Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka543

Jaka depilacja najlepsza? Najskuteczniejsza?

Polecane posty

Gość Agnieszka543

hEJKA :) jaki jest najskuteczniejszy sposób depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert Philips
Agnieszko, Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Twoje pytanie, gdyż metoda usuwania zbędnego owłosienia powinna być dobrana indywidualnie do potrzeb i oczekiwań każdej kobiety. Często jest bowiem tak, że ta sama metoda sprawdza się u jednej kobiety, u drugiej zaś nie. Nie ulega jednak wątpliwości, że w domowych warunkach długotrwały efekt gładkiej skóry zapewniają metody depilacji, czyli wosk lub depilator. Wynika to z faktu, że w trakcie zabiegu włoski usuwane są wraz z cebulkami. Dzięki temu skóra pozostaje gładka przez kilka tygodni. Czy miałaś już do czynienia z którąś z nich? Jeśli nie, to chętnie podpowiem w jaki sposób przeprowadzać zabieg i pielęgnować o skórę. Chętnie też podpowiem, które z depilatorów Philips sprawdzą się przy skórze wrażliwej na ból, albo skłonnej do podrażnień. Gdybyś potrzebowała takich wskazówek zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Napisz na ekspert@philips.com: - czy jesteś osobą wrażliwą na ból, - czy masz raczej twarde i ciemne owłosienie, - czy planujesz depilować jedynie nogi, czy również okolice bikini/pachy, - jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup. Pozdrawiam, Ekspert Philips. ----------------- Ekspert Philips, udzielam porad i odpowiadam na Państwa pytania dotyczące produktów marki Philips. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy czego oczekujesz i jakie masz włosy. Jak to zostało wcześniej napisane, ale myślę, że jeśli chcesz mieć gładkie nogi, pozbyć się włosów na bardzo długi czas warto pomyśleć o depilacji laserowej. Nie znam innego bardziej skutecznego sposobu na gładkie nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welcomtudelajf
koleżanka wyżej ma rację, że jeśli chodzi o depilację to laser jest jednym z lepszych sposobów, żeby mieć gładkie ciało. Ale też tak sobie myślę, że jest dużo miejsc, gdzie można taką depilację zrobić. Ale powiedzcie mi czym się kierować jak chcemy, żeby było skutecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shtruks
podobno teraz depilacja laserowa jest najbardziej skuteczną metodą do pozbycia się zbędnego owłosienia z ciała. Tylko jeśli to robi ktoś kto się na tym nie zna to może to spowodować poważne konsekwencje. http://www.uniwersum.pl/monitoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laserowa na pewno, ale niestety nie każdy może się jej poddać, bo nie każde włoski chwyci, więc trzeba poszukać innych metod, pasta cukrowa też jest fajnym rozwiązaniem, szczególnie dla tych co nie mogą mieć robionego lasera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po laserze mogą pozostać ślady, odbarwienia, poparzenia itp. Oczywiście klient podpisuje zgodę na taką ewentualność. Jest jeszcze taka metoda jak elektroepilacja. Bardziej skuteczna od lasera, bo usuwa włos na zawsze, ale bardzo oracochłonna, więc nie wiele gabinetów ją stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na depilację tu: http://www.studioessenza.pl/. Panie robią mi zawsze woskiem, jestem zadowolona. A wy jaki sposób depilacji preferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze zrobione to nie powinno się nic dziać, ja też byłam na depilacji laserowej i powiem, że to moim zdaniem jedna z lepszych metod, żeby się pozbyć niechcianych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrana do naszych potrzeb i tego jakie mamy włosy, ale coś w tym jest, że laser to najlepszy sposób na włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka543
no bo ja nie iem jak sobię radzić z tą dżunglą na nogach, nawet kosiarą by tego nie skosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie właśnie coś, że mi się podoba gdy kobieta ma włoski i to tam gdzie ich się wstydzi. Wiem, że to nie jest w dzisiejszych czasach przyjmowanie za oznakę kobiecości, ale to mnie po prostu tak kręci, że nie do opisania. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka Turska
Każdy lubi coś innego. Ja na przykład nie wyobrażam sobie, żeby na nogach, czy co gorsza pod pachami były widoczne włoski. W związku z tym zdecydowałam się na depilacją laserową w Laser Glamour w Łodzi http://www.laserglamour.pl/ . Jestem po 2 sesjach i widać już u mnie spore "przerzedzenie". Nie mogę się doczekać efektu końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojrzała kobieta posiada naturalne owłosienie ciała i prawdziwi mężczyźni o tym wiedzą. Chłopcy i maminsynki boją się kobiet, chcą mieć dziewczynki a te nie mają oznak dojrzałości - owłosienia ciała. Jak chcecie dziewczyny mieć prawdziwych mężczyzn za mężów to się nie torturujcie depilacją. Udowodniono naukowo, że depilacja przyczynia się też do pedofilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ismena36
Dla mnie depilacja to kwestia higieny i zafundowałam sobie laserową w Łodzi w Laser Glamour http://www.laserglamour.pl/ i nie czuję się źle bez owłosienia na poszczególnych częściach ciała, wręcz przeciwnie, jest to wielki komfort i wygoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy chcecie się zdecydować na depilacje laserową to mysle ze to będzie dla Was na pewno własciwy adres - polecam http://top-laser.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×