Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasica 23

Jak usunąć bio tatuaż?

Polecane posty

Gość kasica 23

Hej1 Mam maly problemik- w przyplywie glupoty wraz z 2 kolezankami na wakacjach w górach zrobilama sobie tatuaz biologiczny. Bylo to 3,5 roku temu, bylam mloda i glupsza. On jest usytuowany na ramieniu, mam dosc specyficzny zawod- jestem pracownikiem socjalnym, wiec w wakasje dusze sie w dluzszych rekawach, bo nie moge sie z nim afiszowac. Inna sprawa, ze juz mi sie znudzil, niby mial bladnac, ale jaki byl , taki jest :( Co robic? Czy mozna go usunąc? Gdzie, za ile? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaturka
ja miałam usuwany zwykły wiec ni moge ci pomóc co to biologiczny ? z hny ziołowy czy kozie mleko albo inny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytatuowana..
A dlaczego nie możesz pokazać.Ja mam na cycku i pokazuję.Może nie cały ale część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaturka
no własnie dziarka to nic złego to coś pięknego -:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do miniaturka
a mogłabyś powiedzieć ile zapłacilaś za usunięcie tatuażu,w jaki spsó go usuwałaś i jakiej on był wielkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on____
tatu u kobiety fufuufuffuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica23
Nie moge pokazac, bo w moim zawodzie musze byc ubrana skromnie, bez dekoldów, bez udziwnien , no i bez tatuazy.- Takie mamy zarzadzenie odgórne.Jak klient potrzbujacy pomocy do mnie przychodzi, to ma sie skupic na tym co mowie, a nie na tym jaki mam dekold czy jak wygladam. I nie prosze o opinie w stylu:" o Boze dziara u kobiety!!" Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniaturka
miałam 3 zabiegi wycinania a potem łączenia blizn robiłam to prywatnie 1700 zł ale jeszcze będe usówała blizne to koło 400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe o proszę.... jak ja robiłam sobie tatuaż to pytałam kolesia o ten bio-tatuaż to się zaśmiał i powiedział mi że to jest robienie ludzi w huja, że on nie znika tak szybko, w ogóle nigdy nie zniknie do końca, tylko będzie się rozchodził więc lepiej składaj na laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica23
Jak go robilam pare lat temu, to nikt mnie nie poinformowal o ewentualnych skutkach ubocznych. Gdybym wiedziala to, co teraz wiem, nigdy bym sie na to nie zdecydowala. A laser? drogie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja tez
mam niemile doswiadczenia, robilam taki tatuaz u kosmetyczki na 3-4 lata. Mam go juz 8, rozmyl sie , jest jaśniejszy , właściwie nie wiadomo teraz co to jesti wyglada okroponie i nie zniknie chyba juz nigdy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiedzma

Ja mialam prawdziwy ale dobra ze mnie wiedzma ze se magia usunelam na serio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×