Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlkihaaa

Jaki kolor pomadki powiekszy usta?

Polecane posty

Gość mlkihaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlkihaaa
jasny, czyli np rózowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mieszane uczucia
no jasniutki rozowy ale taki nie swinkowaty tylko jak Brigite Bardot, moze byc tez jakis jasny bezyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlkihaaa
a czerwona? wydaje mi sie ze kolor zcerwony tez chyba powiekszy? bo np. jak zakładamy jakis ciuch czerwony typu spodnie itp. to przeciez ten kolorczerwony nie wyszczupla a wrecz pogrubia, poszerza...wiec jak?ja mam kolezanke co ma szerokie usta i jak wymaluje szminka zcerona to jeszcze bardziej szersze ma te usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh
ja bym czerwona nie malowala ale sluchaj-przeciez mozesz wyprobowac testery roznych szminek i spradz sobie w ktorej ci dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlkihaaa
piszesz ze błyszczaca? a moze byc matowa a na nia ewentualnie błyszczyk? a czy moze byc sam błyszczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlkihaaa
no ja dopiero zaczynam sie malowac;)..a czym sie roznią błyszczyki od pomadek(np.pomadek perłowych?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerowny nie powiększa ust
jeżeli Twoja kolezanka ma pełne, wydatne usta to w czerwonej szmince, po prostu są bardziej wyraziste a niekoniecznie większe. Jasne powiększają, już ktoś tu o tym słusznie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhhhhhhh
no mozesz nalozyc bezbarwny bluszczyk na srodek dolej wargi na pomadke-optycznie powieksza matowa jasna szminka-fajnie wyglada do makijazu w stylu lat 60-tych pomadki perlowe to pomadki perlowe :) zobacz w sklepie co to oznacza, blyszczyki to blyszczyki-z reguly plynne z gabeczka, przejrzyj sobie te kategorie na Damskiej Torebce na glownej stronie kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlkihaaa
wiec wychodzi na to ze zcerwony powieksza ale tylko jak ktos ma wyraziste usta, pełne..tak? a jak ktos ma waskie to zweza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
perłowy - o ile nie masz zmarszczek, bo kolor z tym efektem jeszcze bardziej je uwydatnia.... jak masz zmarszczki - kolory naturalne, troche w brzoskwinie, a na to bezbarwny blyszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie badz upierdliwa
idz sobie do rossmanna tam sa lustera testery i chusteczki to scierania, wymaluj sie czym chcesz i zobacz w czym ci dobrze bo nie bedziemy przerabiac wsyztskich kolorow w zaleznosci od wielkosci ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko byłoby pieknie
najlepszy sposób na optyczne powiekszenie ust, to na środku umalowac je troszke jasniej niz w kacikach i na sam srodek nalozyc blyszczyk... jesli beda na srodku jasniejsze i blyszczace, optycznie stworza wrazenie bardziej wypuklych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlkihaaa
ale o jakich zmarszczkach mówisz....na ustach zmarszczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ogolnie, na twarzy... a jesli masz kolo ust to tym bardziej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im bardziej jaskrawy kolor-a czerwony jest najbardziej jaskrawy- tym mocniej podkresla naturalny ksztalt ust. a wiec tylko osoby o pieknych ustach powinny malowac je na czerwono. usta za male lub waskie beda jeszcze wezsze,usta zbyt wypukle lub za duze beda jeszcze wieksze. najlepiej bedziesz wygladala w bezu lub rozu-zaleznie od Twojego typu urody.a czy szminka perlowa czy blyszczyk to juz zalezy od reszty makijazu i ubrania...jak ktos madrze zasugerowal-wyprobuj testery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietrudno się chyba domyślić
ze to młoda dziewczyna jest więc jakie zmarszczki? Proponuję jakis błyszczyk, one są zazwyczaj jasne, a odcień musisz już dopasować do swojej urody, jak ktoś napisał - do drogerii i popróbuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
k..... sorry, nigdzie nie powiedziala czy ma 20 czy 50 lat... ;/ wiec trudno sie domyslic, wiesz ? poza tym nawet mlode kobiety ktore nieprawidlowo dbaja o skore maja zmarszczki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam nie powiedziałam
ile mam lat..mam 22 lata ale dopiero zaczynam sie malowac, dziekuje Wam za zainteresowanie topikiem i za porady:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jaki kolor, tylko konturówka. ;) No, może najlepiej sprawdzi się coś blisko naturalnego koloru ust, może 1-2 tony ciemniejsze. Ale jak ładnie (nieprzesadnie!!!) obrysujesz usta kredką, to nawet mocna czerwień będzie wyglądać ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietrudno się chyba domyślić
moze Tobie trudno się domyslić, jak dla mnie to oczywiste, że to młoda dziewczyna, no sory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bardzo pelne usta
i nie raz nie maluje wcale zapominam poprostu a i tak mam widoczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anusi do
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anusi do
chodzilo ci chyba o 2 tony jasniejszego koloru a nie ciemnjeszego..bo ciemny kolor zweza optycznie usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniaczkapl
moim zdaniem matowa , lekki róż taki pudrowy ;) choć czerwony też powiększa zależy ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazyna1986

Ja robię tak, że nakładam najpierw matową pomadkę, a na środek ust gloss magic z eveline, to jest lakier do ust, bardzo dobry zresztą. W ten sposób usta są matowe, eleganckie, ale jest błysk, który optycznie je powiększa. Można je obrysować też konturówką w odpowiedni sposób, to też dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×