Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalenka_Gdynia

Jak zadbać o siebie na lato? Macie jakąś sprawdzoną dietę? Kremy? itp.

Polecane posty

Gość Magdalenka_Gdynia

Zbliża się lato a ja czuję się blado, mam wypłowiałe włosy i 10 kg nadwagi. Możenie mi coś doradzić? Nie chodzi mi o jakieś makabryczne diety, nie chę głodować, chciałbym zmienić tez kolor włosów, mój nie jest ładny taki mysi mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisiaJa
Jeśli chodzi o farbę to w drogeriach masz spory wybór, ja na przykład polecam garniera czekoladową, to jest taki szmpon koloryzujący bez amoniaku więc włosów nie niszczy, jak masz nadwagę to zacznij zdrowo jeść, powiedz słódyczom NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze jest zdrowe
odżywianie i ruch:) Nie musisz rezygnować z niczego tylko ogranicz ilość. Oczywiście jeśli codziennie jesz jakieś fast foody to powinnaś z nich zrezygnować, na rzecz jedzenie ich np raz na tydzień, dwa. Słodycze podobnie. Ciastko raz na tydzień będzie ok, ale fakt, że najlepiej aby typi słodyczami było zdrowe słodycze czyli ciemna czekolada, ciasteczka wielozbożowe albo np kakao. Ruch - biegaj, jeździj na rowerze, chodź na spacery, tańcz lub zapisz się na fitness - obojętne co byle regularnie, oczywiście najlepiej na świeżym powietrzu ale nie zawsze są do tego warunki. Polecam też saunę, super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaKruszwica
Ja słyszałam, że po saunie robią się rozstępy i celulit; ale przyznam się że nigdy na saunie nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_Gdynia
Dziewczyny co tak małó tu piszecie?????? myślałam, że jakoś rozkrecimy razem tą tematykę, nie znam się na niczym nawet nie wiem jaka farba do włosów jest dobra, bo nigdy nie farbowałam, nie mówiąc już o zdrowym odżywianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IhaveSomeFun
nie farbuj włosów, bo je zniszczysz i bd się męczyć z odrostami... wiem co mówię, jedynie jakaś szamponetka, albo stosuj szampon z wyciągiem z rumianku lub stosuj płukankę z rumianku :) w lecie słońce samo Ci rozjaśni włoski :) może jakieś delikatne balsamy brązujące, ale nie samoopalacze ja przed wakacjami chodzę na solarium tak z 3/5 razy i wtedy skóra jest przygotowana, słońce szybciej chwyta :) jeśli chodzi o dietę, to wiadomo MŻ, ruch, spacery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haydena
Włosy możesz pofarbować szamponem koloryzującym garniera. Tam są takie śliczne brązowe kolory, ja mam ciemne włosy takie mysie do tego ciienkie i raz na 3 miesiące farbuje tym szmponem i jest ok, włosy są takie bardziej żywe, nie koloryzuj niczym co posiada amoniak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedzBłonnik
Trochę nadwagi masz, nie lekceważ jej bo jak teraz się za siebie nie weźmiesz to potem będzie jeszcze gorzej, ja kiedy odchudzałam się zaczęłam dużo posiłków jeść z błonnikiem, chociaż raz dziennie jadłam taki posiłek, a kiedy nie miałam czasu żeby cos pozywnego przygotować jadłam taki kisiel z błonnikiem (BłonniSlim), często brałam go do pracy, zrzuciłam 10 kg i znowu mam 54 kg wagi tak jak kiedyś :) powodzenia :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyyyyttka
błonnik błonnikiem najpierw trzeba zadbać o to, aby przestać jeść słodycze i amerykańskie fast foody od tego najbardziej wszystkie tyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagusia_mała
trzeba iść trochę na solarium przygotować się do lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaakkkk aha
tak, jasne... solarium... i za 10 lat wyglądać jak suszona śliwka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elenii
Krem do twarzy i balsam do ciała brązujące :-) Zadbaj o dłonie i stopy (mi humor poprawia się gdy mam ładne paznokcie-mogą być krótkie pomalowane na jasny kolor lub lakierem bezbarwnym ) ja codziennie po kąpieli smaruję stopy kremem (gruba warstwa a po chwili nakładam bawełniane skarpetki) Kup dobry szampon do włosów i odżywkę z tej samej serii. Zafunduj sobie coś w soczystych kolorach do ubrania (róż,morela ...) spraw sobie jakieś nowe owocowe perfumy :-) Na cerę codziennie szklanka soku marchewkowego :-) Musli na śniadanie... Oto kilka przykładów z mojego dbania o siebie wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopals
ja mam 30 lat i po raz drugi ide na botox ( do dr Zdzitowieckiego) i polecam to trzydziestkom walczacym o swoja twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeehee??
Zdzitkowicki? Ten rzeźnik??? :o Nie poleceam zdecydowanie, ale twoje ryzyko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za oknem snieg z deszczem
ja korzystając z dzisiejszego wolnego dnia zrobiłam dziś dla siebie: - pedikiur: wymoczyłam stopy w soli do stóp lawendowej, starłam naskórek z pięt,skróciłam i pomalowałam paznokcie - zrobiłam pod prysznicem peeling rękawicami peelingującymi - ogolilam bikini, nogi i pachy - zrobiłam peeling twarzy i maseczkę z algami - wieczorem się cala wybalsamuję :) - a teraz zabieram się za malowanie paznokci u rąk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za oknem snieg z deszczem
a co do diety - staram się po prostu zdrowo odżywiać, choc nie rezygnuję ze slodyczy bo uwielbiam :) Dzisiaj zjadłam: - serek wiejski - grejpfrut - kilka wafli ryżowych - dwie duże mandarynki - obiad: ziemniaczki, pomidor ze śmietaną, dwa kawałki ryby ze szpinakiem (odmrażana) a ze slodkości: - danio intenso kokosowe - snikers chrunchy czy cos takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_Gdynia
dzięki za odp., w końcu forum trochę się rozkręciło. Botox w wieku 30 lat??? Czyś Ty oszalała już totalnie???????????????????? zapomniałam prawie a też muszę zadbać o paznokcie oczywiście w naturalny sposób, nie znoszę tipsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneeeee
ktos sobie tu żarty robi a z forumowiczek robi idiotki, w wieku 30 lat botox taaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka89
wrócmy do tematu polecicie jakieś smaczne posiłki dietetyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim dlaczego na lato ???? a reszta roku to co??? nic się nie robi tylko troli i obrasta tłuszczem w domu ??? czasami jak czytam takie wpisy to mam wrażenie że ludzie nic nie robią całymi miesiącami a później płaczą że to to za dużo w boczkach ze cera nie taka itd..... Dietę jak już się chce mieć to powinien rozpisać ją dietetyk, włosy brzydkie t do fryzjera a jak cera trąci plamą i wypryskiem to do kosmetyczki i to regularnie a nie na LATO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi000007
No właśnie to samo pomyślałam - dlaczego ludzie zaczynają o siebie dbać dopiero wtedy jak się ciepło robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doniaCebo
W moim odchudzaniu bardzo pomógł mi BłonniSlim, który jest teraz tak reklamowany, na początku obawiałam się tego prodktu, ale teraz jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz jest taka ksiazka.... Dieta.... Polega glownie na wsuwaniu protein. Jesli chodzi o kremy, to pamietajcie, ze to czysta chemia, ktora sie kumuluje w waszych organizmach - nie daj boze jezeli tez zawiera sztuczne hormony. Ja sama polecam tylko i wylacznie kremy albo organiczne albo z mocznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenka_Gdynia
Na czym dokładnie polega ta dieta proteinowa? Zdrowa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola9999
Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę z ogórka świeżego, skóra zrobiła się taka gładziutka, naprawdę super! Jesli chodzi o dietę to musisz odstawić węglowodany szczególnie te z zawartościa czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotkaaaaaaa
Ja jestem fanka suszonych owoców, zawsze do pracy sobie biorę torebeczkę i podjadam albo saszetkę BłonniSlim i tez działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaWAWA
dbajcie o siebie cały rok a nie tylko jak przychodzi czas, że trzeba ubrać bikini, to tylko wtedy jest takie dbanie na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluutkaaaa
możesz jeść wszystko po trochu byleby to niebyły ogromne porcje, błonnik włącz w dietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×