Odpowiedz na ten temat

Jaki krem do DEPILACJI INTYMNEJ polecacie?

• Cent-Korona-Euro 2009.06.26 [18:48]
    A z jakim macie przykre doświadczenia? Czy taki krem usunie krótkie włoski? Albo mocne?
  • Mysiapysiac 2009.06.26 [18:54]
    Też popieram pytanie oczko.gif !

• Ewelina Cracow 2009.06.26 [18:57]
    Jakieś z veeta moze są... Ja wole miec kłaczki usmiech.gif
  • 100 pewnosci 2009.06.26 [20:01]
    do depilacji intymnej nie powinno si stosować kremów.
  • kasiakasiakasiak87 2009.06.26 [20:56]
    nie veetusmiech.gif jest o wiele tanszy i rewelacyjny Bielenda - Vanity - krem do depilacji ciała, twarzy i bikini 8złusmiech.gif rossmann
    zero podraznien, tylko tzreba trzymac ok 10 minut a nie 6 jak pisze na opakiwaniu
  • kostaryka1215 2009.06.26 [23:09]
    ja ostatnio wypatrzyłam w portalu esentia.pl , z którego zamawiam kosmetyki krem typowo do depilacji strefy bikini i jako że lubię takie nowinki to zamówiłam. U mnie się sprawdził. Łatwo się dał nałożyć, więc opakowanie wychodzi dość ekonomicznie. Trzymałam 7 minut i efekt rewelacyjny. Oczywiście kem do depilacji jest sprawą indywidualną i trzeba dopasować do siebie, ale ja jestem zadowolona, więc mogę polecić usmiech.gif Cena też znośna, a jako że zamówiłam przy okazji jeszcze parę innych rzeczy, bo mają duży wybór, to koszty przesyłki odpadły, więc stwierdzam, że było warto. To jest ten właśnie krem:
    http://esentia.pl/Sally_Hansen_Depilator_w_kr emie_do_bikini_p40372.htm

• polecam krem EVELINE 2009.06.26 [23:23]

• taka sobie lala 2009.06.26 [23:30]
    Ja polecam krem z Joanny Sensual do depilacji pach rąk i okolic bikini.
  • krem do depilacji bikini 2010.05.23 [11:51]
    Z doświadczenia wiem, że kremy są różne i różnie działają, nigdy za nimi nie przepadałam, bo oprócz nieprzyjemnego zapachu często albo podrażniały skórę, albo nie usuwały wszystkich włosków, których chciałam się pozbyć. Dlatego wychodzę z założenia, żeby albo eksperymentować z różnymi kremami (dobieranymi oczywiście dla siebie, pod kątem potrzeb czyli np. do depilacji nóg, twarzy, albo do depilacji skóry wrażliwej) i w ten sposób wybrać krem najodpowiedniejszy, albo odżałować parę złotych i kupić krem jak najlepszej marki. Kremy droższe mają lepiej dopracowane formuły, są łagodniejsze dla skóry, a skuteczniejsze w usuwaniu zbędnych włosów. Niektóre z nowoczesnych kosmetyków mogą też opóźniać i osłabiać porost włosów, co nie jest bez znaczenia jeśli komuś zależy na wygodzie i bardziej długotrwałych efektach, zresztą takie dodatkowe działanie kremu może też przełożyć się na całkiem konkretne oszczędności, bo skoro używamy go rzadziej to i koszt zakupu droższego specyfiku rozkłada się w czasie, tak że taki zakup może być nieco korzystniejszy.
    Ja polecam kremy do depilacji Veet - jest ich bardzo dużo na rynku i są przeznaczone dla różnych potrzeb i do różnych depilacyjnych zadań, albo uniwersalny krem do depilacji Revitol, spr. http://www.kremdodepilacji.com.pl , który niestety jest droższy, ale za to i bezpieczniejszy i skuteczniejszy od większości kremów na rynku, poza tym ma też składniki, które opóźniają porost włosów. Tego kremu można też użyć do depilacji intymnej - w jej przypadku wybierać należy tylko takie specyfiki, których producent wyraźnie zaznaczył, że się do tego rodzaju depilacji nadają. W żadnym wypadku nie używać do depilacji miejsc intymnych (a nawet bikini) specyfików przeznaczonych do nóg lub depilacji pod pachami. Skóra na bikini i w strefach intymnych jest znacznie delikatniejsza - cieńsza, bardziej ukrwiona i znacznie lepiej unerwiona - trzeba uważać, ale nieprawdą jest, że żaden krem nie nadaje się do depilacji intymnej. Na rynku jest ich całkiem sporo.
    A jeżeli nie dobry krem to wosk do depilacji, który daje jeszcze lepsze efekty. Tyle że obsługi wosku trzeba się najpierw nauczyć, co oczywiście wymaga pewnej cierpliwości.
  • halinkaKowals 2013.01.27 [19:39]
    Koniecznie spróbuj tego http://www.revitolhairremoval.pl Działa fascynująco i warty ceny jezyk.gif heeej
  • gość 2014.06.11 [23:45]
    Cyjanopan, w każdym sklepie kupisz smiech.gif
  • gość 2014.07.17 [09:15]
    mnie te z drogerii zaczęły podrażniać, nie wiem dlaczego. Dopiero ten z vitalab.pl/414,stop-grow.html jest ok. Nie mam po nim zaczerwienionej skóry, a włoski są usunięte. Bo kremy delikatne dla skóry wrażliwej często niedokładnie depilowały.
  • agnieszka851 2014.07.18 [12:57]
    Ja nie kupuje specjalnie kremu do depilacji intymnej, używam tego co do wszystkiego, a że veet jest najlepszy to już swoją drogą, teraz mam zamiar spróbować tego pod prysznic.
  • AnkaK18 2014.07.18 [14:16]
    Ja używałam już parę razy tego kremu Veet pod prysznic i jestem z niego bardzo zadowolona. No i jest również do depilacji bikini wiec nie trzeba kupować osobno oczko.gif
  • gość 2014.08.27 [20:35]
    a u mnie najskuteczniejszym okazał się krem do depilacji Stop Grow. Na początku nie chciałam go kupować bo uważałam, że jest za drogi, ale jak pojawiło się u mnie trochę dodatkowego grosza postanowiłam zaryzykować i jestem w szoku, wszystkie poprzednie kremy to badziewie, a on jest dodatkowo bardzo wydajny i starcza na długo. Info o nim znalazłam na vitalab.pl/414,stop-grow.html Uważam, że jest świetny!
  • gość 2014.12.11 [15:05]
    zaden
  • gość 2015.06.23 [09:34]
    Eveline z olejkiem arganowym
    nie podrażnia
    szybki
    skuteczny
    i ta gładkość oczko.gif
    i cena rewelacyjna
  • trafiłem tu przypadkiem 2015.07.03 [07:44]
    Polecam się nie depilować intymnie
  • wpadłam tu przypadkiem 2015.08.26 [23:20]
    Witajcie, babeczki usmiech.gif I pomóżcie dobrać taki krem, który, gdy przypadkowo dostanie się w te najbardziej delikatne miejsca, nie podrażni skóry? Dotąd używałam jedynie maszynek do golenia, ale jestem już zmęczona tym zabiegiem, a nie ukrywam, że nie znoszę włosków w tamtych okolicach i skutecznie wszystkie staram się usuwać. Odrastanie to katorga, więc golę się praktycznie codziennie. Laser w moim przypadku nie wchodzi w grę, pozostają więc zwykłe metody. Który krem, ogólnie dostępny, jest najdelikatniejszy, a zarazem najbardziej skuteczny?
  • gość 2015.09.29 [19:41]
    kiedyś stosowałam kremy i depilator na zmianę , teraz odkryła pastę cukrową i choć trochę trzeba się z nią napracować( ugniatanie w dłoniach aby się uelastyczniła) jest jak dla mnie najskuteczniejsza- ważne zrywać z włosem!!!, po tym delikatna emulsja provag nawilżjąca i odbudowująca florę bakteryjną i gotowe na 3 tygodnie
  • gość 2015.10.31 [17:13]
    mnie z tą pastą cukrową idzie nie najlepiej , dlatego zostałam przy depilatorze , natomiast ta emulsja provag jest naprawdę extra- no i cena ok .
  • Jannc 2015.11.16 [15:29]
    Ja podczas wakacji próbowałam pasty cukrowej, ale u mnie się nie sprawdziła. Podrażniła, źle wydepilowała (zostawiła wiele miejsc z włoskami) i bardzo ciężko mi się nią było posłużyć. Na nogi jest ok, ale do miejsc intymnych dużo bardziej polecam delikatny krem depilujący. Fajny jesy z Veet z pasłem shea bo nie dość, że skuteczny to jeszcze nie zostawia podrażnień. Chodzi mi o ten: http://www.rossmann.pl/Produkt/Veet-Natural-I nspirations-krem-do-depilacji-maslo-shea-skora-normalna-i-su cha-100-ml ,360089,1702,5570
  • gość 2016.03.13 [17:30]
    Próbowałam wszystkiego tylko nie lasera (brak środków). Pasta cukrowa, wosk, maszynka i kremy chyba od wszystkich możliwych producentów. Pasta, wosk to był ból nie do wytrzymania szczególnie w tych delikatnych miejscach.Maszynka dawała dobry rezultat, ale na krótko, potem włoski odrastały mocne i gryzące. Teraz używam tylko kremy do depilacji i miałam chyba już wszystkie dostępne na polskim rynku Veet, Ziaja, Perfecta, Bielenda i Eveline. Wszystkie oprócz Bielendy miały ostry, drażniący chemiczny zapach. Obecnie używam już tylko Bielendy, ale do depilacji nóg czy rąk inny krem, a do depilacji bikini, pach i twarzy tez inny, delikatniej działający. Nie mam podrażnień, skóra po depilacji jest gładka i zadbana.
  • gość 2016.04.25 [07:34]
    Depilacja rąk to idiotyzm. Chyba, że jest się szympansicą.
  • gość 2016.04.25 [07:59]
    dla mnie tez najlepszy jest eveline różowy, veet byl dla mnie kiepski i droższy . Eweline kosztuje na promocji w rossmanie chyba 6,99 i trzeba potrzymac go 10-11 min - nie dluzej nie krócej (PRZYNAJMNIEJ W MOIM przypadku). Stosuje go kilka lat jest naprawde świetny
  • Ziomek P 2016.05.11 [17:09]
    Ja też popieram to usmiech.gif
  • princessjasmine 2016.05.11 [17:20]
    Bielenda Awokado!! najlepsza
  • Karina912 2016.06.20 [11:00]
    Ja ostatnio zakupiłam sobie coś takiego:
    http://www.cosnet.pl/artykuly-i-akcesoria-kos metyczne/depilacja/wosk-do-depilacji-z-rolka-szeroka-azuleno wy-100ml.html
    I depilacja wyszła zaskakująco dobrze - zwłaszcza jeżeli ma sie do tego dobry olejek. No i rolka wydaje mi się lepszą alternatywą niż plastry usmiech.gif
  • Hiacynta44 2016.06.23 [11:19]
    @Karina912
    Też polecam wosk z tej serii, ale mi osobiście bardziej przypadła do gustu wersja miodowa
    http://www.cosnet.pl/artykuly-i-akcesoria-kos metyczne/depilacja/wosk-do-depilacji-z-rolka-szeroka-miodowy -100ml.html
    Skóra jest po nim o wiele delikatniejsza smiech.gif
  • gość 2017.01.27 [09:10]
    z kurzego g****a
  • vegas123 2017.02.18 [13:12]
    Ja do kremow nie jestem przekonana, bo one nawet nie do konca daja rade wloskom na nogach jezyk.gif Zdecydowanie wole maszynke usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...