Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość podrazniona

Jak wybielić zęby ???

Polecane posty

Gość podrazniona

Znacie jakies dobre pasty lub inne sposoby ?? Brat używa pasty BLANX ale nie widac zadnych efektow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podrazniona
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzebina czerwona
Myj zęby od czasu do czasu sodą oczyszczoną ,taka do pieczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggg
soda oczyszczona , kwasek cytrynowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde jedyny i skuteczny sposob na wybielenie zebow (oprocz laseru na ktory zakladam ze malo kogo stac) to sa srodki \"opalescence \" Przede wszystkim sa to strzykawki z zelem ktory umieszczamy w specjalnych wkladkach dopasowanych do zgryzu i trzymamy je kilka godzin Opalescence oferuje takze pasty do zebow Niestety nie sa to tanie rzeczy Najpierw dentysta bierze tzw wycisk - jest to cos w rodzaju gipsowego odlewu szczeki dolnej i gornej - i to jest glownie najdrozsza rzecz bo wycisk gory kosztowal mnie 140 zl a dolnej 120 i jeszcze dokupywalam strzykawki - kazda po 30 zl Ale jak patrzylam na efekty to kieszen mnie juz tak nie bolala bo bylo sie czym pochwalic :PP W pozniejszym czasie odkrylam jednak ze dentystka \"troszke\" sobie chciala na mnie zarobic - takie strzykawki mozna za co najmniej polowe mniej kupic w sklepie dentystycznym - juz nie wspomne o internecie - tu np. mozna zakupic http://stoma.abc24.pl/default.asp?kat=9906 Jedyny jeszcze problem to wycisk ale zamiast tego mozna kupic zwykle formy dentystyczne takie jak np te http://allegro.pl/item115173344_nakladki_formy_dentystyczne_wybielanie_wysgratis.html nie sa drogie a efekt bedzie taki sam i nie dajce sie nabrac na \"cudowne\" srodki typu colgate bo to sa zwykle srodki kosmetyczne a nie lecznicze!!! 4 strzykawki na kazda szczeke powinny wystarczyc ja uzywalam tych http://stoma.abc24.pl/default.asp?kat=9906&pro=45366 o smaku mietowym wiec 2 opakowania razy 78 zl + formy dentystyczne za 20 + koszty przesylki... Po dokonaniu wszystkich mozliwych oszczednosci na wydanie ok 200 zl powinniscie sie przygotowac i NAJWAZNIEJSZE: nie wolno wybielac popsutych zebow!!! Jak chcecie wybielac to najpierw wszystkie zeby trzeba \"zalatac\" i wyleczyc!!!! Dla utrwalenie kuracji radze myc zeby pasta Opalescence - niestety dwa razy drozsza i dwa razy mniejsza od przecietnego colgate I nie palic, nie pic kawy ani wina czerwonego anie zadnych barwiacych szkliwo napojow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaa
Jaka jest różnica między żelem 10%,15% i 20%? Można zacząć od najmocniejszego czy lepiej żeby zdecydował stomatolog? Jeszcze jedno- po takim wybielaniu chyba konieczna jest wymiana wypełnień? tutaj też można kupić http://www.edental.pl/?page=shop/index&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanaaaaaa
dzięki za odpowiedź, żęby mam wyleczone, tylko zauważyłam że mam odsłonięte szyjki, moja dentystka nic nie mówiła, ale ja to widze. Zapytam się czy można coś z tym zrobić przed wybielaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutki3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutki3
czlowieku jest tylko jedna soda a nie do pieczeni zastanow sie co piszesz pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutki3
oohoohohohohoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimi
eehheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajniutki3
wlasnei jest tylko jedna soda a nie do pieczeni myslcie ludzie co piszecie a kwasek cytrynowy tez dziala na wybielenie zebow polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leito
KURDE LUDZIE TEN KWASEK CYTRYNOWY I SODA TO JAK TO STOSOWAC RAZEM CZY OSOBNO I POSYPYWAC SODA LUB KWASKIEM PASTE CZY BESPOSREDNIO BEZ PASTY ????? I CO ILE TAKA KURACJE STOSOWAC????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takich domowych sposobow oprocz mycia zebow sokiem z cytryny lub proszkiem do pieczenia (przed waznymi spotkaniami itp. nie codziennie bo szkliwo pojdzie!) slyszalam jeszcze o rzodkiewce-przekroic na pol i wbic w nia zeby. ale nie wiem czy dziala bo jeszcze nie probowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemnota ludzka nie zna granic
Od wybielanie zebów jest DENTYSTA!!!!!!!! inne domowe sposoby mogą co najwyżej odswiezyć szkliwo które w konsekwencji będzie coraz bardziej przyjmowało każde świństwo kawe ,napoje itp. DENTYSTA i laser koszt 700 zl. żel który proponujesz daje krótkotrwały efekt a po nim żeby bardzo ciemnieją . SPRAWDZONE na sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leito
naprawde tylko 700zł ???????????????????? hehe to co ja sie tu produkuje zeby wybielic zeby domowymi sposobami :) pojde do detysty na laser hehe bo myslałem ze to to troszke wiecej kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punia_punia
ja właśnie stosuje opalescence juz 2 noc za mną i efekt jest rewelacyjny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam Bialej Perly -50 zl, mi nie dala mi za duzo, ale czytalam na kafe, ze wiele osob bylo zadowolonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz86
Musze tu sprostować kilka rzeczu zanim ktoś do końca sobie zniszczy zęby i żółty kolor nie bedzie jego jedynym zmartwieniem..., mianowicie soda i kwasek cytynowy (jak sama nazwa wskazuje jest to kwas) rozpuszcza szkliwo co powoduje odsłonienicie ochronnej barjery zęba i prowadzi do pruchnicy itp... Ja sie o tym przekonałem jak potem u stomatologa wybóliłem 300 zł za leczenie. Pojeździjcie sobie językiem po żebach odczujecie jakie są śliskie, zróbcie to samo po wybieleniu kwaskiem itp ... sami zobaczycie róznice... Nikomu nie chce odradzać ale... wolałbym zapytać najpierw dentyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuka=*
Hej..ja polecam węgiel do wybielania zębów(wgiel leczniczy)..ale nie tak jak pisze na opakowaniu tylko tabletką trzeć o szczoteczkę..i szorować zęby (jedna tableka wystarcza na ok.4 stosowania.. w opakowaniu jest 20 tabletek za ok.6 zł..) hmm...razde wam sprubować może się uda:) ale trzeba stoswać to regularnie:) Pozdróffka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna z młyna
ja tego nie pojmę chyba nigdy... trzeba zeby oszyscić z kamienia i odbarwień i tyle, bo to, co widać po czyszczeniu, to po prostu kolor kosci - jeden ma biały, inny szarawy, inny żółtawy jak sie zaczniecie bawic, to wam szkliwo pójdzie, bedziecie mieć zeby przezroczyste jak ze szkła, a na koniec sie posypią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybielona
Jak ktos wspomniaj wczesniej, zeby maja swoje naturalne odcienie.Jedni maja kosc sloniowa, inny porcelane.. Naturalnego odcnienia nie zmienimy domowymi sposobami, gdyz nie siegniemy w glad zeba. Jedynie dentysta moze sie zabrac za zeby. Odradzam sody i proszki do pieczenie - uszkadzaja szkliwo! Mozna sobie bezpowrotnie zniszczyc zeby. Natomiast mozemy usunac z zebow osoad, ktory nam sie nagromadzil, a zwykla pasta sobie z nim nie radzi. Usuwajac go, mozemy miec efekt wybielenia, gdyz zeby sa czystsze. No, koniec wykladu. Teraz praktyka:) sporo sie natrudzilam, zeby zeby podbielic (o wybieleniu raczej trudno powiedziec) zeby w warunkach domowych. Udalo mi sie trafic w dziesiatke sakupem pasty Supersmile. http://www.sanusmarket.pl/supersmile-pasta-kompleksowy-system-ochrony-jamy-ustnej-wybielania-p-633.html Reklamuja ja jako hit z USA, ale to akurat nie jest wazne, kiedy interesuje nas efekt. Uzywałam jej 4 tygodni, regularnie szczotkujac nia zeby i moge stwierdzic, ze oplacala sie inwestycja. Zeby sa jasniejsze, czystsze, po prostu bielsze. Nie sadzilam, ze uzyskam az taki efekt, gdyz nie bylam swiadoma, ze mam tak zapuszczone zeby mimo codziennej higieny jamy ustnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_kotka
SODA! rozpuscic łyzeczke sody w szklance lub dwie nawet no i myc szczoteczką bez pasty żadnej, efekt jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajutek...
Ja rok temu wybielałam "białą perłą" efekt rewelacyjny, niby trzeba powtarzać co pół roku, ale u mnie nadal ząbki są białe, może nie aż tak jak od razu po wybielaniu, ale białe następne wybielanie planuje gdzieś na wakacje, tylko krócej niż poprzednio bo nie potrzeba aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZWłASZCZA
żel w strzykawkach "Opalescence" najlepiej 20%, wypełnia się nim nakładki na zęby i trzyma po kilka godzin dziennie, dobre efekty. tylko po roku muszę powtórzyć od nowa. Jestem niestety miłośniczką kawy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość levi2
Opalescence - zrobiłem formę u protetyka i kupiłem 20% żel. Działa!!! Ale ostrzegam, mam 1 ząb nadkruszony, ból jak diabli - jakby Ci ktoś igłe wbijał w dziąsła... dziąsła spuchnięte, ponadto przed zabiegiem musiałem wyleczyć wszystkie zęby - to mi akurat na dobre wyszło. A tak po za tym to na serio jestem pozytywnie zaskoczony. Mam z przodu 2 zęby na protezie i chyba będę musiał je zmienić bo zaczynają być ciemne w porównaniu z moimi (2 noc stosowania!!). A były jasniejsze o 2 tony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alff
boss ma racje.. ;) ciężko wam myć 2-3 razy dziennie zabki? chyba ciezko.. a pozniej probujecie je sobie wyczyscic w 1 dzien.. ;/ Troszke checi i bedzie fajnie.. ;) zapewniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabki trala labki
ja tez stosowałam ten BLANX dupa maryna nie opłaca sie dałam za nia 25 zł a zaden efekt nawet miałam po pewnym czasie brzydsze teraz stosuje dla palaczy choc nie pale uwazam ze tylko mi te zabiegi zepsuły zeby nie opłaca sie chciałabym spróbowac biała perłe ale boje sie ze za miesiac nie bede miec zebów ponoc strsznie szkodliwa jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayan
polecam spróbowac od czasu do czasu popiół ale taki z pieca kaflowego, byle nie za często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×