Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość fdsf

Jak usunac kurze łapki pod okiem??

Polecane posty

Gość fdsf

mam kurze lapki pod okiem... jak mozna sprawdzonym sposobem je usunac?? pomozcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pewnie ty
jak masz tylko pod jednym okiem, to nie stresuj się. pojawia się i pod drugim, buhahaahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsf
haha lol.... nie no prosze Was... pomozcie! a nawet jakby ktos mial pod dwoma to ale JAK SIE ICH POZBYC?? pomoccyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz co...
nie ma na to rady. kurze to przecież nie kacze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsf
widze ktos tu se jaja robi...mam nadzieje ze jednak odezwie sie ktos normalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wedlug mnie jest jedna jedyna sprawdzona metoda. Sama ja stosuje od dluzszego czasu i to co mialam pod oczami (a troche tego bylo) zniknelo. Rano i wieczor (po umuciu twarzy) nalezy wielokrotnie plukac twarz zimna woda. Ta metoda jest sprawdzona i polecana przez moja mame, ktora ma obecnie ponad 60 lat i kompletnie nie ma zmarszczek! Trzeba jednak w tym byc konsekwentnym i uzbroic sie w cierpliwosc. Aha, to dziala ujedrniajaco na cala twarz, nie tylko na okolice oczu (ale to chyba nie problem? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsf
Oo... bardzo dziekuje za odzew;) noo i sprawdzone=) hehe aa jesli jeszcze ma to swoje inne zalety to jeszcze lepiej;) hehe bardzo dziekuje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zompierko
moze kwas hialuronowy w Keramedzie po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przeciez to naturalna kolej
rzeczy. Nie zawsze bedziemy mlode i gladkie. Starzejemy sie i pojawiaja sie zmarszczki. Tak juz jest. Niedlugo umrzemy i na to tez nic nie poradzimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia34
Kurze łapki to typowe zmarszczki mimiczne. Zależą od wielu czynników. Przede wszystkim nasze predyspozycje oraz tryb życia. Żeby opóźnić ich pojawianie trzeba się wystrzegać słońca, toksyn oraz przesuszenia skóry. Można również zupełnie naturalnymi metodami skutecznie je wygładzać. Warto o tym poczytać. Polecam dobry tekst na ten temat: http://www.lifetree.pl/codzienna-pielegnacja/skutecznie-zwalczac-kurze-lapki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreThanBeauty
cóż problem polega na tym że jak już się pojawią to bardzo ciężko się ich pozbyć, a nie ma co kryć, że pojawią się na pewno…ja uznałam że życie jest za krótkie żeby ciągle czuć się po prostu brzydko, bardzo mi to przeszkadzało i zdecydowałam się na zabiegi wypełnienia. Nie uważam, że jest to powód żeby się z tym kryć. Złe opinie wynikają z przesadzonych interwencji/ilość zabiegów tudzież ich złego dobrania. Wszystko z głową ! I dla siebie, nie innych. No i trzeba dokładnie sie zastanowić jakiego efektu oczekujemy (mi zależało na naturalnych wypełniaczach), na jak długo (są spore rozbieżności w możliwościach), wybrać dobrego lekarza (ja np, Poznań i Certus, 1 babka tam jest to właśnie ona :) przestrzegać nakazów lekarza (pielęgnacja a nałogi etc) i wtedy efekt będzie piękny i satysfakcjonujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę zadnych wypełniaczy. Przemyślałam wszystko i ostatecznie zdecydowałam się na zabieg falami radiowymi z laserem biostymulującym. Przy okazji zabiegu na okolice oczu miałam zabieg na całą twarz i szyję. Jest pem bardzo szcześliwa z efektu jaki powstał po zabiegu: gładka skora, płysze zmarzczki, mniej kurzych łapek i bardziej napięta skora. Za 2 tygodnie mam kolejny zabieg. Dowiedziałam się, że tych zabiegów muszę miec kilka a efekt utrzyma nawet 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam kremy, których nie ma w polskich aptekach. Mamy internet, każdy może zamówić coś z innego kraju ;) Ja zamawiam z allinside.pl i uważam, że to 100 razy lepsze kosmetyki niż to co można znaleźć w polskich drogeriach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba kupować w polskich drogeriach. Mozna kupowac w salonach kosmetycznych profesjonalne produkty, które mają więcej składnikow aktywnych niż kremy w zwykłych sklepach. Ja osobiście kupuję kremy pod oczy francuskie lub amerykańskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam masc retimax, masc z zywokostu, poczytaj o roslinie zywokost w necie, mozna samemu przyrzadzic taka masc z korzenia tej rosliny i np oliwy z oliwek , lub ze smalcu , warto poczytac i przyrzadzic i cieszyc sie gladka, zdrowa skora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to min 2 razy w tygodniu piling skory, dobre sa maseczki i serum, bo krem nawet najdrozszy nie skasuje calkowicie zmarszczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokami
Ja załatwiłam temat i poszłam na zabieg do euro-kliniki, skusiłam się na kwas hialuronowy. W Siemianowicach nie wielu specjalistów w tym zakresie. Adres dostałam od koleżanki, która u nich była wcześniej. Co do mnie – jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Ja jeszcze nie,ale to nie znaczy ,że nie zdecyduje sie na ten zabieg.Mam nawet juz wybrany gabinet http://www.aestheticmed.com.pl/pl Znalazłam go, kiedy szukałam czegoś sprawdzonego z naprawdę dobrym lekarzem. Mam tylko pytanie-ile w waszych miastach kosztuje wstrzyknięcie botoxu w okolice ""kurzych łapek"" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj teraz mozna zawsze poradzic sie lekarza.Ja mam bardzo dobra i pomocnego i profesjonalnego doktora Dmytrzaka w tej własnie klinice http://www.aestheticmed.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na takim zabiegu u dr Nielepkowicz. Usuwałam to przy pomocy Botoxu. Nie jest to jakoś strasznie droga sprawa, a efekt jest rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam mezoterapię mikroigłową. Nie tylko usuwa zmarszczki ale dużo,dużo odmładza.Wskazane są przynajmniej trzy takie zabiegi a efekt będzie lepszy i trwalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, czy kremy będą skutecznym rozwiązaniem? Myślę, że znacznie lepiej jest poddać się jakiemuś dobremu zabiegowi. Ja byłam na plasmage u dr Jolanty Przybylskiej. Przyznam, że efekty są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na kurze łapki pomogły zabiegi z falami radiowymi i laserem biostymulującym. Miałam serię 6 zabiegów w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu - nic nie bolało, zabiegi całkiem przyjemne, można się przy nich zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurze łapki to nie tylko oznaka starzenia się skóry. Mogą świadczyć o dobrym humorze i tym, że często się uśmiechasz. Warto szukać porad na różnych blogach na przykład marek kosmetycznych http://www.vichy.pl/blog/5-sposobow-na-kurze-%C5%82apki-i-g%C5%82adka-skore-twarzy/vmag60785.aspx gdzie znajdziesz gotowe pomysły na pozbycie się kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na kurze łapki dobrym sposobem jest laser frakcyjny ja dowiedziałam się o tym podczas jednej z wizyt w Va Bene Konstancin :) no i po kurzych łapkach nie ma ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie robili wypełnienie preparatem Regenyal :) Warto się przekonać. Efekty są naturalne i dość długo się utrzymują. Ogółem o wypełniaczach poczytacie też tutaj, fajna pigułka wiedzy: http://misjame.pl/services/rodzaje-wypelniaczy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej kokosowy ponoć pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×