Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka herbata na odchudzanie?

Polecane posty

Gość gość

Hej, odchudzam się i zastanawiam się nad wyborem herbaty wspomagającej. Która z nich jest najlepsza? Slim Figura Herbapolu, Spalanie Big Active czy zwykła czerwona Pu-Erh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że takie herbaty mają podobne działanie. Piłam wszystkie i było w porządku. No ale moim zdaniem to nie wystarczy jako skuteczny "wspomagacz", warto przy okazji zaopatrzyć się jeszcze w jakiś dobry suplement. :) Mnie udało się dużo schudnąć dzięki preparatowi ActivLab, który kupiłam w sklepie http://swiatsupli.pl/ , jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam czystek. wpływa dobrze na metabolizm i wspomaga trawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak swierze owoce ananasa i grejfruta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaty
dobre sa herbaty zielone. Ekstrakty z zielonej herbaty są zawartew wielu preparatach odchudzających np w Olimp CLA z zieloną herbatą i l-karnityną. Ja znam fajny sklep z herbata gdzie jest sporo różnych gatunków herbat zielonych więc na pewno sobie tam każdy znajdzie odpowiedni smak dla swoich potrzeb http://www.senchi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbaty słabo działają. Lepiej coś co zostało stworzone aby pomóc w odchudzaniu. Poczytajcie o suplemencie slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że dobrze działa zielona herbata. Sama taką piję i jestem zadowolona - jest całkiem smaczna i dobrze się po niej czuję. Ale oczywiście herbata to tylko taki drobny wspomagacz. Odchudzanie to przede wszystkim zdrowa dieta, zdrowe nawyki żywieniowe i sport - tylko wtedy można osiągnąć najlepsze rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cistera
Też piję zieloną, nie tylko ze względu na jej właściwości odchudzające, po prostu lubię. Wiadomo, ze żadna herbata nie zastąpi diety i aktywności fizycznej. Ja powoli zmieniam swoją dietę na zdrowszą, małymi krokami. Wprowadziłam dietę 1200kcal, spaceruję z psem, czasem posiłki zamieniam na Smartfood, szczególnie w pracy, albo kiedy po prostu nie mam czasu na gotowanie. Powoli, ale skutecznie gubię kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście korzystałam przez 3 miesiące z tabletek na odchudzanie o nazwie Odchudzanie African Mango i efekty były piorunujące. W 3 miesiące zgubiłam 16 kg, schodziło mi średnio 1,5 kg tygodniowo. Tabletki zamówiłam na stronie: http://nplink.net/btkjP7vM mogę śmiał polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirka
Foreverslim - działają. Nie spodziewałam się tego, spróbowałam bo wydawało mi się, że mnie nic nie może pomóc. Teraz jednak jest inaczej - straciłam 11 kg przez prawie 3 miesiące i w końcu wróciłam do życia, nie boję się spojrzeć w lustro, mogę sie ubierać jak dziewczyna w moim wieku. Nareszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku świetne efekty zauważyłam po czerwonej herbacie, wypróbowałam kilka i nie wszystkie mi smakują, działa na nadmierny apetyt, oczyszcza skórę, usuwa toksyny z organizmu, co bardzo widać w postaci pojawiających się na twarzy pryszczy, wypijam kilka szklanek dziennie, efekt widać bardzo szybko, zniknął tez cellulit, polecam Meridian, jest pyszna http://www.ziolavita.pl/herbata-chinska-pu-erh-125g-meridian-p2386.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troche mi się nie chce wierzyc w to że po herbatkach można schudnąc, owszem piję zieloną bo oczyszcza z toksyn a poza tym to przy odchudzaniu powinno sie pić dużo wody naturalnej ja tak robie a ostatnio biorę jeszcze suplement http://nplink.net/pGBxfL2Z efekty są juz po miesiącu jestem lżejsza o 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na odchudzanie herbata? A pijecie min 1.5l wody codziennie? Warto pic Veroni Hydration, oczyszczona woda, która ma odpowiednia ilośc elektrolitów i minerałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steel
Lepiej zmienić dietę stopniowo i powoli nawet jak nie jest się grubym (https://www.t-nation.com/diet-fat-loss/youre-fat-asians-arent-heres-why). Puerh z hologramem (takie chińskie koloru miodowego opakowanie) jest dobra ale nadmiar to nadmiar szczawianów a tego organizm nie lubi. Odchudzając się trzeba jeść, mniej ale częściej, najeść się ale nie do niezbyt pełnego brzucha. Ale nie na głodnego. I być aktywnym. Nie w trybie siedzącym ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wspomaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czentare
No może cudów nie zdziałają, ale na przykład pomogą zawalczyć z ochotą na słodycze, a dla mnie to już naprawdę dużo. Ja niestety jestem wielką fanką słodyczy, ale dzięki temu, że piję herbatę Slim Plus z Big-Active, mam mniejszą na nie ochotę (pewnie dzięki temu, że w składzie są liście morwy białej) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ta herbata big-Active nadaje się również dla facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama herbata bez diety nie pomoże.Ja korzystałam z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 i schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez trenerów i dietetyków,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
https://konopiafarmacja.pl/produkty-konopne/11-liscie-i-kwiaty-z-mlodych-roslin-cannabis-sativa.html - proszę sobie poczytać. A od siebie: no dużo nie będę się rozpisywać. Kuracja trwała 2 miesiące - pierwsze efekty po 2 tyg. :) zniknęła woda i opuchnięcie z nóg i ramion. Po 2 miesiącach wróciłam do rozmiaru 36 z 40/38. Bez ćwiczeń. Jedyne co to często chodziłam na spacery. Herbatka też super reguluje stres i sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie działa teekanne slim fit, schudłam na niej 2 kilo. super sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata233a
Tą teekane slim fit piłam i była naprawdę fajna. Takie efekty widoczne na jakich mi zależało były widoczne już po 2-3 tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie zielone herbatki z Teekanne. Chodzi mi też o te smakowe. Naprawde fajnie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piłam Teekanne slimfit, najlepsza i najbardziej skuteczna herbata jaka do tej pory przetestowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję od miesiąca Purify&Slim Teekanne, dobrze wpływa na metabolizm i faktycznie zauważyłam już pierwsze zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko i na temat: slim & fit z Teekane - nie wydasz duzo a przy zachowaniu diety sa efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Moika
Sama herbata jaka by nie była cudów nie zrobi, ale jak już się włączy do tego jakąś aktywność fizyczną, bardziej się zacznie zwracać uwagę na to co się je i w jakich ilościach ,to już efekt po jakimś czasie można zauważyć. Ja piję kupioną w aptece internetowej wapteka herbatkę Linea fix. Do tego zumba dwa razy w tygodniu, ostatni posiłek o 18 i efekty zaczynają być widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie76
Polecam dobra, japonska matche... np. freshandgreen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×