Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza29.

Jaki krem ożywi zmęczoną,szarą twarz?

Polecane posty

Gość Iza29.

Co polecacie z własnego doświadczenia ? Po zimie moja cera nie wygląda ciekawie, szara zmęczona. Mam cerę mieszaną bez niedoskonałości. Znalazłyście jakiś krem,fluid warty wydania pieniędzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdd
ziaja-kuracja przeciwtrądzikowa - bardzo fajnie nawilża i kosztuje tylko 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o-la=j
olay, promienny blask. moja cera lepiej wyglada po stosowaniu tej emulsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza29.
Mam taką bazę,którą nakładam na krem.Ale teraz szukam kremu ,który spełni funkcję kremu i rozświetlacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza29.
Właśnie chcę kupić jakiś krem bądź emulsję żeby nawilżyć skórę i nadać jej ładny koloryt. Na co dzień nie maluję się fluidem,pudrami bo nie mam czego maskować. Ale za to z chęcią chciałabym kupić krem,który nada skórze ładny,zdrowy kolor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum z wit. C rano, kwasy wieczorem, do tego coś z niacynamidem w ciągu dnia. O ziajach zapomnij, tyle warte ile kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza29.
Mrowa teraz jest już dużo słońca. Ja osobiście dużo czasu spędzam na powietrzu czy nie trzeba wiosną/latem uważać na kwasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filtr warto stosować zawsze, bo to część profilaktyki przeciwzmarszczkowej ;) A kwasy zależy jakie, migdałowy nie uwrażliwia skóry na słońce, a działa jak potrzeba: Efekty stosowania kwasu migdałowego: *zmniejszenie grubości warstwy rogowej i normalizacja keratynizacji - skóra uzyskuje gładkość i ładny, świetlisty koloryt; *wzrost spoistości i zwartości głębszych warstw naskórka; *zwiększenie grubości warstwy twórczej naskórka, wzmocnienie skóry; *odbudowa i reaktywacja postarzałej skóry; *wzrost nawilżenia naskórka, a w efekcie uelastycznienie go i ujędrnienie; *regeneracja skóry z fotouszkodzeniami i przebarwieniami posłonecznymi - depigmentacja; *regulacja poziomu łoju; *własności antybiotykowe - likwidacja bakterii Staphylococcus aureus, Bacillus proteus, Escherichia coli i Aerobacter aerogenes oraz przeciwdziałanie niecystowemu trądzikowi zapalnemu. http://mazidla.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new.tpl&category_id=8&product_id=109&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość source789000
u mnie ladnie dziala dieta, ruch na swiezym powietrzu i pare kropel plynnej wit C wymieszane z jakimkolwiek kremem na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza29.
Polecicie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biowax szampon
ja polecam Vichy Aqualia Antiox świetny krem, w wersji do cery suchej oraz do mieszanej, mi baaaardzo pomógł, dodatkowo ma filtry przeciwsłoneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biowax szampon
aha zapomniałam dodać, że aqualia antiox jest lekko koloryzująca tzn, nadaje cerze świeży, brzoskwiniowy kolor, wyrównuje koloryt cery nie ma potrzeby nakładania fluidu wystaczy twarz musnąć pudrem sypkim i wyglądasz świeżo i promiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza29.
>>biowax szampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza29.
Zjadło posta :o Biowax szampon czy ta Aqualia ma jakieś błyszczące(rozświetlające) drobinki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liselotte
krem swoją drogą - ale CODZIENNIE spacer albo bieganie pół godziny, wysypiaj się, więcej warzyw a mniej słodyczy w diecie i ćwiczenia,, ćwiczenia... A może - basen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci zależy na efekcie makijażu to zwyczajnie dobry podkład kup. Myślałam,że chcesz zadbać o cerę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza29.
Dziewczyny staram się wysypiać. Mieszkam nad jeziorem blisko lasu, codziennie chodzę na spacery do lasu (mam psa).Tlenu moja skóra ma chyba dosyć. ;-) Ale wiadomo po zimie cera jakoś kiepsko wygląda. Chciałabym preparat który zadba,odżywi dobrze skórę i efekt będzie widoczny od razu a jednocześnie nie wierzę w cuda w kilka dni żaden specyfik nie polepszy mi cery. Stąd pomysł z tymi drobinkami w kremie, tak żeby skóra po nałożeniu kremu od razu była ładniejsza,promieniała ,miała "zdrowy" kolor. Czasami zdarza się,że odkryjemy na wiosnę jakiś preparat, którym jesteśmy zachwycone ;-) Miałam nadzieję,że podzielicie się takim odkryciem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza29.
Up :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza29.
Ja i On--> zastanowię się nad tym kremem vichy. Jeszcze jakieś propozycje ? Co poprawia koloryt cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka179
Hej,polecam z calego serca krem olay opalający. Tez mialam zmeczona twarz a po tym kremi ejest promienna i od razu ladniej wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza29.
Miałam próbkę tego kremu Antiox Vichy, krem taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny.. jezeli ktos na prawde chce poprawic swoj wyglad to niech kupi cos porzadnego, ja polecam wszelakie kremy kosmetyki etc firmy CLINIQUE, moze nie sa tanie ale cos za cos.. lepiej wydac na to pieniadze niz marnowac je na jakies tanie 'cudenka' i pieniadze ida w bloto. Na allegro zas mozna kupic taniej http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=10084355 poczytajcie recenzje tych kremow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsws1
Na zmęczoną twarz super jest maseczka SOS od evy natury. Naprawdę w krótkim czasie jest w stanie zrobić olbrzymie zmiany na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×