Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem deską przegrałam życie

Jak szybko przytyć????? Tak ze 3kg w ciągu 10 dni

Polecane posty

Oj, nie bardzo mogę jeść na noc:( Chodzi mi oto, co jeść, żeby przytyć, ale nie chodzi o tłuszcz, tylko o odbudowanie się po długim okresie przymusowej diety;) Tzn. węglowodany jakieś, czy co? Bo pewnie powinnam dużo ćwiczyć i wtedy jeść dużo białka, ale nie za bardzo jeszcze mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgf
jedz duzo ziemniakow ze schebowym kotletem pieczonym to nqa maska przytyjesz i jedz duzo chleba!i banany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze słyszę
w dzisiejszych czasach można być w ogóle ZA CHUDYM? Wydaje mi sie, że już nie ma żadnych granic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO GRUBE NIE SĄ
deska podstawowe pytanie ile masz wzropstu ile wazysz i jakiem asz wymiary>>napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO GRUBE NIE SĄ
to zmierz kochana biust talie i biodra biodra mierzy sie posrodku pupy w najszerszym miejscu :) i zmierz udo w najszerszym bo moze waga niska ale wymiary wieksze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO GRUBE NIE SĄ
deska po 25 roku zycia nabierzesz ciala . teraz pewno jestes mloda ile masz lat napisz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO GRUBE NIE SĄ
no i uwazasz ze masz za chude uda??ale szczerze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że wyglądam nie najlepiej i powinnam ze 2 kg przytyć. Poza tym mam taką budowę ciała, że uda są najgrubszym jego elementem. Jeszcze 3 lata temu miałam 95cm w tyłku, tzn, w biodrach, a w talii prawie tyle samo, co teraz, chyba ok. 63-4cm. Po prostu przy takich udach, które pewnie dla niektórych sa wręcz grube, jestem tak chuda, że na grze widać mi żebra, obojczyki, kości na ramionach i kręgosłup, co zbyt fajne nie jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO GRUBE NIE SĄ
NIE OBRAZ SIE ALE WG MNIE JESTES STRASZNIE CHUDA:(:( NIE UMIEM SOBIE WYOBRAZIC NAWET JAK MOZNA MIEC W BICEPSIE 22 CM :( DZIEWCZYNO NIC CI TAK NIE POMOZE UTYC JAk jedzenie KOTLRTÓW WIEPRZOWYCH I ZIEMNIAKÓW WSZELKIE SOPSY Z ZIEMNIAKAMI I DUZO PIECZYWA Z MASLEM I MAJONEZEM PO TYM TYJĄ NAWET CI CO NIE MAJA ZADNYCH SKLONNOSCI DO TYCIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej tuczy jedzenie typu kebab, gyros. Czyli fast i junk foody. Białe pieczywko też jest tuczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem... Mimo, że lubię chude kobiety, to teraz wyglądam po prostu tragicznie:O A jeszcze jak usłyszałam od faceta, ze jestem za chuda, to w ogóle zrobiło mi sie przykro:( Tylko problem polega na tym, że nie mogę jeść takich tłustych rzeczy, bo muszę się zdrowo odżywiać... I nie mogę ćwiczyć częściej niż raz w tygodniu na siłowni i tylko tak trochę, bo miałam zapalenie stawów:O Dlatego trudno mi będzie przytyć. W dodatku te wymiary i waga nie oddają do końca tego, jak wyglądam, bo ja w ogóle prawie nie mam tkanki tłuszczowej, za to jestem umięśniona:O Mogłabym sobie kupić jakieś odżywki dla pakerów, ale to chyba musi rozwalać wątrobę i generalnie zbyt zdrowe nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO GRUBE NIE SĄ
NIE KUPUJ ODZYWEK BLAGAM ONE CI TYLKO ZASZKODZĄ UWIERZ ZE MOZNA UTYĆ ALE TRZEBA NAPRAWDE JESC TO CO NAPISALAM STARAJ SIE JESC DUZO BURAKOW CZERWONYCH TARTYCH Z CHRZNAEM ZEBY BYLO ZDROWO ALBO DUZO INNYCH SURÓWEK DO OBIADU TYPU KOTLET I ZIEMNIAKI JEDZ DUZO WARZYW I OWOCÓW TYPU BANANY BO NIE WIEM CZY WIESZ ALE UDOWODNIONO NAUKOWO ZE BARDZIEJ TUCZY JEDZENIA OWOCÓW I WARZYW NIZ JEDZENIE SAMYCH TLUSTYCH RZECZY O SŁODYCZY Z UNIKANIEM ICH . JEDZ SUZO RODZYNEK I WINOGRON .ONE BARDZO TUCZĄ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, czy tuczą, mają dużo glukozy po prostu... Ale ja nie jem żadnych kotletów schabowych, bo nie jem wieprzowiny no i nie za bardzo mogę jeść smażone rzeczy. Jem banany, jabłka, jogurty, batoniki z musli też, nigdy nie miałam takich problemów, bo dużo ćwiczyłam i jak tylko przestawałam, to od razu mi rosło dupsko:) Ale teraz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuuda
Ja dopiero jestem chuda mam 19 lat a waze 43 kilo:(( musze przytyc prosze o pomoc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Claudynka89
...mi pomoglo picie piwa od czasu do czasu...piwo wzmaga apetyt, i bardzo szybko nadrobilam "straty" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byywa ;D
Ja tez nie mam odpowiedzniej wagi , co jest bardzo przykre bo też słyszę od niektórych złe "komplementy" , ale nie martwie sie tym . Wiele modelek jest bardzo chudych iwg . Ale wiem jak to jest wiec powiem ci , że jestesm alergiczką i chodzę co miesiąc do doktorki i ona przy okazji waży mnie i mierzy .. mówi mi ze jezeli chce przytyć to musze jesc duzo wazyw owoców . ,ćwiczyć nie zaczesto ale napewno nie przestawać bo po sporcie dodaje się apetyt , i skoro ty czesto cwiczysz to napewno musisz sie przyzwyczaić do tycia w sporcie . Jedz też dużo białka , a także ZUPP !! każdego rodzajuu ! Codziennie po 3 razy . Mi to pomogło i w mies przytułam 2 kg. To dużO . Ale nigdy nie odmawiaj sobie chipsów , frytek czy lodów . Jedz tylko w wiekzych ilościach co ci napisałam ! ;p I bedzie dobrze . ;] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na twoim miejscu bym
to chodz sie wymienimuy ,mam ten sam wzrost co ty ,tylko ze waze 60....chetnie oddam 6 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na twoim miejscu bym
a chleb- podobno bagietki francuskie sa najbardziej tuczace!!! chipsy ,frytki?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazuya
siema jak chciecie przytyc bez odrzywek ja 2 tygodnie cwiecze bez a jestem szczuplu i robie miesnie wystarczy silna wola i czas a ciało samo sie zrobi pozdro dla mojej ekipy CHRM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazuya
A I PIJCIE PRZED CWICZENIAMI MASLANKE Z BANANAMI A PO TO JESZCZE RAZ TO SAMO I JAKIS KURCZAK PRZED CWICZENIAMI WAŻYŁEM 50 NA 178 CM TERA MAM 75 DZIENKI TEMU MÓWIE WAM !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×