Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaki dobry psycholog w Szczecinie

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was jest ze Szczecina? Czy możecie mi polecić dobrego psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci psycholog?Chcesz żeby ci udowodnił że jesteś nienormalna? Czasem wystarczy jedna rozmowa z obcym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleneczka8
Ja swego czasu chodziłam do gabinetu psychoterapii pod Zegarem. Znajduje się na ulicy Mickiewicza 32. Blisko centrum tak więc łatwo jest trafić. Chodziłam tam swego czasu z problemami z nerwicą. Żałuję,ze nie wybrałam się wcześniej ponieważ choroba naprawdę utrudniała mi funkcjonowanie w społeczeństwie ( nerwica lękowa - dochodziło do tego,że niekiedy bałam się tego,ze będę się bać. totalna paranoja). Gabinet z polecenia dobrej znajomej tak więc pocztą pantoflową. Tutaj: http://gabinetpsychoterapiiszczecin.pl/ jest ich strona, możesz poczytać sobie o metodach przez nich stosowanych oraz ewentualnie zapisać się na wizytę. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzosowe pole
Ja obeszłam w szczecinie wielu psychiatrów i psychologów. Mam problemy z lękiem, dokładnie postawiono diagnoze lęk społeczny który sprawia że nie moge życ normalnie, bałam sie wychodzić do sklepu, paraliżował mnie strach na spotkaniach ze znajomymi. Dodatkowo łapała mnie depresja. Naprawde było cieżko :( Spośród lekarzy na których natrafiłam moge polecić 2 osoby - pani dr Karmazyn która mnie szybko wyprowadziła na prostą i krótko mówiąc postawiła na nogi. A drugi dr Mączyński - psychiatra, tez ma dobre podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy są na tym forum jakieś kobietki, które chciałyby się spotkać? Czasami oprócz psychoterapii lepiej wygadać się przed kimś obcym, ja od września walczę z napadami lęku, a od listopada uczęszczam prywatnie na psychoterapię w centrum miasta. Ze względu na koszta mogę sobie pozwolić jedynie na 1 wizytę w miesiącu, ale psycholog konkretna, więc gdyby ktoś był zainteresowany chętnie podam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profesjonalne podejście ma pani Pola Szarwiło - Węgielska z gabinetu na Swarożyca. Terapia kosztuje u niej 80 zł dla jednej osoby. Chodzę do niej od paru tygodni, mamy jedno spotkanie tygodniowo. Polecam. Psychoterapia to pomoc długofalowa, przynosi lepsze efekty, niż zwykła konsultacja psychologiczna, która jest formą pomocy doraźnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko, ale ciężko się do niej dostać. Ma napięte terminy. może z czegoś to wynika. Ja idę do niej za tydzień z nastoletnią córką. Już mi na głowie wchodzi. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi specjaliści w Szczecinie pracują w centrum psychologiczno - terapeutycznym www.carpediem.szczecin.pl, miałem okazję uczęszczać do nich wielokrotnie w związku z licznymi przypadłościami, które trafiły mi się w życiu i z pomocą tych lekarzy powoli udaje mi się wyjść na prostą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Karolinę Drelich - psycholog i psychoterapeuta. Byłam u niej na terapii ponad rok. Wiedzę ma ogromną, jest bardzo kompetentna, cierpliwa i życzliwa. Czułam jej pełną akceptację nawet jak mówiłam o sprawach dla mnie wstydliwych, trudnych. Ma świetne riposty, jest bardzo spostrzegawcza, skłania do refleksji, umiejętnie naprowadzała mnie na właściwy tor. Było warto, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dlugo trwa taka wizyta? czy trzeba opisywac swoje przejścia? mam trudności z pisaniem. piszę chaotycznie bo myśli uciekaja więc nie wszystko bym napisala co mnie gnebi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alewegerd
Ja osobiście mogę wam polecić Panią Pole Szarwiło-Węgielska, chodze do niej regularnie i lepiej się czuję, bardzo dobrze na mnie wypływa. Miałam problemy nerwicowe, ale po terapiach z Panią Polą czuję się znacznie lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abc.forum.gazeta.pl/szukaj/forum/dobry+psycholog+szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argan
Miałam nerwicę i poważne kłopoty z zasypianiem. Sporo pracy kosztowało mnie wyjście na prostą. Po drugiej serii terapii mogę powiedzieć - wygrałam z tym :-) . Kończę terapię u dr Sylwestra Kowalskiego. Przyjazne podejście i duże wsparcie dało mi to o czym kiedyś nawet bałam się marzyć. Jeśli ktoś ma kłopoty ze snem i nerwami to z czystym sumieniem mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłem na terapii u p. Karoliny Drelich. Początki były trudne bo psychoterapeutka naprowadzała mnie na tematy, o których nie bardzo chciałem słuchać. Empatyczna ale też szczera za co bardzo ją cenię. dzisiaj inaczej patrzę na swoje problemy, nauczyłem się dużo o sobie, wrócił optymizm i sens. Psychoterapeutka godna zaufania, kompetentna, skuteczna, widać że wie co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, w tym i psychiczne, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Jeśli ma dolegliwości małe dziecko, oznacza to że rodzic powinien popracować nad sobą. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gorąco polecam Monikę Glapiak, kompetnetna, profesjonalna, życzliwa, cierpliwa! Bardzo mi pomogla w trudnych chwilach! Namiary: www.psychoterapia-monikaglapiak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez problemu można znaleźć terapeutę za pomocą wyszukiwarki szukamterapeuty.pl , wiadomo dobrze iść do takiego z polecenia ale jeśli nie znajdziesz to wyszukiwarka na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam, że już nic mi nie pomoże. Byłam u kilku psychologów, psychoterapeutów i nic. Dostawałam leki a czułam się coraz gorzej. I myślę, że tak jak wiele osób zaczęłam myśleć, że już nigdy nie będzie lepiej. Nie wstawałam do pracy, rozstałam się z partnerem. Wtedy trafiłam do p. Klaudii. Miła, konkretna, cierpliwa. I nie wiem czy to tyko ona, czy ona plus moja praca, ale dziś jest cudownie i spodziewam się dziecka z moim przyszłym mężem. A leki poszły w odstawkę. Może komuś również pomoże. https://www.znanylekarz.pl/klaudia-sujecka/psycholog/szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika388
Zerknijcie sobie koniecznie tutaj https://psychomedic.pl/psychoterapia-przez-skype . Jest tam ciekawa propozycja dla tych, którzy z różnych powodów nie chcą się wybrać do stacjonarnego gabinetu. Można tam skorzystać z terapii przez Skype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Panią psycholog www.psychologdlaciebie.com ze Szczecina, bardzo mi pomogła, dzięki niej wyszłam z depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasss
W Szczecinie w Centrum Psychologicznym na Swarożyca przyjmuje Pola Szarwiło – Węgielska. Mogę tę kobietę polecić. Ma dobre podejście, rzeczywiście słucha człowieka i potrafi doradzić. Ja jestem pod jej opieką już od roku i wszystko zmierza w dobrym kierunku. Terapia pozwoliła mi się pozbierać po rozstaniu z mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z tym SGPP? Ja tez słyszałem od kilku osób, ze polecają. Ile kosztuje wizyta i jak często trzeba chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×