Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TlustaCereMamIbrzydka

Jaki krem z kwasami na noc do tłustej cery?

Polecane posty

Gość TlustaCereMamIbrzydka

Mam bardzo tlusta cere, w przeszlosci mialam tradzik. Teraz sytuacja z tradzikiem sie unormowala, pozostaly przebarwienia ui wagry. Pielegnacje mojej cery znam takze prosze tylko o rade ktory krem z kwasami bedzie odpowiedni na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARNOLDZIKOWA
MOZE BANDI TEN ZLUSZCZAJACY, JA NIE MIALAM ALE KOLEZANKA TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vkevv nr
moze w aptece cos poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bandi 5% na początek albo toniki z Biochemii Urody, a jeśli możesz wydać więcej to Neostrata (zaczynając od słabszych AHA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TlustaCereMamIbrzydka
Mrowa ale patrze na allegro ze bandi na noc sa 2, jeden z kwasem migdalowym, a drugi zluszczajacy. Jest tez jakis krem jadwiga 8 %% i apis 5 % .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TlustaCereMamIbrzydka
Gość dla mnie swietny jest
efeklar k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tych podlinkowanych Bandi 5% AHA albo Apis. Jadwiga będzie za mocna na początek ze względu na kwas glikolowy, możesz po nią sięgnąć jak przyzwyczaisz trochę skórę (i jeśli nie masz cery naczynkowej). Migdał stosuj latem, to jedyny kwas AHA nie uwrażliwiający na słońce. Effaclar to też dobra propozycja, zwłaszcza do usuwania zaskórników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hyseac ewentualnie, ale on jest wg mnie słabszy niż te polskie 5%. A tego drugiego nie znam, nie ma składu więc nic nie mogę na jego temat powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TlustaCereMamIbrzydka
dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metttkowsska
delicja czy Ty ten krem Nantes kupowałas tylko przez internet ? Ja chyba nie widziałam go wcześniej w drogeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalila
Możesz wypróbować krem rumiankowy HB. Jest idealny dla wymagającej cery, więc powinien być dla Ciebie odpowiedni. Mam nadzieję, że pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalila
Możesz wypróbować krem rumiankowy HB. Jest idealny dla wymagającej skóry, więc dla Ciebie też powinien być odpowiedni. Mam nadzieję, że pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luddomirska
Moja kosmetyczka mówiła mi o tym kremach Nantes. I rzeczywiscie jak tak sobie czytam to maja bogaty skład i odpowiednie działanie do własciwych potrzeb naszej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośśśka2
Jeśli chodzi o kosmetyki Nantes, to ja jeszcze przed zakupem odpowiedniego kremu kupiłam sobie próbki zebym mogła własnie podjąć własciwa decyzje na temat konkretnego kremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magddaleka
Moja kosmetyczka pracuje tylko na takich kosmetykach, wiec ja tez je sobie zamówiłam bo wiem ze w tej kwestii ja na pewno moge jej zaufac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościarka
Firma Bandi ma 3 rodzaje kremów złuszczających na noc. Wszystkie bardzo dobre, zależy kto ma jakie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bandi polecam ale na lato tylko krem z kwasem migdałowym reszta jesienią.zimą jak nie tak ostrego słońca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skoczka123
Pytałaś może o cetaphil? Więcej info na cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoczka123, spierd*laj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cetapil srapil, o wszystkich dobrych kremach z kwasami zostalo w tym watku juz dostatecznie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vandellopa
A nie zastanawiałyście się nad tym żeby może tak łacznei z kremem stosować taki suplement http://drogeriazdrowie.pl/kolagen_medica_forte Moim zdaniem tutaj efekty jeśli chodzi o wzmocnienie skóry i zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiennnkowa
Ja równiez z całą odpowiedzialnością mogę polecić Wam kremy Nantes. Sa rewelacyjnie i świetnie dbaja o nasza skórę.Naprawde szczerze polecam. Ja zaufałam całkowicie tej pielegnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pharmaceris Sebo Almond Peel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram jesli chodzi o kremy Nantes. Sama stosuje a też dowiedziałam sie o nich od mojej kosmetyczki. Sa rzeczywiscie swietne i idealnie pielęgnują moją skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edro555
Całe życie mam problem z tłustą cerą. Stosowałam wszystkie możliwe kremy i preparaty do cery tłustej od 12 zł do 120 zł. I efekt oczywiście był taki, że problem powracał. Pewnego dnia w jednej z drogerii pani sprzedawczyni zapytała czego szukam, więc ja opowiedziała całą historię z tłustą cerą. A ona na to, że cery tłustej nie można wysuszać, bo się broni i produkuje jeszcze więcej sebum. Należy ją nawilżać bardziej niż cuchą. W pierwszym odruchu pomyślałam, że ale się zna.... Ale postanowiłam spróbować i tu znowu mnie zaskoczyła, poleciła mi czysty kolagen w ampułkach 7 sztuk za ok 20 zł.( Można stosować na dzień na noc, pod podkład jak wygodniej. Podałabym nazwę ale nie pamiętam, a tych co ja kupowałam w tej chwili nie widzę na allegro. Są ale drogie. ) Stosuje się na twarz, dekolt i starczy na dłonie. Efekt w końcu pozbyłam się sebum. Dekolt się wygadza dłonie też. Jeśli problem powraca kupuję kolagen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demkowa_kk
Hej, czy Ty ten krem Nantes kupowałas tylko przez internet ? Ja chyba nie widziałam go wcześniej w drogeriach…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa takie rozne kremy bardzo dobre dziewczyny gadaly na necie na te teamty diosc sporo no to chyba trudno tak bo jak to tak mozna n ❤️ www.youtube.com/watch?v=aHLH7L_I1wQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×