Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Greczynka

Jaka fryzura na rzadkie włosy?

Polecane posty

Gość Greczynka

Witam. Potrzebuję porady w sprawie fryzury. Włosy wypadają mi bardzo intensywnie (500-600 dziennie, a norma to 100). Nie pomagają ani odżywki (Wax, nafta), ani leki (Skrzyp, cynk), ani odżywianie. Nie będę już walczyć z wypadaniem włosów, bo jest to walka z wiatrakami - może to sprawa hormonalna, a może genetyczna. Nieważne. W każdym razie, chcę obciąć włosy na krótko i zależy mi na dobraniu takiej długości, by moja łysinka była możliwie jak najmniej widoczna. Czy możecie mi zaproponować, jakiej długości powinny być włosy w takim wypadku? Nie wchodzi w grę długość 1 cm, ale może 5? A może 9? Czy któraś z Was wie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczynka
Nikt nie ma pomysłu? nie wierzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ten problem!! od wielu lat :/ masakra cienkie włosy :/// wogole moje włosy są kiepskie :/// ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczynka
Ale jaka fryzura? Jaka długość dla krótkich włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczynka
szczesciara --> jakby moje włosy były cienkie, to bym się tak nie martwiła:D Problem jest w tym, że jest ich coraz mniej, a będzie jeszcze mniej, aż w końcu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkklll
zapytaj fryzjerki może :d co do króciutkich to odradzam bedzie widać jeszcze bardziej półdługie porządnie wycieniowane beda ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczynka
Tak, ale jakiej długości? Mam teraz półdługie, są mocno wycieniowane. Efekt jest taki, że na dole sterczą piórka, a góra i tak leży smętnie, a jest ich tak mało, że nie mam czym zakrywać łysinki, bo jak tu przełożę, to tam odkryję, i tak w koło Wojtek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierciocha
ja bym powiedziała , że lekko scieniowane (jak beda za mocno, to bedą wisiały smutne, pojedyncze włoski) i tak około do wysokości brody idx moze do endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczynka
Był tu topic o łysieniu kiedyś. Dziewczyny cuda wyczyniały. Endokrynolog, Dermatolog, Dietetyk, Homeopata i wszyscy święci nie pomagali. Nie chcę tego robić. Szkoda mi życia na coraz to nowe leki, terapie, pomysły i teorie lekarzy. Mam być łysa - będę łysa. Chodzi mi tylko o to, jaka długość krótkich włosów będzie odpowiednia. Do brody? Do brody to jakieś długie, ja chcę krótkie włosy mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierciocha
powinny miec z jakies 12-15 cm, inaczej będzie widac przeswity miedzy włosami rozumiesz, żeby trochę przykryc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczynka
12-15, powiadasz... nie, prześwitów to nie zakryje, bo jest ich za mało, musiałabym z tyłu do przodu pchnąć baterię, bo tam jest więcej, ale to się nie da: będzie idiotycznie wyglądało i nie utrzyma się. OK, będę niedługo u fryzjerki, wspomnę o tych 12-15, może faktycznie właśnie ta długość będzie dobra. Dzięki serdeczne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynująca gra
wiem,że to ne na temat,ale... mnie bardzo wypadały więc zaczęłam na noc nakładać na skórę głowy podgrzany olejek rycynowy i wypada 90 procent mniej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczynka
Olejek rycynowy nakładałam kiedyś regularnie przez pół roku. BEZSKUTECZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fascynująca gra
o,to przykro mi :( już się nie wcinam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierciocha
ale do endokrynologa jednak bym polecała sie wybrac nie musisz brac tych lekarstw, nic nie musisz robic , po prostu pójsć i sie spytac , czy to ma coś wspólnego z wypadaniem włosów; bo może odpowiedx jest bardzo prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×