Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BlackAngel19

Jaki depilator najlepszy?

Polecane posty

Gość BlackAngel19

Braun czy Phillips? Waham się między Braun 3170 Soft Perfection a Phillips HP 6400 Satinelle. Cena jest naprawdę przystępna tylko zależy mi aby wyrywał włoski z cebulkami i żeby dało radę przyzwyczaić się do bólu. W grę wchodzi także BRAUN Silk-pil Xelle 5180-ma 40 par pęset więc może jest dokładniejszy? Zaznaczam, że to mój pierwszy depilator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackAngel19
Halooo-czy ktoś może pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci odpowiem tak
na tyle na ile wiem. Philips ma dyski, a braun - pęsety. Metodą prób i błędów musisz sprawdzić, co dla ciebie będzie lepsze. Ja akurat używam na zmianę, ale wolę pęsety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackAngel19
dzięki za odpowiedź:) ktoś jeszcze się może wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm też się właśnie waham, a naprawdę zależy mi na dobrym depilatorze bo już mnie wkurza bawieniem się kremem do depilacji, dużo kasy na to schodzi a wolałabym już chyba wydać raz a porządnie i mieć na kilka ładnych lat. Nad tym się zastanawiam bo jest w tym sklepie w dobrej promocji: http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=74&prod=58702 ktoś miał może ten model i coś mi o nim więcej powie? Jak długo w ogóle skóra pozostaje gładka po depilatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_heart
oj ja mam tak że jeśli chodzi o depilatory, że nie mogę się zdecydować na jeden jakiś taki bardziej konkretny, a zbieram się do zakupu już chyba ze dwa lata, a co rusz to jakieś nowe modele wchodzą i wariuję nie wiem co mam wybrać. A co myślicie o tym co można się depilować pod wodą, ma któraś taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depilator ma to do siebie, że niestety nie jest bezbolesny. osobiście wydaje mi się, że lepiej zainwestować w dobrą depilację laserową (u fachowców!! nie jakieś zakupy grupowe itp!) proponuję zajrzeć sobie na stronkę studio laser, mają fajnie opisane te swoje zabiegi, także nie ma strachu, bo wiadomo co cię czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są teraz podobno depilatory laserowe, brauna, philipsa, i rio laser, poczytaj sobie tutaj o nich: http://depilatorlaserowy.like.pl/ , myślę że wśród tych marek na pewno znajdzie się jakis wypasiony depilator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edwinaN
Usuwanie włosków depilatorem nie ukrywajmy jest dość bolesne, ja mam Brauna od paru lat i jest ok, kwestia przyzwyczajenia. Obecnie jest już tyle modeli i dostawek, że można się pogubić.. http://www.guki.pl/jaki-depilator-kupic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybór masz mega szeroki, w sumie taki, że można się pogubić. Ja niestety jestem laiczką w takich sprawach, więc zawsze czytam różne poradniki dostępne w internecie. Jak szukasz depilatora to możesz zajrzeć np. http://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac-depilator/449/ może Ci pomoże ten poradnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba własnie zgodze sie z Wami, bo tez tak uważam ze Braun to naprawde najlepszy z depilatorów i jesli wybierać to własnie ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOla123
A korzystał ktoś może z depilatorów remingtona? Mam z tej firmy lokówkę, prostownicę i suszarkę i są rewelacyjne. Właśnie się przymierzam do kupna depilatora i się zastanawiam też się nie zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Braun jest jak najbardziej ok, i przyznam ze jesli mialabym polecac Wam dziewczyny to na pewno silk epil9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RedSonia
A ja mam Panasonika (z pięknej serii ombre) i uważam, że tylko on :) A serio jest dobry, działa na sucho i na mokro i w opcji na mokro jest naprawdę mało bolesny. Mój najlepszy depilator ever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo starego Brauna od około 10 lat i jest używany tak raz na trzy tygodnie, ani razu się nie zepsuł, ani razu nie był w naprawie, może nie jest już nowoczesny, ale swoje zdanie spełnia i na razie nie planuję zakupu nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tego brauna i u mnie super sprawdza. Nie wiem jak jest z philipsami bo ten braun to mój pierwszy. Ale nie zamierzam na razie wymieniać i próbować z innymi ;) www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam od niedawna braun face i nie moge powiedziec nic zlego, miał wyrywac krotkie wloski- wyrywa:) fajna jest wymienna końcówka ze szczoteczką do oczyszczania twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam panasonica z wymiennymi nakładkami. To bardzo wygodny sprzet. Fajna opcja z nakładka masującą stopy oraz depilacją na mokro, ogólnie sprzęt bardzo dobrze spełnia wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego Panasonica. Bardzo porządny, ani razu się nie zepsuł, choć zaliczył kilka upadków. ;P depilacja wygodna i dokładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze używałam Brauna. Teraz mam Braun Face, usuwa włoski na twarzy, nawet te króciutkie. Fajny bo nawet ma nakładki do mycia twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka28
to jak wygląda depilacja dyskami???? też wyrywa włoski jak pęsety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o depilację to ja zdecydowanie polecam zabieg laserem w profesjonalnym studiu, dzięki temu mamy pewność co do jego wysokiej skuteczności, np salony Denique bez problemu wykonują taki zabieg w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laserówka
Depilacja laserowa też boli niestety ..... Próbowałam i efekt mnie nie zadawala .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup jej coś do włosów. No albo ewentualnie jakis depilator jeżeli używa ;P kobietki się z takich prezentów cieszą, a z kosmetykiem możesz nie trafić, zajrzyj na avans.pl tam widziałem dla lasek taki zestaw do pielęgnacji paznokci, myślałem by mamie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×