Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niepewna-niepewna

jaka ja wlasciwie jestem?

Polecane posty

jestem juz sporo czasu na kafe, ale pod innym nikiem powiedzcie mi, na jaka ja osobe wygladam? czy jestem ladna czy nie? wiem ze to trywialny problem, ale ciekawi mnie co moga myslec o mnie ludzie ktorym wysylam moje zdjecie... a wy? co byscie o mnie pomysleli ? moge sie komus podobac? http://img230.imageshack.us/img230/3218/p40692301wv1.jpg nie chce dzialac link, wiec mozna skopiowac i wkleic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno jestes niepewna
a co dalej to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie niebrzydka...
ale jak juz tu ktos napisal jakas taka niepewna siebie.Ladne masz oczy i mily usmiech.Mysle ze odrobine makijazu, troszke inna fryzurka, odrobinka pewnosci siebie i calkiem interesujaca z ciebie osobka bedzie> acha i podstawa to usmiech...tego nie zaniechaj.. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie, nie naleze do przebojowych osob delikatnie to ujmujac... a z usmiechem to nie bedzie problemu, bo mam go we krwi :) dzieki wielkie za wasze wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666marikaaa
zmień kolor włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
jesteś ładna, ale przydałoby się trochę opalenizny wg mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym drugim linku to jakis photoshop? na tym ciemniejszym zdjeciu bardzo ladnie wygladasz:) jakas taka wyrazniejsza twarz jakby moze zle okreslenie ale mniej schorowana, i wyrazniejsze oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaa
miss world to moze i nie jestes ale do rzeczy jestes naprawde bardzo ładna kobieta i naturalna, a naturalnosc powinna charakteryzowac kobiete, nie za duzo tapety i przerysowania, dbaj tylko o siebie a bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka83333
bez spuchniętego lekko pod oczami i z tą opalenizna naparwde lepiej wygladasz:) powinnaś sie postarać i troche wziąć się za siebie. Na drugim zdjęciu widać że kryje się w tobie piekno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagga
mniej schorowana???? nie dołuj dziewczyny, po prostu bladość często jest kojarzona z jakimś schorzeniem, taki stereotyp, też mam ten problem, więc raz na jakiś czas solarka, balsam brązujący i wtedy słyszę, że ładniej wyglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, zle okreslenie , ale tak mi sie nasunelo patrzac na te 2 zdjecia. sama tez naleze do corek mlynarza i szczerze mowiac jakos nie ciagnie mnie do solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZŁY
Moim zdaniem nie jesteś ani wyjątkowo ładna, ani wyjątkowo brzydka.. jesteś przeciętna.. masz sympatyczny wygląd, wiec pewnie bez problemu zarwiesz jakąś "ciepłą kluchę" na męża (pozwolę sobie zaznaczyć, że tutaj dziewictwo mile widziane)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, biore sie za siebie !!! lece jutro po balsam brazujacy, bo zawsze bylam przeciwniczka solariow, i jakis fajny tusz :) co do wlosow to zawsze bralam pod uwage jedynie rozjasnianie, ale moze wtedy bede bardziej 'rozmyta', moze rzeczywiscire braz lepiej. a co do bladosci, to zawsze taka bylam, choc teraz troche anemia mi wyszla..i ostatnio klade sie bardzo pooozno, stad moze te cienie... btw. ktos tu na nie radzil zel na hemoroidy, moze sprobuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszy zdjęciu jesteś spokojną, miłą dziewczyną...na drugim naparwde jesteś sliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładna. Podobasz mi się - faktycznie, mimo iż do twarzy Ci z bladością, odrobinę ciemniejsza wyglądasz lepiej. No i sporo zmieniają też wybielone zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie druga fotka jest
super...wiec odrobinka naruralnego makijazu Tusz z umiarem troszke cienia policzi musnij pudrem na usta blyszczyk)...troche przyciemnij wloski i bedzie supcio :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój zlepek skojarzen i wyobrazen: kreatywna, uczuciowa, wrazliwa, delikatna, niesmiala, estetka, artystyczna dusza. Sprawiasz wrazenie osoby, której mozna zaufac. Masz urodę takiej malej, słodkiej dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsam to zły pomysł:/ naparwde odradzam. jak ktos jest juz opalony i się posmaruje balsamem to może bedzie fajnie, głębszy kolor skóry itd. ale jak go pacniesz na taką bladą buzię to bedzie nie za miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
"bez spuchniętego lekko pod oczami" gdzie ty to widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój z tą opalenizną
czy wszyscy muszą być opaleni? natura dała jej taką karnację i ma to swój urok, trzymaj się i daruj sobie soarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po chwili namysłu: może nie powinnaś się przyczerniać, a spróbować znaleźć jakiś styl ubierania się, który pasuje. Facetowi przychodzi na myśl tylko \"królowa śniegu\", ale na pewno żmije z kafeterii coś Ci doradzą. Niekidy nawet może życzliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×