Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieproporcjonalna

jak wyszczuplić uda i zredukować cellulit przy skłonnościach do żylaków?

Polecane posty

Gość nieproporcjonalna

jestem ogólnie szczupła ( 53 kg przy 166 cm wzrostu) ale totalnie nieproporcjonalnie zbudowana ( chuda góra: cycki 85 cm ,talia 64 cm, a dół masywny: biodra ( te ok) 89 cm ale uda po 52 cm i grube łydki 36 cm). Mam tez duzy stopien cellulitu ( genetyka albo zaburzenia materii) oraz sklonnosc do żylaków ,jak zatem pozbyc sie cellulitu w takiej sytuacji? Myśłałam o zabiegach w salonach odnowy ale chyba wszystkie te zabiegi polegają na rozbijaniu cellulitu ciepłem a przy żylakach to raczej chyba niewskazane. Jestem w tym temacie bezradna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimne prysznice - dobre i na żylaki i na cellulit... ponoć. Mam ten sam problem :/ nie znoszę swoich nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieproporcjonalna
i jak sobie radzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na uda stosuje peeling, no i własnie chłodne prysznice ogólnie na nogi. I jeszcze balsamy typu eveline, te chłodzące - redukujące cellulit. A ostatnio garnier ujędrniający, taki żółty. Skóra jest gładsza, ale te okropne żyłki ... :O ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Też mi wyskakują żylaki, ale zawdzięczam to długiemu staniu w pracy. Wprawdzie nie mam strasznego cellulitu, ale używam peelegu Lirene / pomarańczowa tubka/ i serum antycellulitowe Eveline. A na żyłki stosuję tabletki Dosminex i dodatkowo wcieram żele z kasztanowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieproporcjonalna
23 l. no ja wlasnie od kilku dni uzywam tego Lirene pomaranczowy balsam antycellulit. i mam wrazenie ze chyba pomaga, tzn nie ze juz pomógł ale mam przeczucie ze przy dłuzszym stosowaniu to i by chyba troche go wygładził tylko te zylaki... Moze nie sa to duze zylaki ale całe praktycznie nogi mam "przeswitujące" w niebieskich zyłkach. Achh mój facet mnie pociesza ale ja i tak sie krepuje nogi wystawiac na "forum publiczne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie... ja mam 22 a nogi mam jak 50latka :/ czy te tabletki i reklamowane żele na żylaki cos pomagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieproporcjonalna
nie pomogą, chirurg mnie wysmial jak mu o tym powiedzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit tylko zimne prysznice albo Karboksyterapia na żylaki polecam zabieg skleroterapii sama przez to samo przechodzę. A zabieg już za mną prysznice pomagają a na cellulit żadnych peelingów bo drażnią naczynia przez co pękają a w dodatku maja często w sobie kofeinę lub inne pochodne one rozgrzewają skore i powodują pajączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasnych masaży podcisnieniowych w tym przypadku. Wg mnie najlepsza będzie liposukcja ultradźwiękowa plus specjalne maski i owijanie folią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób sobie cycki (nie ma nic gorszego niż małe cycki) i rób ćwiczenia, zafunduj sobie jakiś zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze małe cycki niż za duże, które potem wiszą do pasa i jest problem żeby kubić normalne ubrania. Małe cycki zawsze można odpowiednio zamaskować pushupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka2014
Witam wszystkich ! :) Na wyszczuplenie to polecam coś co sama odkryłam niedawno. Zabieg z użyciem MikroDermaPena. To jest coś co przypomina rollera ale nim nie jest bo nakłucia są robione szybko i końcówką przypominającą długopis :) Nie boli bo jest ze znieczuleniem miejscowym za pomocą kremu Emla. Po nakłuciach jest wmasowywane serum, ja wzięłam antycellulitowe i wyszczuplające. Goi się momentalnie a na efekty nie trzeba długo czekać :) Już wybieram się na następny zabieg. A i zapomniałabym, miałam wykonywane to cudo w Body and Beauty Clinic w Wawie na Grzybowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się rozbierzesz do faceta to nie zamaskujesz małych cycków pushapem A tak to duży biust i trochę większy dół ładnie się prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sposob na cellulit - kosmetyki z aktywnym tlenem Thalgo, jeden mam na zbity cellulit i drugi ujędrniający całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam ten sam problem i zastosowałam koncentrat z centellą - która znana jest z tego że dodatkowo wzmacnia naczynka naczyń krwionoścnych. A cellulit - cóż to już wspomnienie. A może grecki filozof ;) Tu link do tego koncentratu http://naturica.pl/koncentrat-centella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondage
Basen i pływanie. Nic tak nie wyszczupla jak pływanie. To naprawdę jest najlepsza metoda. A żylaki to już poważna kwestia. Ruch w tym pływanie na pewno pomoże a do tego np zimne prysznice wieczorem i dobry żel na łydki np galvenox soft. To jest moja metoda i ja ją stosuję. Czy są efekty? Moim zdaniem tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim wzmocnic zyly poprzez witaminy c i d3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogą Ci profesjonalne zabiegi w gabinecie kosmetycznym takie jak bandaże Arosha lub zabiegi z falami radiowymi. Sprawdzone salony znajdziesz na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim radziłabym udać się na konsultację w sprawie żylaków do chirurga naczyniowego (http://chirurgnaczyniowygdansk.com.pl/). Po drugie są takie zabiegi jak masaż drenażowy lub antycellulitowy, które mają dobrą skuteczność i nie operują ciepłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest odwieczne pytanie :) teraz ja potrzebuję pomocy, mam zaplanowaną podróż na września, schudłam kilka kilogramów, ale cellulit został. Czy lepiej inwestować w zabiegi, kremy, czy suplementy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. sport serio ja miałam taki 'wodny' bo jestem szczupła i zaczęłam chodzić na siłke 3-4 w tygodniu ale bez katowania się :) Odstawiłam nabiał i piłam wodę butelkę dziennie. Dodatkowo krem - masło shea etc i zdziałało cuda, jędra skóra bez cellulitu :) Jak to nie pomoże oczywiście można wybrać się na zabieg siostra była na ujędrnianiu i korekcji ud wyjazdowo bo to ogólem droga zabawa a do innego miasta czy kraju to się kasowo lepiej opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy podchodzi do tej walki indywidualnie. Ja jak na razie odpuściłam sobie zabiegi, biorę Cellutellę, to suplement z kofeiną, kawą, zieloną herbatą itp, zapobiega odkładaniu się tłuszczów, generalnie działają od środka. Dla mnie ok jest. Kremy kupuję sporadycznie, a smaruję się doraźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cellulit mi się udało zniwelować w Beauty Factory - Fabryka Urody w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette12
U mnie na uda bezbłędnie sprawdził się zabieg Alidya. To polega na wykonaniu kilku nakłóć ze specjalnym preparatem. Ja co prawda żylaków zbytnio nie mam, ale to najlepiej przejść się do jakiegoś gabinetu medycyny estetycznej to ci doradzą jaki zabieg będzie najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem, co to znaczy cellulit, niedoskonałości na nogach.. natomiast wiem, że domowe sposoby nie działają i nalezy sięgnąć pomocy specjalisty, dlatego ja zwróciłam się o pomoc do TLC CLINIC Ostrołęka i tam mój problem został zrozumiany i rozwiązany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz problem z cellulitem i w dodatku skłonności do żylaków to polecam zabieg Icoone laser. Jest to połączenie działania rolek i laseru. Dla mnie fantastyczny zabieg, efekty widać już po pierwszym razie. Nie dość, że pozbywasz się cellulitu to skóra jest ujędrniona a zabieg w porównaniu do innych nie jest taki drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×