Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Faride

Jak zwalczyć GRONKOWCA ZŁOCISTEGO ?

Polecane posty

Gość Faride

j/w Czy komuś udało się wyleczyć skutecznie ? Czym leczono ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faride
Do ZuzaZuza... : napisz coś więcej , chodzi ci o granulki homeopatyczne ? Jakie brałaś , jak długo itd. ? Proszę odpisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senessa
mo jak narazie nie mam nawrotów.Efekty zauważyłam po dwóch miesiącach.Lecze sie juz rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faride
Czy jeszcze ktoś miał z tym problem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen3
Napisz jego lacinski odpowiednik -Gronkowiec zlocisty to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen3
Jakie MASZ objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_____________
ja wlasciwie nie odczuwam, ze go mam, co najwyzej to chyba przez niego mam czesciej infekcje gardla. Wiem ze go mam wlasnie po wynikach badania gardla (wymaz z gardla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faride
Łacińska nazwa : Staphilococcus aureus . Objawy : bóle gardła ,mdłości , stany podgorączkowe , osłabienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen3
Wiem ze Staphilococcus jest w wiekszosci przypadkow odpowiedzialny za poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die now...
Mnie się nie udaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Die now...
a jakie masz objawy? faride======>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety ale
robicie bledy w nazwach lacinskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen3
ZUZAK Jakie problemy mialas ze skora? I jakie badanie zrobil lekarz? Ja mam jakies egzemy za uszami i w uszach! I wciaz problem z lupiezem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faride
Też mam problemy ze skórą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faride
Też mam problemy ze skórą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzak
sen3--> mam cos jakby tradzik - wsyztsko sie strasznie paprze (co prawda ja przy tym grzebie wiec podowjnie sie paparze) ale z tego co wiem to objawy z jakimi ludzie sie zglaszaja do mikrobiologa sa bardzo rozne. wiem od znajomej ze raz byla dziewczyna z jakimis ranami za uszami czy czym takim. lekarz bral wymaz z gardla i nosa. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bardzo wazne!!!!!!!!! czy mozna sie zarazic gronkowcem przez sex, albo pocałunek?? jesli wiecie, to odpowiedzcie!!!! bo nigdzie nid moge znalezc odpowiedzi.... nazwa:Staphylo..a nie Staphilo..:) leczy sie antybiotykami, one wyniszczaja jednak organizm, Jestem przeciwko stosowaniu lekoe homeopatycznych..najlepsze rezultaty daje autoszczepionka, Pomaga na bardzo długo albo np tylko na 2 miesiące ... plis, odpowiedzcie mi na pytanie...dzieki..:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Mikrobiologa
potrzebne jest skierowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faride
Chodzi o antybiogram ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżam temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sen3
Jak sie nazywa ta szczepionka na gronkowca zlocistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubinek
margaretka... a jakie masz objawy po zarażeniu tym świństwem?? masz kłopoty z cerą bo ja jak byłam mała złapałam to ale nie w pochwie tylko na twarzy miałam krostki a tego ponoć nie da się wyleczyc i ostatsnio znowu mnei zaatakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ gronkowca nie da się skutecznie usunąć, więc należy tak dbać o organizm tak, by układ immunologiczny miał ciągłą przewagę nad nim i innymi drobnoustrojami. Notabene, gronkowiec uaktywnia się dopiero wtedy, gdy organizm jest osłabiony(niedożywiony, niedospany, przemęczony pracą, niedokąpany/brudny, zestrsowany etc.) Jak dbać o organizm vide www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretka...
Nie mam problemów z cerą i wogóle na początku nie miałam żadnych objawów tylko od niedawna niewielkie upławy. Moja dr powiedziała że można się tego pozbyć! Ja mam miesięczną kurację antybiotykową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka01
witan ja rowniez mam wszepionego gronka zl. popczas operacji na kregoslup na szczescie mam go tylko w tkankach miekkich a powiedzcie czy gronkowiec z tkanek miekich moze sie przedostac do kosci?? a i slyszlam ze dobra na gronka jest wit. C, B-karoten czy to jest prawda?? a co sadzicie o naturalnych antybiotykach?? np Ag100 SREBRO KOLOIDALNE Naturalny antybiotyk powiedzcie cos na ten temat pozdro dla wszystkich gronkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anki
gronkowiec może byc w kościach - bliska mi osoba miala sepsę poszpiatalną i własnie w kregosłupie zadomowił się groniasty - chyba nie ma miejsca gdzie te licho nie trafi ja próbuje na gronka w zatokach nagietka, brzozy - pije od niedawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka01
Witaj NN lekarze tez mysleli ze po operacji mialam sepse ale na szczescie okazal sie to gronkowiec. Gronkowca mam od niedawna bo od sierpnia2006r wiec jeszcze nie wiem jak z nim postepowac? wiec mowisz ze gronkowiec moze przejsc z tkanek miekkich do kosci ja pier.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co ja wtedy zrobie wiesz np. jakby byl w nodze czy w rece to mozna amputowac a jak zaatakuje kregoslup to co w takiej sytuacji mam zrobic??????????? jak mozesz to prosze o jakies konkretne info. a mozesz mi powiedziec cos wiecej o swojej bliskiej osobie co miala sepse poszpitalna w kregosupie i gdzie to dziadostwo wszczepili w ktorym szpitalu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaww
Dobra jest jeszcze nalewka z krwiściągu lekarskiego ale nie stosowałam , słyszałam tylko A antybiotyki zaś pomagają (przynajmniej mi) tylko w trakcie ich stosowania a po zaprzestaniu spowrotem wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SERUM...
jak go zlikwidowac z migdalkow/gardła przede wszystkim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×