Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak wytrzymać do wiztyty u proktologa?

Polecane posty

Gość gość

Mam hemoroidy. Męczę się już z tym cholerstwem koło 2 lat. Byłam u proktologa w maju, lekarz przepisała mi czopki i maść. Po stosowaniu tego ulga była na dosłownie może 2-3 tygodnie. Potem znowu wszystko wróciło. W dodatku wyapdły mi poza o***t. Teraz ostatni tydzień to istny koszmar. Tak mnie to swędzi, że wysiedzieć nie mogę i wygląda jakbym robaki miała... próbuje to smarować clotrimazolem, maścią cynkową, procto hemolanem ale to nic nie daje, wręcz przeciwnie swedzi jak cholera, że ducha można wyzionąć. Do toalety chodze 2 razy w tygodniu bo ból niesamowity, do tego rany sie tworzą. Nie wiem jak ja wytrzymam, a mam plany na weekend nie chce żeby wszystko legło w gruzach! :( jestem nawet gotowa to cholerstwo zoperować by tylko wrócił komfort życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób zabieg zamiast to leczyć zachowawczo po prostu usuń w szpitalu chirurgicznie albo metodą Barona (zakłada się gumki i czeka aż same obumrą) skoro moja 85 letnia babcia mogła to sobie zoperować to na cholerę ty się masz męczyć z tym latami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz stwierdziła, że mam za małe to i tego nie leczy sie operacyjnie tylko przepisała mi leki. Ale nie przeszło, zobaczymy co mi powie na wizycie. Może rzeczywiście, ta metoda barrona lub zamrażanie dostane na to skierowanie, bo życie z tym to na prawde męka ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoja babcia jakie stadium miała tych hemoroidów? 4 albo 5 sie operuje. Ja mam 2 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dikinoo
Dokładnie nie ma sensu bawić się w zapobiegawcze kremy czy maście bo to wróci. Co do proktologa ja czekałem 3 miesiące - bo tyle się czeka. Więc jak ktoś ma z tym problem można od razu uderzyć prywatnie do ośrodka, gdzie nam to zdiagnozują i usuną hemoroidy jeśli będzie taka potrzeba przykład z Wrocławia - http://flebonet.pl/placowki/wroclaw/ akurat zdarza się, ze hemoroidy same zanikną, ale ... trzeba mieć sporo szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pomocny
Posmaruj kremem i spróbuj delikatnie odprowadzić hemoroidy z powrotem do środka, za zwieracz o***tu. Powinno pomóc na to swędzenie i ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×