Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

granellaok

Jak wybielić samemu zęby?

Polecane posty

Gość gość
Ja wybieliłam skórką od banana. Zdrowo, bez ryzyka dla szkliwa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez jakiś miesiąc pocierałam zęby wewnętrzną stroną skórki przez kilka minut, potem normalnie myłam zęby. Jestem palaczką i efekt jest naprawdę widoczny. Jeśli chodzi o naturalne sposoby to podobno sprawdza się też kurkuma ale tego sposobu akurat na zębach nie próbowałam (stosowałam za to maseczkę z kurkumy na twarz i zmniejszyła mi przebarwienia ale to już inny temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej odwiedzić specjalistę, zapłacić ~200 zł i być pewnym że nic sobie złego nie zrobisz ?:) Wszelkie preparaty w aptekach niszczą tylko zęby. A wystarczy pójść do Kliniki Dentystycznej... Ostatnio przed weselem postanowiłam wybielić zęby, odwiedziłam klinikę stomatologiczną froe, zapłaciłam 200 zł i po problemie. Szybko a nie męczyć się miesiąc ... proszę Cię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam pastę dla palaczy z Białej Perły. U mnie efekty były bardzo widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
granellaok dziś Z tego co czytałam to podobno spłyca blizny. Ja miałam tylko jedną na policzku, teraz żeby ją zauważyć trzeba się dobrze przyjrzeć ale nie jestem pewna czy to wynik jej spłycenia czy zwyczajnie jest mniej widoczna bo wyrównał mi się koloryt skóry. Jakbyś była zainteresowana to robiłam ją wg przepisu z bloga Azjatyckiego Cukru. Maseczka czasowo barwi skórę i wszystko inne ale ten żółty kolor schodzi u mnie po przetarciu twarzy olejkiem. I jakby co radzę używać rękawiczek ;-) A co do wypowiedzi gość dziś to odpowiadam: wolałam nie ryzykować wybielania u dentysty, miewam wrażliwe zęby i uwierz, że wolę ich kolor zmieniać stopniowo i powoli ale bezpiecznie. Znam przypadki nadwrażliwości zębów po wybielaniu w gabinecie i nikt mnie na to nie namówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma wyglądać to płukanie olejem? Po myciu zębów czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ryzykowałabym wybielaniem na własną rękę. Lepiej zdać się na profesjonalistów, ja miałam wybielane zęby jakieś pół roku temu i mogę polecić ci www.famident.pl, gdzie dobiorą odpowiednią metodę wybielania indywidualnie do stanu Twoich zębów. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze domowe sposoby raczej nie działają po drugie zniszczysz sobie szkliwo jak zaczniesz kombinować. Lepiej idź do jakiegoś gabinetu stomatologicznego. Ja ostatnio miałam robione wybielanie zębów w www.bezbolesnie.pl i cena też nie była wygórowana. Naprawdę lepiej skonsultować to ze specjalistą a nie robić coś na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej i bezpieczniej zrobi to dentysta, jesli chodzi o wybielanie zębów i podobne zabiegi stomatologiczne nie ma co kombinować samodzielnie, bo czasem więcej z tego kłopotu niż pożytku. Odezwij się do http://www.gabinety-wawelska.pl/stomatologia - ja miałam tam prowadzone taki zbieg, efekt wow i w domu sama nigdy nie uzyskałabym takiego zadnymi pastami czy paskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybielałam soda i jakos nic mi się nie stało. Nie to ze kogoś na to namawiam. Ale nie przesadzajcie. Może jakbym robila tak codziennie to cos by się stało. Robiłam tak bo nie stać mnie na wybielanie u dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Metody domowe osłabiają szkliwo, a efekt jest krótkotrwały. Używałam już paski, pasty itp ale efekt bez szału. Dopiero gdy zastosowałam Metodę Martuni zobaczyłam niezłe efekty :) do dzisiaj polecam tą metodę znajomym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie oczywiście należało korzystać z dostępnych sposobów, ciekawy ten artykuł. Jednak jak ja korzystam z pomocy dr Iwony Gnach-Olejniczak i noszę stały aparat na zębach, to nie bardzo jest mi na razie po drodze wybielać zęby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samodzielne wybielanie z reguły niewiele daje. Ja próbowałam wszystkiego, od domowych sposobów aż do pasków wybielających i niewiele to dało. W końcu poszłam do stomatologa do http://dentarama.pl/ i wyszło świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile tu reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_11
Metoda Martuni również i mi pomogła w wybieleniu zębów :) teraz częściej i swobodniej mogę się uśmiechać :) warto poczytać https://metodamartuni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jednak wybranie się do specjalisty, nie są to sprawy które możemy zrobić samemu. Ja korzystałam z usług kliniki dentystycznej froe w Szczecinie i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A używaliście nakładek iWhite?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ma jakieś opinie o iWhite? szukam bo chyba będę chciała wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta soda jest chyba niebezpieczna dla szkliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zapytać w aptece o zestaw Dr Martin Schwarz Home Comfort.Wybielanie nakładkowe żelem.Skuteczne już od pierwszego użycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×