Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaaaa...

jak ujędrnić piersi??pomocy

Polecane posty

Gość załamanaaaa...

dziewczyny ratujcie jestem załamana wygladem swoich piersi, zawsze mialam ładny,jędrny biust-nie jestem osobą bardzo szczupłą,tzn juz jestem teraz,ale wczesniej byłam tak zwaną kobietką "przy kości", miałam okazały jędrny biuścik,ale ostatnio mialam bardzo trudny czas w swym życiu mnostwo stresu i nerwów i schudłam sporo-i schudł moj biust i co najgorsze zrobil sie obwisły:( co ja mam teraz zrobic?czy polecacie jakiś krem?moze byc nawet drogi byleby byl skuteczny:( czytalam juz o roznyh ćwiczeniach,ale jak narazie jestem zupelnie pozbawiona sil i jakos ciezko mi tak systematycznie sie za to wziać:( prosze powiedzcie,ze mzona przywrocic jedrnosc piersiątkom by byly takie jak kiedys:( jenyyy....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawa: nosisz dobry stanik? Znaczy o obwodzie o min. 5cm węższym niż Twój obwód pod biustem zmierzony bardzo ciasno i na wydechu? Z odpowiednio duża miseczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alealealealeale
daj spokój,nie chodzi o to,zeby piersi wyglądały ładnie w staniku,bo to teraz nie problem nie chce cie martwic załamanaaa,ale nic na opadniecie biustu nie pomoze,biust podtrzymują takie wiązadła,które po rozciągnięciu nie wrócą do poprzedniego stanu (coś jak zużyta gumka,wyciągnie się,trochę elastycznosci zostanie,ale nie bedzie juz nigdy jak nowa) kremy,owszem,mogą poprawić gęstość skóry,jej jędrność,ale jesli twoim najwiekszym problemem jest umiejscowienie piersi,to się nie łudź,ze kremy pomogą,ćwiczenia ewentualnie wzmocnią mięśnie dookoła biustu,same piersi są zbudowane z tkanki gruczołowej i tłuszczowej,a mięśniowa jest pod nimi nie wiem,jak duzy jest to dla ciebie problem,dla mnie był wielki,po karmieniu dzieci,biust starcił sporo na kondyncji,podniosłam piersi chirurgicznie i załuję teraz,ze zrobiłam to tak pozno (co prawda teraz mamy wiecej pieniedzy,ale,jakbym wczesniej na to wpadła,to bym cos wymysliła) pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa...
alealealealeale---> hmmm nie pocieszyłas mnie za bardzo:( Biust nie jest az w strasznie tragicznym stanie,jest lekko obwisły,wiec mam nadzieje,że jak bede codziennie ćwiczyć,moze jakieś masaże no i jakiś krem to może przynajmniej troszke poprawi sie jego stan:O Mam taką nadzieje,zawsze biust byl moim atutem a teraz jak ja sie pokaże nago jakiemuś facetowi:O Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, to jest problem, bo jak dziewczyna nie kupi dobrego biustonosza to cala reszta będzie wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anita89
Podstawą zawsze jest dobry stanik. Jeśli miseczka nie jest dostosowana do rozmiaru i jeśli jest zbyt luźny/ zbyt ciasny trzeba go skorygować. Dlatego jeśli chcesz poprawić wygląd piersi koniecznie zadbaj o stanik. Są też różne preparaty kremy, balsamy i tabletki np. na powiększenie i ujędrnienie (Oczywiście to powiększenie nie będzie aż tak widoczne jak w przypadku operacji ale zawsze kilka centymetrów). Polecam stronę z ciekawym asortymentem (sprawdzona stronka i pełan dyskrecja http://www.intymnosc.pl/aff/yzrej zakladka powieksz piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obs
Już 4 lata ma ten temat, ale muszę tu odpowiedzieć, bo takich głupot nie słyszałam jeszcze, żeby byly jakieś więzadła w biuście;] Biust to przede wszystkim tkanka tłuszczowa na mięśniu, dlatego odpowiednie ćwiczenia na mięsień piersiowy dają dobre rezultaty-biust będzie bardziej podtrzymany. A dobry stanik też jest oczywiście ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więzadła Coopera. Cóż to jest takiego? Więzadła Coopera zbudowane są z włókien kolagenowych, przy czym przez środek każdego z nich biegnie nerw. Więzadła biegną zarówno w skórze piersi, jak i przez środek piersi. Więzadła w skórze odpowiadają za zawieszenie piersi. Zaczepione są w powięzi mięśni, w okolicach obojczyków i biegną wewnątrz skóry w stronę brodawek, i to ich rozciągnięcie odpowiada za opadanie piersi. Drugie więzadła biegną przez środek piersi od okolic brodawek, w kierunku mięśni na klatce piersiowej i te odpowiedzialne są za „przyczepienie piersi do klatki piersiowej. Więzadła te z racji swojej konstrukcji są elastyczne, ale przy nadmiernym rozciągnięciu mogą tę elastyczność utracić, czyli przy zbyt dużym rozciągnięciu mogą nie wrócić już do swojego stanu początkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaahahhh
djunkaaa, a świstak siedzi i zawija... przestań spamować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MetkaŁososiowa
Ja też stosuję ten Bust Up Holenderski. Polecam ze strony www.bust-up.com.pl bo tam jest taniej niż na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barsztaffka
Ja zaraz po ciąży i po zakończeniu karmienia zaczęłam przyjmować suplement Eleveation Plus który kupiłam tutaj kosmetolog.sklep.pl i naprawdę jeśli chodzi o powiększenie biustu, ujedrnienie go to jest to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie które polecam wszystkim paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefrenia
a bust firming ktoś może próbował? primavera ma w ofercie taki zabieg, ciekawa jestem jak to dokładnie działa... pewnie nie tak jak skalpel ;) ale wiadomo, o skórę dbać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakiś balsam ujędrniający pomoże, ja używałam z Avonu i nawet fajny był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika12345
Moim zdaniem i cwiczenia i dobre preparaty moga zdzialac cuda. Odpowiednie nawilzenie, wzmocnienie miesni klatki piersiowej oraz napiecie skory, sprawia, ze nasze piersi beda prezentowac sie o wiele lepiej. Sama jestem posiadaczka duzego biustu. Ciezar, wiadomo robi swoje, ale staramy sie nie poddawac, codziennie cwicze, nie sa to nie wiadomo jakie cwiczenia, po prostu ramiona, napinanie miesni, pot nie leje sie litrami, tylko w wolnych chwilach, kiedy sobie przypomne. Stosuje tez krem fabulous brest, http://www.delikatnydotyk.pl/2013/02/14/fabulous-breast-krem-50-ml/, jest w rozsadnej cenie a przeznaczony jest dokladnie do tego co powinien robic: ma przede wszystkim ujedrniac, przez co nasze piersi staja sie piekniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnika12345
Moim zdaniem i cwiczenia i dobre preparaty moga zdzialac cuda. Odpowiednie nawilzenie, wzmocnienie miesni klatki piersiowej oraz napiecie skory, sprawia, ze nasze piersi beda prezentowac sie o wiele lepiej. Sama jestem posiadaczka duzego biustu. Ciezar, wiadomo robi swoje, ale staramy sie nie poddawac, codziennie cwicze, nie sa to nie wiadomo jakie cwiczenia, po prostu ramiona, napinanie miesni, pot nie leje sie litrami, tylko w wolnych chwilach, kiedy sobie przypomne. Stosuje tez krem fabulous brest, http://www.delikatnydotyk.pl/2013/02/14/fabulous-breast-krem-50-ml/ jest w rozsadnej cenie a przeznaczony jest dokladnie do tego co powinien robic: ma przede wszystkim ujedrniac, przez co nasze piersi staja sie piekniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agggrafka
A dla mnie jedynym i najlepszym sposobem na udany efekt ujędrniający jest ten suplement http://kosmetolog.sklep.pl/opis/id,3784343/ Tutaj spokojnie można mówić o efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia-krk
załamana pisałam juz na innych watkach o mezoterapii czy tez o rozstepach po ciązy ze mnie najlepiej pomogły zabiegi mezoterapii igłowej. Biust brdzo ładnie sie ujędrnia a skóra staje sie napięta, juz po pierwszym zabiegu widac róznice. Ja tak jak pisałam w innych watkach trafilam na dr Sułowicz, która kompleksowo zajęla sie moim ciałem gdy postanowiłam wrocic po ciązy do formy. Więcej o tych zabiegach możesz poczytac w moich wypowiedziach w innych watkach, niestety nie moge załaczyc linków do tych watków :( Jak bedziesz potrzebowała więcej info to tu oczywiscie tez cos skrobne. Pozdrawiam Sonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
jesteście żałośni z tym spamem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmariona
Mam pytanie. Lepiej jest nosic stanik czy nie? Bo raz słyszę ze jeśli sie nie nosi to własnie to mięśnie robią się silniejsze, więc przestałam nosic ale jakoś efektów nie ma. Więc lepiej nosic czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy popływać sobie systematycznie na basenie.Oprócz basenu jeszcze sauna jest dobra gdy się schładza po wyjściu całe ciało w zimnej wodzie.Odpoczywamy 15 minut i ponownie sauna i schładzanie ciała w zimnej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam masaże próżniowe, super ujędrniają biust, ja chodziłam do kliniki Amaryllis, pani masażystka rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sauna bardzo pomaga.Teraz koleżanki mi zazdroszczą a faceci się zawsze patrzą na moje piersi i widzę że im się bardzo podobają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czarnuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał34
U mnie na siłowni właśnie coraz więcej kobiet robi trening na ujędrnienie biustu. Moja koleżanka podpytała kilka dziewczyn i mówiły że to działa. Co do ujędrniania ciała treningami to można ujędrnić nawet biust ale to powinien być ciężki wtedy efekty są najlepsze. Nie chodzi o podnoszenie ogromnych ciężarów ale żeby powtórzeń było naprawdę dużo. Kobiety które nie widzą efektów często decydują się na sesje z trenerem osobistym a jak któraś nie wstydzi się zagadać to u mnie w Saturn Fitness na Bielanach zawsze ktoś chętnie pomoże i podpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę przesada z tym spamem, po co zakładać temat jak nie można liczyć na uczciwe porady, co wy macie z tego spamu? :O To ciekawe, że autorka była przy kości, a mimo to miała jędrny biust, zawsze mi się wydawało (i jak widziałam) osoby grubsze mają miękkie i obwisłe piersi od nadmiaru tłuszczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JocelynFrey
E tam, po prostu polecamy sobie kosmetyki, które się sprawdzają. Naprawdę trudno nie podać ich nazwy. Ja największe problemy miałam w ciąży i zaraz po bo piersi było ... no właśnie. Pomogła taka kuracja ujędrniająco-regenerująca kuracja do ciała, aplikowana regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×