Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jano

Jak ujędrnić ciało po odchudzaniu?

Polecane posty

Cześć, Zrzuciłam dosyć sporo wagi przez ostatnie dwa lata, z jednej strony bardzo się cieszę, a z drugiej widzę, że sam basen czy siłownia nie ujędrniają mi ciała i skóry tak jak chcę. Po zrzuceniu wagi, wisi mi trochę skóry nadal, najbardziej na wewnętrznej stronie ud, brzuchu i pod ramionami (okolice tricepsu). Czy znacie jakieś sprawdzone zabiegi (bo raczej bez tego się nie obędzie), które poprawią kondycję skóry? Operacja nie wchodzi w grę, resztą to nie jest aż taki stan, ale z kolei już same ćwiczenia tez tego nie zniwelują, raczej myślałam o jakiś zabiegach w spa lub u doświadczonego lekarza, kosmetologa, etc Chodzi mi o zabiegi sprawdzone, mogę zapłacić, mogę pocierpieć, ale musi być efekt :) Coś polecacie z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest trochę takich zabiegów :) Miałam tez problem zwiotczałych ud, szczególnie od wewnętrznej strony i jeszcze trochę rozstępów. Moja kosmetolog po obejrzeniu skory zaproponowała mezoetrapię dermapenem, a potem po kilku wizytach fale radiowe. Skóra zrobiła się bardzo jędrna i gładka. Polecam wszystkim te zabiegi, bo są bardzo skuteczne. Z tego co wiem, to jeszcze dermomasaż jest skuteczny w tej sutacji, ale u mnie odpada, bo mam skłonność do pękania naczynek. Jestem z Poznania, więc jak ktoś ma blisko to też może skorzystać www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka2
Piękne i jędrne ciało jest na wyciągnięcie ręki tutaj http://ava-laboratorium.pl/advice/balsam-ujedrniajacy-wybrac-najlepszy/ mozesz znaleźć rewelacyjny balsam. na stronie są napisane plusy balsamów, oraz na co zwracać uwagę. Seria Bio Repair Body Care to kompleksowa pielęgnacja nawilżająca, ujędrniająca, antycellulitowa i wyszczuplająca, może ja przetestujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na produkty z tej serii: http://www.le-petit-marseillais.pl/produkty-do-pielegnacji-ciala/produkty-nawilzajace ??? Mnie wydaje się, że idealnie nadają się do tego rodzaju pielęgnacji. Można wybrać odpowiednią wersję dla siebie, dla suchej skóry oraz dla bardzo suchej skóry. Nie ukrywam, że na mnie te produkty robią ogromne wrażenie i świetnie sprawdzają się na moim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×