Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jak szybko znikaja blizny po trądziku

Polecane posty

Gość gość

biorę izotek miałem okropny trądzik za zgoda dermatologa poszedłem na wyciskanie do kosmetyczki sprawa wygląda tak że mam takie slady blizny niektore mi podobno po schodziły ludzie mówią ze mam gładką cere ale te blizny mnie wk****aja gdy stoje pod światłem tak nie widzę ale gdy np zrobie zdjęcie i skieruje aparat na skronie to mam takie po igłach no mam te przebarwienia one same znikaja czy możliwe że mi już takie coś zostanie w grudniu wyciskałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowalam dermatix pod krem nawilzajacy . Masc jest bardzo droga, ale naprawde polecam. Jedna duza tubka (60g) starczala mi na kilka miesiecy. Contratubex tez jest przezroczysta, ale w ciagu dnia schodzi z twarzy i wyglada to niechlujnie. Ja wyciskalam sobie pryszcze na tle nerwowym co doprowadzilo do ran, a potem sinych plan. Stosowalam dermatix kilka miesiecy (albo rok nie pamietam) systematycznie dwa razy dziennie, ale juz po okolo miesiacu czy dwoch widzialam duza poprawe. W tej chwilii nie mam sladu po dawnych bliznach. Jeszcze moge ci poradzic zebys na lato stosowal krem z filtrem 50, bo inaczej skora opali ci sie nierownomiernie i bedziesz wygladal jak w ciapki. Zreszta przy bliznach ochrona przed sloncem jest bardzo wazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez miałam problemy z bliznami po trądziku, próbowałam różnych maści, kremów itp. dopiero pomogły mi zabiegi mezoterapi mikroigłowej ze specjalnymi leczniczymi ampułkami (nazwy nie pomiętam) jakie miałam robione w salonie beauty premium w Poznaniu. Salon znalazłam zupełnie przypadkowo, bo trafiłam do niego szukając czeogoś na cellulit. Chodziłam na dermomasaże, cellulitu się pozbyłam i jakoś w trakcie rozmowy wyszło, że mogą mi pomóc z bliznami. Bardzo zmniejszyły się pory, nie mam już tylu przebarwień co wcześniej no i blizny spłyciły się na tyle, że widzę je tylko w lustrze z dużym powiększeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez słyszałam, że mikronakłuwanie w tym przypadku to najlepsze rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama dlugo walczylam z tradzikiem bo az 8 lat i nie ma bardziej skutecznej metody na tradzik i jego pozostalosci jak MIKRODERMOBRAZJA dzis po tak zniszczonej twarzy nie ma sladu za to twarz mam jak male dziecko!!! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawatek
Można skutecznie walczyć z trądzikiem. Wystarczy zastosować krem Qcera. Mi polecił go kiedyś dermatolog i to był strzał w dziesiątkę. Pozbyłam się plam, trądziku i blizny są mniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na blizny po trądziku polecam kolagen nauralny, a jeżeli masz jeszcze trądzik to może pomóc kolagen ze złotem , srebrem kolidalny oraz laktoferyną która działa przeciwzapalnie i przeciwtrądzikowo (oraz dodatkowo zadziała na blizny) po zarejestrowaniu jest 10% zniżki na https://kolagen-sklep.colwayinternational.com/ najlepiej będzie jak poczytasz sobie więcej opinii nt kolagenu naturalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dość szybko znalazłam złoty środek na Trądzik. Moja dermatolog przepisała mi krem qcera, już po pierwszych dniach było widać znaczne efekty. Tylko systematyczność jest przy nim obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrądzikowa
Na blizny potrądzikowe stosuj witaminę E w płynie smaruj w te miejsca najlepiej patyczkiem do uszu lub płatkiem kosmetycznym albo palcami tylko wcześniej dobrze umyj ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O właśnie wrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o coś na blizny co można stosować samemu w domu to ja polecam krem Effaclar Duo(+). Już po tygodniu widać pierwsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka181
Ciężko stwierdzić jak szybko, zależy jakie blizny i jakich sposobów używasz do walki z nimi :) Z tego co piszesz u Ciebie są raczej łagodne, więc sprawę może załatwi peeling medyczny. Ja od czasu do czasu robię Yellow Peel, pomaga na blizny i super oczyszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam witaminę E na blizny potrądzikowe i wiele innych maści i kremów. Efekt jest ledwo widoczny. Pomogły mi tylko na te najpłytsze blizny a na te głębsze już nie, ale byłam na zabiegu Mobilift i wystarczyło kilka zabiegów, żeby blizny zniknęły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiftek12
Blizny po trądziku same Ci nie znikną jest to proces bardzo trudny i wymagający dużego zaparcia z Twojej strony. Zerknij na artykuł https://adamed.expert/slady-i-blizny-po-tradziku-jak-sie-ich-pozbyc/ Być może Ci pomoże w walce z bliznami. Też w młodości miałam trądzik, ale w porę zareagowałam i dzięki temu obyło się bez blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo blizny raczej nie znikają po kremach. Mi nie pomogły. Prawda jest taka, że tylko laser może pomóc i jeśli ktoś się zdecyduje to nie będzie żałował. Byłam na darmowej konsultacji w Clinica Cosmetologica w Sopocie i pani kosmetolog podczas rozmowy poradziła mi Mezopen. Nie dość, że blizny zrobiły się znacznie mniejsze to jeszcze skóra na twarzy jest jakby zagęszczona i wyglądam znacznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zdecydowałam się na zabig wypełniaczem...mój lekarz zaproponował mi wlasnie estylane Skinbooster i szczerze mówiąc jestem mega zadowolona. fajny wypełniacz, ładnie moja skóra wygląda. super pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×