Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamilka19909

Jaki Inhalator?

Polecane posty

Gość Kamilka19909

Witajcie, dzień dobry wszystkim. Zastanawiam się nad kupieniem inhalatora do domu i na ceneo widzę że często podpowiada mi taki model jak Sanity Pro. Co o nim myślicie, wart swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaiii
Przymierzam się od dłuższego czasu też żeby kupić inhalator i Pro na pewno biorę pod uwagę jako jeden z kilku. Także jakby ktoś mógł napisać jakiś feedback na jego temat to byłoby fajno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darutakozak
No hej. Ja używam tego inhalatora jakoś trzeci miesiąc i nie jest źle. Bardzo mi tutaj odpowiada że można sobie łatwo tempo inhalacji regulować i tak samo wielkość cząstki to bardzo ułatwia sprawę zwłaszcza przy mojej córce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka19909
Kupiłam internetowo ten inhalator i jak tylko kurier przyjdzie i już będę fizycznie miała automat to postaram się Wam napisać jakie wrażenia, jak kształt, części itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka19909
Inhalator już mam, wczoraj był kurier. Wszystko w porządku z automatem, jest skompletowany, nie brakuje żadnych elementów. Szybko pracuje, rzeczywiście inhalacja nie zajmuje dużo czasu. https://zapodaj.net/61f6a58d18b38.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy inhalator Baby niedawno i zdaje egzamin. Bezpieczny i wygodny dla dzieci, ale też my z mężem sobie możemy tutaj z mgiełki skorzystać choćby po to żeby śluzówkę nawilżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę też Baby zwłaszcza przy mniejszych dzieciach. Wszystko w tym modelu jest dopasowane pod dzieci od kształtu zaczynając (bez ostrych krawędzi) przez końcówki (smoczek) aż po samą pracę kompresora (bez hałasu i bez strat leku). Nam się korzysta jak na razie bardzo wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Pro sugerując się opiniami w sieci i nie żałuję. Rzeczywiście intuicyjna prosta obsługa – inhalatora i tak samo irygatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że warto mieć jakiś bardziej wszechstronny inhalator niż jakiś najprostszy jaki tylko jest w sprzedaży. My kupiliśmy z mężem model Novama Familino Pro włoskiego Flaem. Tutaj poza samą inhalacją jest tez możliwość oczyszczania nosa i zatok. Sam inhalator radzi sobie jak trzeba podać lek na górne partie dróg oddechowych i tak samo na dolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara

Kupiłam  Pro namówiona przez moją bliską znajomą która pracuje jako pediatra także jak najbardziej był to wybór z polecenia a nie w ciemno. Jestem zadowolona z działania. Szybka wygodna dopasowana inhalacja dzięki regulacji prędkośći i regulacji wielkości leku. Im mniejsza cząstka tym lek może dotrzeć głębiej w drogach oddechowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara

Myślę że jeśli chodzi o inhalatory dla dzieci a zwłaszcza dla niemowlaków to Baby będzie dobrym wyborem. Nam się sprawdza w każdym razie. Wygodny smoczek delikatny dla podniebienia i dziąseł maluszka. Sama inhalacja nie boli, nie jest jakoś uciążliwa i męcząca, no i w tym akurat modelu jest cicha i nie trwa długo.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda
Dnia 27.12.2018 o 12:43, Gość tamara napisał:

Myślę że jeśli chodzi o inhalatory dla dzieci a zwłaszcza dla niemowlaków to Baby będzie dobrym wyborem. Nam się sprawdza w każdym razie. Wygodny smoczek delikatny dla podniebienia i dziąseł maluszka. Sama inhalacja nie boli, nie jest jakoś uciążliwa i męcząca, no i w tym akurat modelu jest cicha i nie trwa długo.


 

Również mogę się pozytywnie wypowiedzieć na temat Baby. Wydajna, nieuciążliwa dla malucha inhalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Mam podobne spostrzeżenia. U nas też z Baby korzysta głównie córka i wcale się aerozolu nie boi, nie ma żadnej histerii i lamentu, sama wręcz dopytuje o mgiełkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Ja nie miałam pojęcia jaki inhalator kupować i dlatego korzystałam z podpowiedzi w aptece, tak trafiłam model Pro, nie był tani, ale cała rodzina może używać więc myślę, że będzie to dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×