Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
frieda00

Jak wzmocnić bardzo zniszczone paznokcie???

Polecane posty

Kiedyś miałam piękne i mocne paznokcie. Niedawno nagle zaczęły sie kruszyć i łamać.. Jak tylko cokolwiek odrosną to od razu sie łamią. Czym może byc spowodowana taka nagła zmiana?? I co mogę zrobić żeby przywócić im dawną świetność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyergergegt
Musisz malować bezbarwnym lakierem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eyergergegt
nie jestem profesjonalistką ale mi się łamały i miałam brzydkie to zaczynałam malować choćby na bezbarwny i to mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakis inny sposób? bo nie mam zwyczaju malowac paznokci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkjhgf
polecam ci krem do rąk firmy lavera. kosztuje cos kolo 30 zl ale odkąd go używam, to moje paznokcie są niesamowicie mocne i sie nie łamią. zeszłej zimy miałam taki sam problem jak ty, a teraz mam wyhodowane ładne paznokcie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz za mało witamin
albo używasz jakiś agresywnych detergentów odżywki i lakiery nie pomogą jeśli źle się odżywiasz lub sprzątasz myjesz z detergentami nei używając rękawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiriel s.
Ameryki nie odkryję - zacznij korzystać z dobrej odżywki to na pewno będzie lepiej. Zniszczone paznokcie to problem, poważny problem - sama przez to przechodziłam, ale naprawdę wystarczy systematycznie korzystać z odżywki new nails i wasze paznokcie będą na 100% wyglądały normalnie ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcdvdvd
odżywka eveline 8w1, ja miałam straszne paznokcie, a teraz to jest niebo a ziemia... polecam naprawde, 11 zl kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreline
Sama mam ten problem, ponieważ obgryzałam paznokcie i teraz walka o moje paznokcie by znormalniały, ale mogę Ci polecić domowe sposoby. Są to: 1. kąpiel dłoni i paznokci w siemieniu lnianym 2. kąpiel dłoni i paznokci w oleju z oliwek + kilka kropel cytryny 3. kąpiel dłoni i paznokci w wit. A w płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nic
balsam tisane jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loreline
ale drogi jak cholera, nie każdego stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też nic
na co nie kazdego stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastera
Podstawa - czyli systematyczne stosowanie odżywki od paznokci + dobre kosmetyki. Miałam dokładnie ten sam problem co wy, ale na szczęście moje paznokcie powróciły do normalności, pomogła odzywka new nails, stosowana przez kilka miesięcy, ale pozostawiłam ją sobie na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa: zdrowa dieta, bogata w białko i zdrowe tłuszcze. Jak się odżywiasz źle to żadne odżywki nie pomogą, jak jesz porządnie to żadnych odżywek nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej makadamia Walka z cellulitem Redukcja rozstępów Odżywienie skóry głowy Poprawa wyglądu włosów Likwidowanie rozdwojonych końcówek włosów Nawilżanie naskórka Wzmacnianie paznokci i skórek Leczenie blizn Likwidacja zmarszczek Ochrona przed promieniami UV www.olejmakadamia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zakupić dobrą odżywkę do paznokci, ja kupuje w internecie tzw. utwardzacz do paznokci z Peggy Sage i mogę szczerze polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beruthiel
Do autorki: polecam Tobie sprawdzony przeze mnie jedwab ze sklepu Biochemia Urody. Jest napisane, że to jest do włosów i do paznokci, bo w końcu nasze włosy i paznokcie mają w sobie keratynę. Ja to stosowałam do bardzo zniszczonych paznokci i rozdwajajacych się skórek, i pomogło. I teraz jest super i mogę malować paznokcie na różne kolory i ładnie to wygląda :) Zawartość butelki starcza na bardzo długo. POLECAM! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to po prosty dobre kosmetyki - bez nich wiele nie zdziałasz, przy czym zdecydowana większość odżywek tak naprawdę nic nie daje. Na pewno warto wprowadzić zmiany - u mnie hybryda i odżywka dają w zasadzie spokój z dbaniem o paznokcie. Nie zmieniam w nich kompletnie nic przez długi okres czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulakula
Ja miałam bardzo zniszczone i słabe paznokcie po tipsach i próbowałam naprawdę różnych środków, żeby przywrócić im normalny stan i wygląd. Znalazłam coś, co mi w końcu pomogło - odżywka keratynowa Gal. Paznokcie stały się mocne i odzyskały zdrowy wygląd, a skórki wokół paznokci stały się delikatniejsze i wolniej narastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sral, spamerko. :) Debilna reklama debilnej firemki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka_42_1972
Zdecydowanie musisz brać witaminę D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bardzo zniszczone paznokcie. Były bardzo cienkie i łamliwe. Używałam wielu odżywek żeby poprawić ich kondycję, ale nic nie pomagało. Dopiero teraz udało mi się znaleźć rozwiązanie, odżywkę trind :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hosznek
Pewnie, że odżywka pomaga, ale to musi być stosowane systematycznie przez pewien okres czasu, nie na zasadzie oczekiwania zadowalających efektów w kilka chwil - tak się nie da, wymaga to podejścia, ale też i np. zdrowej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skrzyp polny lub pokrzywa . gotowac 15 min. pic trzy razy dziennie po pol szkalnki. wit C, D. tran, zelatyna z woda, pylek pszczeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam picie soków z dodatkiem : korzeń, liście i nasiona łopianu, nagietka, liść i korzeń mniszka, jeżówkę, olej z nasion wiesiołka, lukrecję, kwiat koniczyny czerwonej, pokrzywę, szczaw. Ja robie bazę przeważnie z jabłka, jest dostępne cały rok. Moje urządzenie do wyciskania owoców, warzyw i traw kupiłam na terapiasokami.pl za 1290zł, dostałam też dietę i porady, jak polepszyć kondycję włosów, paznokci i skóry. Polecam, bardzo miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszka33
Ja swoje paznokcie uratowałam oeparolem, brałam kapsułki z olejem wiesiołka i stosowałam krem do rąk i paznokci z tej serii, ale obiecałam sobie, że już nigdy nie zrobię hybrydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×