Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga 17

Jaką witaminę B Complex polecacie?

Polecane posty

Gość Kinga 17

Lekarz zalecił mi branie B Complex. Nie wiem, która najlepsza i ktora wchłania się najlepiej. Może jest tu ktoś po farmacji albo pasjonat leków, aby mi polecić odpowiednią? Mam niedobory witamin z grupy B, nie chce kupować byle czego. Z góry dziękuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble ble llble
Wszystkie witaminy B-complex w aptekach mają taki sam skład. Bierz najtańsze. Syntetyczne witaminy z grupy B wchłaniają się w 15-20kilku procentach dlatego na opakowaniu zawsze jest napisane by brać kilka tabletek dziennie. Jeśli masz troche kasy mozesz kupić to : http://www.doz.pl/apteka/p55994-Formula_witamin_B-komplex_50_kapsulek_50_sztuk albo http://www.doz.pl/apteka/p52321-Special_Two_tabletki__90_szt ogromne ilości wiec na pewno leczniczo zadziałają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy_kot
Nie wszystkie są takie same - są w różnych dawkach oraz maja różne formy witamin. Ja polecam b complex z firmy Solgar. Bez śmieciowych dodatków, duza dawka i dobrze sie wchłania. Wystarczy porównać w aptece z innymi preparatami. Dość droga, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalety leczenia terapią hipertermii onkologicznej ogólnoustrojowej: 1. Zwiększa skuteczność chemioterapii i radioterapii. 2. Redukuje negatywne skutki chemioterapii i radioterapii. 3. Systematycznie uszkadza białka i nici DNA nowotworu. 4. Aktywuje układ immunologiczny do walki z rakiem. 5. Oddziałuje na guz pierwotny oraz ogniska przerzutów nowotworowych. 6. Działa przeciwbólowo. 7. Jest nietoksyczna, nieinwazyjna, bezbolesna. 8. Podnosi jakość życia chorego. 9. Obniża ryzyko powstawania przerzutów. www.BialaOnkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra jest Witamina B-complex od ALiness. Ma dobry skład. Warto spróbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bralam z firmy Nature's Plus Mega b150 zamawialam Jak bylam w uk ale widzialam juz kiedys ze jest na allegro. Tam to byl jedyny taki kompleks ktory mial zawartosc kazdej wit z grupy Po 150mg. Bardzo mi pomogl, wiecej energii, lepsze samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katimati

Najlepsza jest podobno Dr Enzmana B- komplex mse. Droga ale mój ginekolog mi ją polecił i rzeczywiście porównując skład z innymi jest świetny. Podkreślam, że nie jestem lekarzem, opieram się na opinii mojego ginekologa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×