polecane posty

Gość buźka bez słońca...

Po zimie moje skóra jest poszarzała i taka "chora" bez blasku...Stosuje różne kremy i maski ale bez skutku... Piszcie tutaj swoje sprawdzone sposoby na ożywienie cery...Może polecicie jakies świetne maseczki albo kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Tez mam ten kłopot...Nie potrafię dobrac kremu, który rozwiązałby problem...Tez poczytam o Waszych sposobach... Ja robie pelling, nakładam maskę (ostatnio z Garniera) i wklepuje potem kremik ale efekt tylko przez dobe a potem znów to samo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blask cery
Nie wiem w jakim jestes wieku. Ja juz jestem pod 30-stke i zastosowalam sobie kuracje weekendowa ampulkami z naturalnym kosmetykiem. bylam mile zaskoczona, szczegolnie, ze sama kuracja stosunkowo nie byla droga (25 zlotych) http://www.sanusmarket.pl/activ-kuracja-weekend-bruzdy-zmarszczki-calkowicie-wygladzone-kosmetyk-naturalny-heliotrop-krem-p-6859.html Bardzo ladnie mi preparat ozywil cere - wygladala na wypoczeta. Warto robic sobie taka kuracje czesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do -blask cery
Ale tam pisze tak: ...Po oczyszczeniu skóry zawartość ampułki wylać na ...itd- a jak mam oczyscic skóre? isc do kosmetyczki na oczyszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też niestety mam ten problem
jestem po 30tce moja cera rano w sztucznym swietle po nałożeniu podkładu jeszcze wygląda znośnie, niestety po południu kiedy już wracam z pracy błyszczy się, jakiś taki koloryt wogóle nierówny, sińce zupełnie niezdrowa twarz, jaki ratunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaaaaaaaaa
ja tak mam majac 24 lata to jest dopero straszne:( chce isc na zabieg u kosmetyczki świetlista skora lub ekstra nawilzanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do -blask cery
Ale tam pisze tak: ...Po oczyszczeniu skóry zawartość ampułki wylać na ...itd- a jak mam oczyscic skóre? isc do kosmetyczki na oczyszczenie? i gdzie kupilas to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do -blask cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 lata, mieszaną cerę i odkąd pamiętam w kącikach ust białe punkciki, które jak wycisnę to na drugi dzień z powrotem są! i tak się męczę i męczę i nie wiem co z tym zrobić, miałam oczyszczanie twarzy i też nic, malować się nie chcę ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -p
nie wiecie JAK?????? UPRAWIAĆ DUUUŻO SEX-U:D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoskiŻigolo
Sam sex gówno daje, natomiast tabletki antykoncepcyjne i owszem, stąd ten mit że laska co dużo się sexi ma gładką skórę, nonsen !!!!! to kwestia łykania garściami tabletek antykoncepcyjnych !!!!!! które oprócz sprawiania zaniku kobiecości, uspokajają równowagę hormonalną...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że najkrótszy okres w jaki mozna poprawić wygląd cery to tydzień, krócej się nie da, cera musi się zregenerować. Oczywiście bardzo ważne są kosmetyki, ale te to każdy musi juz wybrać indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i trzeba porzadnie się
wysypiać,brak snu FATALNIE wpływa na cerę(i wiele innych rzeczy także)Stan cery pogarsza takze palenie,alkohol,dragi,brak siweego powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i trzeba porzadnie się
i niezmywanie makijazu przed snem:oOraz nadmiar slonca czy solarki.Mozna sie opalac ale wszystko z umiarem!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harosia
Hildegard Braukmann - znakomita poprawa, u mnie cera wzmocniona, w znacznie lepszym stanie. Nie przyszło to od razu - wymagało czasu, ale jednak teraz wygląda to bez porównania lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma aptekarka powiedział, że aloes ma ogromnie dużo zalet i poleciła mi znanej firmy Reutter cukierki aloesowe. Mają doborowy skład: wyciąg aloesu z olejkiem trawy cytrynowej, która łagodzi problemy menstruacyjne .Poza tym aloes utrzymuje młody, elastyczny  wygląd skóry, uodparnia organizm, wzmacnia pamięć, przeciw reumatyzmowi.  Te cukierki aloesowe są przepyszne po nich jest długo fajny zapach w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama od pewnego czasu piję więcej wody i faktycznie widzę spore różnice w wyglądzie swojej twarzy na plus. Na pewno mam o wiele mniej wyprysków oraz cera jest lepiej nawilżona. Wcześniej nie zwracałam na to uwagi ale nawodnienie od wewnątrz jest również bardzo ważne. Jeśli jednak zmagacie się ze zmarszczkami to nie pomoże nic innego jak... botoks:
https://magnopere.pl/botox-toksyna-botulinowa/

Szczególnie na zmarszczki mimiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość M

Ja polecam świeżo wyciśnięte soki z marchwi i buraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaolin

Bez odpowiedniego kremu nic nie zdziałasz. Polecam kupić naturalny krem od pat and rub i smarować się minimum dwa razy dziennie. Efekty gwarantowane masz błyskawicznie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×