Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zwalczyc cellulit

Polecane posty

Gość gość

Poradzcie jakimis sprawdzonymi preparatami, sposobami na walke z cellulitem na udach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same preparaty do użytku domowego nie wiele Ci pomogą na cellulit. Możesz skorzystać ze specjalistycznych zabiegów takich jak dermomasaż podciśnieniowy albo endermologia. Chyba że masz popękane naczynka na nogach wtedy to odpada ( ja niestety mam naczynka) wiec dla mnie jedynym rozwiązaniem była mezoterapia. Poleca, gabinet Beauty Premium w Poznaniu do, ktorego chodzę na zabiegi - pełen profesjonalizm, na pewno dobiorą dla ciebie specjalne zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana88
Zgadzam się, domowe sposoby na nic się zdają. Ja korzystałam z tego preparatu www.facebook.com/ElancylParis i rezultaty były widoczne u mnie już po 7 dniach. Możesz go kupić w aptece, ja zakupiłam akurat w internetowej aptece. Cena też jest przystępna w porównaniu z innymi preparatami tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marryy
domowe metody nie przynoszą tak spektakularnych efektów, jak zabiegi kosmetyczne, dlatego ja wolałam nie czekać - zrobiłam sobie laserową redukcję w klinice Mirackiego. efekt niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trochę biegałam, ale tak z 2-3 razy w tygodniu i uzywalam takiego chłodzącego serum z bielendy cellu corrector- krio mezoterapia :) skora wygląda o wiele lepiej, a serio miałam ogromny problem z cellulitem, zwłaszcza na udach i posladkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuje Blocelle. Tabletki które pozwoliły mi pozbyć się większości cellulitu już po 3 tygodniach stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale branie tabletek prędzej doprowadzi do rozwalenia wątroby. Bo na włosy tabletki, na skóre to samo... :) To ileż tego można łykać dziennie. Zgodzę się z jednym z powyższych wypowiedzi na temat endermologii - jest to sprawdzony zabieg i na pewno pomoże. Polecam zaufane centrum Estetyki - http://www.beauty.com.pl/pl/skaner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam Get Slim Cellulite i ćwiczyć ćwiczyć i ćwiczyć :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowerzystka34
PRZEDE WSZYSTKIM ruch :)! postaraj sie jezdzic np. rowerem codziennie do pracy/szkoly. ja pierwsze efekty widzialam juz po paru dniach w zasadzie, teraz jezdze na mojej Indianie od roku juz i nie wyobrazam sobei za bardzo z niej zejsc ;). PO DRUGIE ogranicz sól w pożywieniu... i wszelaką chemię, to wiadomo ;). A kremy/żele to jest dopiero trzeci krok ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewakon
ja zwalczyłam cellulit jedną prostą metodą - kupilam sobie swoją indianę i jezdze na niej wszedzie - mam uda jak z kamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra stosuje Blocelle. Ja nie mam takiego problemu jak ona ale widzę po niej efekty stosowania. Sama jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także polecam tabletki Blocelle. Wersja dla najbardziej leniwych. Chodź ćwiczenia są też bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha9
Świetną metodą na pozbycie się cellulitu jest zabieg endomasażu - Modente. Mechaniczna stymulacja poprzez zassanie i masaż fałdu skóry: -stymuluje układ limfatyczny oraz perfuzję krwi -zwiększa aktywność fibroblastów do syntezy włókien podporowych skóry -usuwa zrosty w tkance tłuszczowej – redukcja cellulitu -rozszerza naczynia krwionośne, czym usprawnia przepływ krwi i odprowadzanie zbędnych produktów przemiany materii -masaż dodatkowo usprawnia penetrację prądu RF i światła w głębsze warstwy skóry działanie światła podczerwonego i fal radiowych: -zwiększa perfuzję krwi i dysocjację tlenu z oksyhemoglobiny -pobudza aktywność fibroblastów -przyspiesza spalanie kwasów tłuszczowych -ujędrnia skórę. Więcej o zabiegu znajdziesz na stronie - http://vivienclinic.pl/odchudzanie-modelowanie-sylwetki/ Korzystam z tego zabiegu regularnie i jestem zachwycona efektami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blocelle to przyjemna opcja na cellulit, przyjemna bo nie trzeba sie dużo namęczyć a efekty są szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam te blocelle 2 miesiące i mogłam odstawić bo szybko działa i skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedasz jedno opakowanie, które Ci zostało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawiam sobie w razie co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze sprawdzają się żele z karnityną i kofeinie, które skutecznie przyspieszają metabolizm. Równie skuteczne są te oparte na algach i guaranie wespół ze śluzem ślimaka, które oprócz redukcji cellulitu poprawią także jakość skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z cellulitem trzeba walczyć na wielu frontach. Po pierwsze odpowiednia dieta. Jak najwięcej wody (może być z cytryną), mało soli, a więcej przypraw i duuuużo ruchu. Do tego przyda się jakiś balsam i głównie masaże (szorstka gąbka) i piling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej się ruszać, szczególnie jeżeli mamy siedzącą pracę. Pojeździć na rowerze, trochę pospacerować, pobiegać. Od strony kosmetycznej masaże szorstką rękawicą i wmasowywanie kosmetyków antycellulitowych, ja lubię chłodzące serum od bielendy slim cellu corrector, bo dosyć dobrze wygładza (ale nie mam wielkiego cellulitu) i wyrównuje powierzchnię skóry. Ale żaden kosmetyk niestety nie zadziała, kiedy nie będziemy przestrzegać diety i używać za dużo soli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałaś się nad mezoterapia igłową antycelulitową? Bardzo dobry sposób na pozbycie się celulitu na udach. Polecam ponieważ sama skorzystałam z tego rozwiązania :) Żadne kremy niestety mi nie pomagały. Owszem trochę ujędrniały ale żaden nie pomógł mi w zwalczaniu celulitu, dopiero mezoterapia pomogła mi w pozbyciu sie problemu. http://cziu.pl/o-nas/zabiegi/estetyka/mezoterapia/ Poczytaj sobie może się skusisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riri22
A słyszałyście o zabiegach endermologii? Ja robiłam takie zabiegi w Instytucie New Look, w Warszawie. Tu możecie sobie poczytać o tej terapii: http://instytut-urody.com/endermologia.html Jak dla mnie, to rewelacyjna metoda. Trzeba co prawda przejść serię 12 zabiegów, ale każdy trwa tylko 35 minut i u mnie już po ósmym była widoczna praktycznie całkowita redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej, cellulitu i wygładzenie rozstępów. Z czystym sumieniem mogę polecić, bo efekty są oszałamiające. Mam tylko nadzieję, że będą też trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam mezoterapię igłową na bezlitosny celulit! Męczyłam się z pilingami z kawy, prysznicami naprzemiennymi (zimne, ciepłe) i nic... Natomiast zabieg mezoterapii bardzo mi pomógł... Teraz mówię -"Celulit? A co to takiego?:)))Jakbym wcześniej się o niej dowiedziała to nie męczyłabym się tyle czasu z domowymi, nieskutecznymi sposobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też walczę z cellulitem. Powoli widać efekty, ale to ciężka praca. Głównie dieta, biorę Celllutellę i masaże ciepłą, zimną wodą. Co do zabiegów, to na razie czytam opinie, może i ja się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam cellulit na udach i posladkach. i wiesz co, staralam sie w miare regularnie cwiczyc, chociaz nie jestem fanką sportu :) no i kosmetyki dorzucilam do codziennej pielegnacji. takie typowe antycellulitowe :) spojrz na bielende- maja fajne produkty w serii slim cellu corrector- mega skuteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fostera
W aptece możesz kupić tabletki na cellulit bardzo dobry, therm line hydrofast, jest na bazie pokrzywy ogólnie ziół i naturalnych składników, stosowałam go 3 miesiące, efekty rewelacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wierna kosmetykom Guam dwa razy w roku stosuję błotko w domowym zaciszu. Skórą jest gładka i jędrna, dodatkowo ćwiczę dwa razy w tygodniu. Kosmetyki na bazie alg morskich działają na mnie wspaniale, kupuję w https://sklep.kosmetyki-beata.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cellulit ciężka sprawa !!! ja stosowałam peelingi, kremy, tabletki, masaże, bańka chińska... EFEKT CHWILOWY !! jak zaczęłam intensywne treningi połączone z dietą efekt był ale nie taki na jaki liczyłam :( dopiero jak zdecydowałam się na serię zabiegów i dzielnie wytrwałam do ich końca zobaczyłam moje nogi BEZ CELLULITU !! tak to naprawdę możliwe :)) podzielę się z Wami miejscem, bo wiem że masa kobiet walczy z tym problemem niestetycznego wyglądu nóg ! http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/cellulit/ POLECAM !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×